Свитолина тренируется на кортах US Open

Лучшая украинская теннисистка готовится к последнему мейджору в сезоне

Свитолина тренируется на кортах US Open
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
Первая ракетка Украины Элина Свитолина готовится к Открытому чемпионату США по теннису.
 
В среду украинка провела тренировку на кортах Нью-Йорка в футболке со Спанч Бобом, которая очень понравилась официальному фотографу WTA. 
 
Напомним, Свитолина будет сеяной на US Open, как и Даяна Ястремская. Жеребьевка основной сетки турнира состоится в четверг, 22 августа. Начало в 19:00 по Киеву.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Виктор Гужва
      Виктор Гужва, 25.08.2019 14:57
    -1
    Еліно! Тренуватися на кортах US Open - це дуже непогана справа. Не дай Боже, дотренуватись до такої міри, що на матчі в теніс станеш поводитись так, ніби це тренування в теніс.
    Виктор Гужва
      Виктор Гужва, 25.08.2019 11:47
    -2
    Еліно! Тренуватися на кортах US Open - це дуже непогана справа. Не дай Боже, дотренуватись до такої міри, що на матчі в теніс стнеш поводитись так, ніби це тренування в теніс.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 22.08.2019 18:17
    +1
    vizuals, 22.08.2019 06:40
    Футболка з бобами, це звісно круто))) Але якщо там поряд десь шлентає доктор Моня, то важко буде Елі з 1 ж кіл турніру
    А я, в принципі, налаштований оптимістично. Минулого року було багато обгрунтованого і не дуже ниття про те, що Елінина виходить на пік якраз на турнірах в канун мейджорів і безславно зливається на останніх. Можливо, цього разу буде краще. Якщо ж ні, я б серйозно задумався чи не буде гірше, якщо вона продовжить працювати з Беттлзом.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.08.2019 06:40
    0
    Футболка з бобами, це звісно круто))) Але якщо там поряд десь шлентає доктор Моня, то важко буде Елі з 1 ж кіл турніру
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 21.08.2019 23:59
    0
    Удачи! Верим в успех. Украинцы
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 22.08.2019 18:17
    +1
    vizuals, 22.08.2019 06:40
    Футболка з бобами, це звісно круто))) Але якщо там поряд десь шлентає доктор Моня, то важко буде Елі з 1 ж кіл турніру
    А я, в принципі, налаштований оптимістично. Минулого року було багато обгрунтованого і не дуже ниття про те, що Елінина виходить на пік якраз на турнірах в канун мейджорів і безславно зливається на останніх. Можливо, цього разу буде краще. Якщо ж ні, я б серйозно задумався чи не буде гірше, якщо вона продовжить працювати з Беттлзом.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.08.2019 06:40
    0
    Футболка з бобами, це звісно круто))) Але якщо там поряд десь шлентає доктор Моня, то важко буде Елі з 1 ж кіл турніру
    mrCorsairs