Полтайма в большинстве. Челси уступил Вест Хэму, Мудрик сыграл второй тайм

Финальную точку поставил с пенальти Лукас Пакета на 90+5 минуте

4060
20
Getty Images/Global Images Ukraine. Михаил Мудрик

В матче 2-го тура АПЛ «Челси» в большинстве проиграл на выезде «Вест Хэму» (1:3).

У хозяев голы забили Найеф Агерда (7 мин) и Майкл Антонио (53). У «Челси» на 28-й минуте отличился Карни Чуквуэмека.

Интересно, что на 43-й минуте Энцо Фернандес за Челси не реализовал пенальти. Украинский хавбек Михаил Мудрик появился на поле после перерыва.

«Вест Хэм» полтайма играл в меньшинстве, поскольку два горчичника получил Агерд. Молотобойцы сумели удержать победный счет.

Кроме того, финальную точку поставил с пенальти Лукас Пакета на 90+5 минуте.

АПЛ, 2-й тур, 20 августа

Вест Хэм – Челси – 3:1

Голы: Агерд, 7, Антонио, 53, Лукас Пакета, 90+5 (пен) – Чуквуэмека, 28

90’ +5
ГОЛ ! С пенальти забил Лукас Пакета (Вест Хэм).
67’
Наиф Агер (Вест Хэм) получает красную карточку.
53’
ГОЛ ! Мяч забил Майкл Антонио (Вест Хэм).
29’
ГОЛ ! Мяч забил Карни Чуквуэмека (Челси).
7’
ГОЛ ! Мяч забил Наиф Агер (Вест Хэм).
(16)

Комментарии 20
LisovijNickolai Фамилия
Как Мудрик отыграл?
pol-55
Вітаємо Почеттіно з приїздом з курорту(відпустки) на тяжку роботу ще й в АПЛ,ну а Мудрик до якого приковані критично погляди наших людей,в своєму *репертуарі*,може поки що.
Эмори Блейн
Нормально Мудрий відіграв. Якби ще чебуреки не ігнорували його,було би чудово
Андрей Залищук
Челсі і Динамо як два брата-акробата
Andre Chil
Перший тайм Челсі возив хемів, не в останню чергу за рахунок Чукваемекі, який травмувався, і вийшов Михайло, і тут команда повернулася в той сезон. Співпадіння.....🤷
Soyer
Ну хоть кайседо на себя одеяло денежное перетянул)
а це правда, що Мудриком цікавиться Баварія?
anacreon
За Мудрика так важко вболівати.
Таке враження, шо поки тренер публічно не скаже, що Мудрик сидить на лавцІ, бо лінується оборонятися і інколи навіть бігти в атаку, то до Мудрика не дійде, що не можна так робити. Він не може грати в АПЛ по одній причині - треба швидко думати. Він хоче прийняти м'яч, подумати, повозити, побігти. А тут треба знати, куди віддаватимеш ще поки він до тебе котиться. Бо інакше або захисник вже кидається в ноги, або все перекрито і твоя подача забрана.
Поки не пізно їм треба віддавати його в оренду кудись в Італію в Мілан чи Рому чи Інтер. Там є час повозитися. Навіть в Іспанії. Півроку пройшло, а Мудрик так нічого і не навчився, як в АПЛ грати. Він трошки тугодум.Всі зрозуміють цю оренду, а нам за той Челсі не доведеться вболівати.
Cruyff
Там більше нема кому пробити пенальті, окрім Енцо?
Александр Толстых
Малиновский в Марселе за пол года не прижился, быстро нашли куда отдать.Так и Мудрика нужно куда-то.Может в другом чемпионате начнет пользу приносить.