Євген РИВКІН: «Таку гру у виконанні команди я бачив усього 1-2 рази»

«Кардинал-Ровно» – «Локомотив» – 5:5. Послематчевый комментарий главного тренера «железнодорожников»

Євген РИВКІН: «Таку гру у виконанні команди я бачив усього 1-2 рази»

Головнйи тренер «Локомотиву» Євген Ривкін:

- Перш за все, хочу подякувати своїй команді. Це був матч, за який гравцям потрібно подякувати. Сьогодні ви бачили вже третю редакцію команди «Локомотив» у сезоні. Незважаючи на наявність досвідчених виконавців, з’являються і молоді. Двом нашим гравцям, Малишку і Овсяннікову, зробили операції. Операції – не футбольні. Таке життя. Тому довелося грати без них. Але хлопці проявили характер, настирність – і здобули потрібний результат. Таку гру у виконанні своєї команди у нинішньому сезоні я бачив усього 1-2 рази. Та й то – ще на старті чемпіонату.
 
Хочу також відзначити рівненських вболівальників. Вони підтримували свою команду, хоча й результат гри для них невтішний. Команда у Рівному – бойова. Усе, що Сергій Піддубний обіцяв на старті сезону, він виконав. Є проблеми, але очевидно, що команда росте.
 
Те, що матч вийшов таким бойовим – це заслуга МФК «Кардинал-Рівне». Але ми до такої гри були готові. І завдяки цьому, мабуть, зуміли зіграти за власним сценарієм. Пропустили 5 голів, але це будемо розбирати згодом. Гадаю, гра сподобалася вболівальникам.
 
- Чому не потрапив до заявки Артем Рось?
- Скажімо так. Станом на сьогодні, навіть незважаючи на те, що нам бракувало гравців, він не потрапив до складу. Ми прийняли таке рішення.
 
- Як Вам гра молодого Олега Виставного?
- Це була його перша гра за «Локомотив» на такому рівні. Йому лише 19, але він швидко прогресує. Ми переглянули багато молодих гравців і, навіть не ризикнули, а довірили йому місце у складі.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — МФК Кардинал-Рівне

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.