Надаль справился с Синнером в трех сетах и вышел в полуфинал Ролан Гаррос

За путевку в финал Надаль сыграет против Диего Шварцмана из Аргентины

Надаль справился с Синнером в трех сетах и вышел в полуфинал Ролан Гаррос
© Rolland Garros. Рафаэль Надаль

Испанский теннисист Рафаэль Надаль вышел в полуфинал турнира Большого Шлема на своем любимом грунтовом покрытии.

В четвертьфинале Роллан Гаррос он в трех сетах обыграл представителя Италии Янника Синнера, встреча продолжалась 2 часа и 50 минут.

За выход в финал соревнований Надаль сыграет против Диего Шварцмана из Аргентины, который ранее обыграл Доминика Тима из Австрии.

Ролан Гаррос 2020

Мужчины. 1/4 финала

Рафаэль Надаль (Испания) [2] – Янник Синнер (Италия) – 7:6 (7:4), 6:4, 6:1

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    alefteev77
      alefteev77, 07.10.2020 17:23
    -1
    vital, 07.10.2020 08:34
    Рафі респект: він справжній профі - грав свій матч майже до пів-третьої ночі.
    Організатори там що взагалі ідіоти? Холодно, ніч - а вони в теніс грають. Тим більше на цій стадії, можна іншу сітку поставити.
    Sergiy20
      Sergiy20, 07.10.2020 15:40
    +1
    Рафа, звичайно, неперевершений. Але мені дуже шкода Сіннера. Дивився його гру і в попередніх раундах. У нього велике майбутнє. Юнаку просто не вистачило досвіду.
    olya403
    online
      olya403, 07.10.2020 11:18
    +2
    Denmark1107, 07.10.2020 11:08

    Отже, думаю, ЩО МИ тепер повинні, -начебто-, уболівати за майже співвітчизницю-землячку польку Святек!!? Що зовні вродлива, що у спілкуванні приємна
    ще й хорошу музику слухає))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 07.10.2020 11:08
    +1
    vital, 07.10.2020 09:18
    Мені сподобалося як Іга Святек, на завершення свого інтерв'ю, а час вже був після 23-ої год, здивовано перепитала "А що Рафа дійсно буде ще зараз грати?". Вона була в шоці від того що вже майже північ, а ще будуть грати матч чоловіки. Полька просто вичекала на свій час матчу понад 5 годин, поки воювали Шварцман із Тімом і уявила як це грати півночі?

    Отже, думаю, ЩО МИ тепер повинні, -начебто-, уболівати за майже співвітчизницю-землячку польку Святек!!? Що зовні вродлива, що у спілкуванні приємна
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 09:18
    +4
    Denmark1107, 07.10.2020 08:58
    Це дійсно ТАК, - Рафа мега-чудовий тенісист, але слід віддати шану цьому молоденькому хлопцю Яніку, який досить відмінно чинив супротив.
    От мені шкода вильоту Домініка Тіма Йому не вистачило сил після важеленної перемоги напередодні над французом Гастоном(надтривалі 5 сетів). Все ж хотілось би, щоб у фіналі, чи раніше, хтось вибив ненависного мені і дуже давно сербяка джоковича
    Мені сподобалося як Іга Святек, на завершення свого інтерв'ю, а час вже був після 23-ої год, здивовано перепитала "А що Рафа дійсно буде ще зараз грати?". Вона була в шоці від того що вже майже північ, а ще будуть грати матч чоловіки. Полька просто вичекала на свій час матчу понад 5 годин, поки воювали Шварцман із Тімом і уявила як це грати півночі?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 07.10.2020 08:58
    +4
    vital, 07.10.2020 08:34
    Рафі респект: він справжній профі - грав свій матч майже до пів-третьої ночі.
    Це дійсно ТАК, - Рафа мега-чудовий тенісист, але слід віддати шану цьому молоденькому хлопцю Яніку, який досить відмінно чинив супротив.
    От мені шкода вильоту Домініка Тіма Йому не вистачило сил після важеленної перемоги напередодні над французом Гастоном(надтривалі 5 сетів). Все ж хотілось би, щоб у фіналі, чи раніше, хтось вибив ненависного мені і дуже давно сербяка джоковича
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 08:34
    +6
    Рафі респект: він справжній профі - грав свій матч майже до пів-третьої ночі.
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 08:34
    +6
    Рафі респект: він справжній профі - грав свій матч майже до пів-третьої ночі.
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 09:18
    +4
    Denmark1107, 07.10.2020 08:58
    Це дійсно ТАК, - Рафа мега-чудовий тенісист, але слід віддати шану цьому молоденькому хлопцю Яніку, який досить відмінно чинив супротив.
    От мені шкода вильоту Домініка Тіма Йому не вистачило сил після важеленної перемоги напередодні над французом Гастоном(надтривалі 5 сетів). Все ж хотілось би, щоб у фіналі, чи раніше, хтось вибив ненависного мені і дуже давно сербяка джоковича
    Мені сподобалося як Іга Святек, на завершення свого інтерв'ю, а час вже був після 23-ої год, здивовано перепитала "А що Рафа дійсно буде ще зараз грати?". Вона була в шоці від того що вже майже північ, а ще будуть грати матч чоловіки. Полька просто вичекала на свій час матчу понад 5 годин, поки воювали Шварцман із Тімом і уявила як це грати півночі?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 07.10.2020 08:58
    +4
    vital, 07.10.2020 08:34
    Рафі респект: він справжній профі - грав свій матч майже до пів-третьої ночі.
    Це дійсно ТАК, - Рафа мега-чудовий тенісист, але слід віддати шану цьому молоденькому хлопцю Яніку, який досить відмінно чинив супротив.
    От мені шкода вильоту Домініка Тіма Йому не вистачило сил після важеленної перемоги напередодні над французом Гастоном(надтривалі 5 сетів). Все ж хотілось би, щоб у фіналі, чи раніше, хтось вибив ненависного мені і дуже давно сербяка джоковича
    olya403
    online
      olya403, 07.10.2020 11:18
    +2
    Denmark1107, 07.10.2020 11:08

    Отже, думаю, ЩО МИ тепер повинні, -начебто-, уболівати за майже співвітчизницю-землячку польку Святек!!? Що зовні вродлива, що у спілкуванні приємна
    ще й хорошу музику слухає))
    Sergiy20
      Sergiy20, 07.10.2020 15:40
    +1
    Рафа, звичайно, неперевершений. Але мені дуже шкода Сіннера. Дивився його гру і в попередніх раундах. У нього велике майбутнє. Юнаку просто не вистачило досвіду.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 07.10.2020 11:08
    +1
    vital, 07.10.2020 09:18
    Мені сподобалося як Іга Святек, на завершення свого інтерв'ю, а час вже був після 23-ої год, здивовано перепитала "А що Рафа дійсно буде ще зараз грати?". Вона була в шоці від того що вже майже північ, а ще будуть грати матч чоловіки. Полька просто вичекала на свій час матчу понад 5 годин, поки воювали Шварцман із Тімом і уявила як це грати півночі?

    Отже, думаю, ЩО МИ тепер повинні, -начебто-, уболівати за майже співвітчизницю-землячку польку Святек!!? Що зовні вродлива, що у спілкуванні приємна