Индиан-Уэллс. Свитолина выбывает в четвертом круге

Первая ракетка Украины в трех сетах уступила Гарбинье Мугурусе

bnpparibasopen.com. Элина Свитолина
© bnpparibasopen.com. Элина Свитолина

Украинская теннисистка Элина Свитолина уступила испанке Гарбинье Мугурусе в 1/8 финала на турнире в Индиан-Уэллсе.

В первой партии наша соотечественница камбекнула со счета 2:5 и подавала на сет, но в итоге проиграла на тай-брейке. Во второй партии Свитолина отдала сопернице всего один гейм, сделав три брейка. К сожалению, в третьем сете ситуация кардинально изменилась, Мугуруса выиграла со счетом 6:0.

В четвертьфинале испанка встретится с Каролиной Плишковой из Чехии.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  vit-2
  online
    vit-2, 15.03.2017 08:48
  +11
  Нічого страшного не сталося: достойна гра проти на даний момент 6-оі ракетки світу. Еліна рахунку 2-5 в першому сеті до кінця ІІ сету виграла 10 геймів, а Мугуруса лише 2 + перемога на тайбрейку. Третій сет іспанка теж розпочала на своій подачі не впевнено, зробивши підряд 2 подвійні помилки. В такій ситуаціі треба було робити брейк, але один із недоліків Еліни - слабка гра на старті сету. Якщо з іншими, зокрема, з Гавриловою, це проходить за рахунок більш вищого класу украінки і фізичноі витривалості, частенько навіть в 3-х сетах із програним першим сетом, то з топ тенісистками вже ні. Еліна не використала своі брейкпойнти в першому і третьому геймах ІІІ сету, а Мугуруса навпаки своі нагоди зробити брейки реалізувала на всі 100. Коли в Еліни проходила перша подача, то в іспанки були великі проблеми і на прийомі ів розиграшах. Але з легкоі другоі подачі украінки Мугуруса виграла майже всі розиграші, агресивно атакуючи і виграючи очки після своіх виходів до сітки, бо з обвідними ударами в Еліни якось не склалося.

  Я дивився матч тільки з 3-0 в другому сеті, так що цілісноі картини про усю гру немаю.

  Сподіваюсь що в Еліни все таки є велике майбутнє в тенісі. Часу в неі попереду в неі вдосталь для подальшого прогресу і роботою над своіми слабкими місцями: нестабільною першою подачею, слабкою другою подачею, виходи до сітки, поступове входження в гру на старті сету з програними своіми подачами. Еліна з віком повинна би додати в фізиці, силі подачі і удару загалом, головне щоб без травм.

  Зараз в Еліни буде час для відпочинку і підготовки до наступного серйозного випробування.
  MIIKKA
    MIIKKA, 15.03.2017 09:00
  +7
  vit-2, 15.03.2017 08:48
  Нічого страшного не сталося: достойна гра проти на даний момент 6-оі ракетки світу. Еліна рахунку 2-5 в першому сеті до кінця ІІ сету виграла 10 геймів, а Мугуруса лише 2 + перемога на тайбрейку. Третій сет іспанка теж розпочала на своій подачі не впевнено, зробивши підряд 2 подвійні помилки. В такій ситуаціі треба було робити брейк, але один із недоліків Еліни - слабка гра на старті сету. Якщо з іншими, зокрема, з Гавриловою, це проходить за рахунок більш вищого класу украінки і фізичноі витривалості, частенько навіть в 3-х сетах із програним першим сетом, то з топ тенісистками вже ні. Еліна не використала своі брейкпойнти в першому і третьому геймах ІІІ сету, а Мугуруса навпаки своі нагоди зробити брейки реалізувала на всі 100. Коли в Еліни проходила перша подача, то в іспанки були великі проблеми і на прийомі ів розиграшах. Але з легкоі другоі подачі украінки Мугуруса виграла майже всі розиграші, агресивно атакуючи і виграючи очки після своіх виходів до сітки, бо з обвідними ударами в Еліни якось не склалося.Я дивився матч тільки з 3-0 в другому сеті, так що цілісноі картини про усю гру немаю.Сподіваюсь що в Еліни все таки є велике майбутнє в тенісі. Часу в неі попереду в неі вдосталь для подальшого прогресу і роботою над своіми слабкими місцями: нестабільною першою подачею, слабкою другою подачею, виходи до сітки, поступове входження в гру на старті сету з програними своіми подачами. Еліна з віком повинна би додати в фізиці, силі подачі і удару загалом, головне щоб без травм.Зараз в Еліни буде час для відпочинку і підготовки до наступного серйозного випробування.

