Руслан Глібов - віце-чемпіон світу зі спортивного орієнтування

Чемпіонат відбувся у Латвії

1029
0
В Ризі (Латвія) відбувся чемпіонат світу зі спортивного орієнтування бігом. В арсеналі українців – срібна медаль, яку виборов Руслан Глібов на довгій дистанції!
Загалом участь у змаганнях взяли 345 спортсменів з 44 країн. Збірна України була представлена 9 атлетами: Руслан Глібов, Олександр Кратов, Денис Щербаков, Артем Панченко, Тарас Рачук, Олена Федорова, Олена Пітірімова, Ольга Панченко, Катерина Дзема.
Чемпіонат світу проводиться з таких дисциплін: спринтерська дистанція, середня дистанція, довга дистанція, естафета, естафета мікс. Українська команда брала участь в усіх дисциплінах.
На жаль, більше ніхто з українців не зумів дістатися до п’єдесталу. Наступним найкращим результатом було п’яте місце Олександра Кратова на середній дистанції. Варто відзначити, що Руслан Глібов на середній дистанції став одинадцятим.
До ТОП-10 чемпіонату прорвалися дівчата в командній естафеті. Хлопці в естафеті посіли одинадцяту сходинку.
Естафету, яка складалась з трьох етапів, бігли: Денис Щербаков, Олександр Кратов та Руслан Глібов - у хлопців; та у дівчат: Катерина Дзема, Олена Пітірімова, Ольга Панченко.