ЧЕ-2017. Юлия Левченко завоевала бронзу в прыжках в высоту

Оксана Окунева остановилась в шаге от пьедестала

Facebook.com. Юлия Левченко
© Facebook.com. Юлия Левченко

Українка Юлія Левченко відкрила лік медалям команди на чемпіонаті Європи у приміщенні (Белград, Сербія) і лік своїм медалям на змаганнях дорослого рівня. У секторі для стрибків у висоту вона виграла «бронзу», а Оксана Окунєва зупинилася лише в кроці від п’єдесталу.

Оксана Окунєва, для якої чемпіонат Європи став лише третім турніром нинішнього сезону, з першої спроби долала всі висоти, включаючи 1,92 м. І саме вона йшла третьою перед заключною спробою на 1,94 м. Левченко поступалася лише через похибку на 1,85. Саме Юлія першою з українок мала виконати третій стрибок на 1,94 – і зробила це просто блискуче, встановивши особистий рекорд і вийшовши на «бронзову» позицію. Оксані повторити цей результат, на жаль, не вдалося. Вона четверта.

Перемогла з найкращим результатом сезону в Європі Айріне Пальшите з Литви (2,01 м). Іспанка Рут Бейтіа друга. У Левченко вона виграла лише за спробами: 1,94 м олімпійська чемпіонка подолала з першого разу.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация легкой атлетики Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Bogdan Bogdan
    Bogdan Bogdan, 04.03.2017 22:05
  +3
  красуня
  andprofi
    andprofi, 04.03.2017 23:06
  +1
  Комментарий свернут. Показать
  Окунева наконец-то взмыла выше 190см за географическими границами Украины- поздравляю всех свидетелей сего исторического события!)
  Oleg Bugaets
    Oleg Bugaets, 04.03.2017 23:40
  +1
  Левченко молодець! принесла нашій команді першу медаль і встановила особисте досягнення для залів-а далі бронза Кіліпко та Нікіфорова(до золота 1см не хватило-(і то щось та перепало нашій команді
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.