  Спасибо за обзорчик!)
  Іван Лесюк
    Іван Лесюк, 15.03.2017 10:48
  +1
  Гра супер, але чому Еліна не бере відеоповтори.В третьому сеті 1 гейм подача іспанки в Еліни було 50/40 і якимось чудом іспанка зрівняла,але там був аут, чому не взяти відео повтор
  Александр Сурков
    Александр Сурков, 15.03.2017 12:21
  +5
  Элина молодец, 2 сета играла очень хорошо, а в 3 - ем сете сказался поход на концерт Океан Ельзи. Но нужно и отдать должное Мугурусе, наверное она показала лучшую свою игру с момента победы на Ролан Гаррос 2016. В первом сете все решила пару ошибок Элины в ключевые моменты сета, ведя 6:5 и подавая на сет при счете 30:30 у нее не прошла не одна первая подача, а слабую вторую Габи просто забивала без шансов. И на тай брейке при сете 4:5 Свитолина дает двойную и зарабатывает сопернице двойной сет бол, которые при всем старание отыграть так и не смогла. А во втором сете, она просто уничтожила соперницу, не дав ей не одного шанса, чего только стоит 14 винерсов и только 2 невынужденные ошибки у Свитолиной и 4 винерса и 2 невынужденные у Мугурусы. Но в 3 -ем сете Элина проиграла все ключевые розыгрышы на своей подаче, а на подаче соперницы хоть и имела 2 брейкпоинта, но шансов их реализовать не было, конечно первый брейкпоинт был очень спорный и можно было попытать счастье на повторе, но почему то она это не сделала. Как и завесь матч она не разу не попросила помощи тренера, а это говорит а ее через чур большой самоуверенности которая только ей вредит. Но надеюсь она сделает работу над ошибками и в Майами сыграет гораздо лучше.
  Станислав Матусевич
  online
  +3
  Жаль. Даже при не самой лучшей своей игре вполне могла выиграть. Чуть лучшая концентрация Мугурусы решила дело.
  В первом сете было много ошибок с обеих сторон. Элина с 2:5 вышла вперед и... не смогла подать на сет. А потом дала двойную при 4:5 на тай-брейке. При счете 5:6 Мугуруса забила сложнейший мяч и выиграла этим сет. Во втором сете Элина в начале сета взяла пару важных мячей, что придало ей уверенности, и в дальнейшем проблем в сете не было. А в третьем получилось наоборот. В первом же гейме на подаче Мугурусы и 30:40 было очень похоже на аут от испанки, но Элина почему-то не стала брать повтор. В следующих двух геймах тоже была борьба, но важнейшие очки взяла Габи. А дальше она уже была неудержима.
  Пока Элина остается десятой, но при успешном выступлении Венус и Возняцки могут ее обойти.
  vit-2
  online
    vit-2, 15.03.2017 15:17
  +3
  Варто зауважити, що рахунок ІІІ сету може ввести в оману щодо відсутності боротьби на корті. Насправді до 0-4 йшла вперта боротьба. Якби Еліна зробила брейк в першому геймі після двох подвійних помилок Мугуруси, то навряд чи іспанка повернулась у гру. А так іспанка відчула впевненість у своіх силах, налагодила свою гру. Еліна могла похитнути впевненість Мугуруси ще один раз, коли за рахунку 0-2 по геймах у 3-му повернулась у гру з рахунку 0-40, але не використала свій шанс зробити обернений брейк, не змогла реалізувати брейкпойнт. Жіночий теніс більш непередбачуваний, тому в разі програшу гейму на своій подачі з 40-0, в іспанки цілком могла б розладнатися гра, а украінки навпаки це могло окрилити. На початку 3-го сету, навіть незважаючи на програні 2-3 гейми, особисто мені здавалося що Еліна ще може перемогти, якщо в неі піде перша подача, але... як казав Леонід Макарович, маємо те що маємо.

  П.С. Якщо я все вірнр подивився, то Еліна по закінченні цього турніру може опуститися максимум тільки на 1 сходинку в рейтингу: за умови якщо Вознякі (13-ий рядок рейтингу wta) виграє турнір, чи старша з сестер Вільямс (12 ракетка світу) вийде у фінал. Обидві ці подіі одночасно не можливі, бо по сітці ці дві спортсменки, навіть у разі синхронних перемог в 1/4, зустрінуться між собою в півфіналі.
  olya403
  online
    olya403, 17.03.2017 09:35
  0
  vit-2, 15.03.2017 15:17
  за умови якщо Вознякі (13-ий рядок рейтингу wta) виграє турнір, чи старша з сестер Вільямс (12 ракетка світу) вийде у фінал.
  І Кароліна, і Вінус вже програли. Але Вєсніна набрала оборотів
  vit-2
  online
    vit-2, 17.03.2017 17:48
  0
  olya403, 17.03.2017 09:35
  vit-2, 15.03.2017 15:17
  за умови якщо Вознякі (13-ий рядок рейтингу wta) виграє турнір, чи старша з сестер Вільямс (12 ракетка світу) вийде у фінал.

  І Кароліна, і Вінус вже програли. Але Вєсніна набрала оборотів
  Після поразок Вознякі і старшої Вільямс, Еліна збереже місце в ТОП-10. Ну а Весніній ще далеченько до першої десятки (більше 1000 очок). Головне щоб Світоліна надалі перемагала, бо в спорті частенько одна довготривала серія змінюється на іншу - протилежну.
  olya403
  online
    olya403, 21.03.2017 21:14
  0
  vit-2, 17.03.2017 17:48
  . Ну а Весніній ще далеченько до першої десятки (більше 1000 очок).
  на офсайті WTA в Еліни 3850 очок, а Вєсніна на 13 місці і має 3320 очок
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.