Роман ГРИГОРЧУК: «Легионеры выгодные в экономическом плане»
Наставник одесситов отреагировал на критику трансферной политики клуба
— Романе Йосиповичу, в командному таборі присутні гравці на прізвища Артур Морейра, Марті Креспі та Тьяго Терросо. Усі троє — легіонери, всі троє — майже не грають. У нас не звикли бачити, щоби легіонери сиділи в глибокому резерві…
— Розпочну з того, що в нас не мають постійної ігрової практики й українські футболісти, але про них не питаєте — вас чомусь цікавлять саме легіонери. Щодо цих трьох, то можу лише зауважити, що кожному з них потрібен час на адаптацію. Поки що вони не грають, але якісь висновки з цього робити ще дуже зарано. Ось зимою поговоримо про їхні перспективи предметніше.
— Приміром, Терросо — вже не перший день у «Чорноморці», прийшов ще в лютому, але на полі з’являється нечасто…
— Значить, іще не адаптувався на сто відсотків.
— Зрештою, наша бесіда стосується більшою мірою не персоналій, а загальних процесів. Романе Йосиповичу, звідки у вас така симпатія до іноземців?
— Існують два ключові фактори. Перший: легіонери — дешевші. Звучить, можливо, парадоксально, але якби умовний Марті Креспі був українцем, то він обійшовся би нам дорожче. Який сенс переплачувати? Другий фактор нівелює всі закиди щодо повального нашестя легіонерів у «Чорноморці»: так, у нас — 13 іноземців, але в нашому складі грають вітчизняні виконавці — це Бобко, Тащі, Балашов, Зубейко. Хіба це не аргумент?
— Та все ж виходить, що споконвічний принцип «легіонер має бути на дві голови вищий за місцевого футболіста» — не про ваш клуб?
— Це непоганий принцип, але все-таки маєте слушність — він не про нас.
— Узагалі, це орієнтування на піренейські країни на наших теренах є досить екзотичним…
— Розумієте, футболісти з Європи приїздять до нас неохоче, але водночас ті ж чемпіонати Португалії, Іспанії — це показник рівня, такий собі знак якості.
«Український футбол»
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Артем до сих пор страдает от проблем с коленом
Леван Шенгелия надеется на положительный результат в матчах Лиги наций
АЛЕ!!!
Питання в іншому - невже виростити 100 пацанів дорожче ніж купити одного легіонера, що класти хотів на твою країну... та і на клуб... для них же це - просто трамплін в "ТОП-чемпи"?
Свого малого пробував влаштувати в "Динамо"... тепер - яхтсмен (в 12 років))) бо для яхти треба грошей менше ніж для "Динамо"... ппц...
Хтось в курсі - в Бразилів і Аргентинців ліміт є?
А по темі - десь уже в сусідній гілці писав - подивись на Бразилію!
І гравцям добре (зарплата в Єврочемпах) і бюджет зростає (плата за продажі) і нац. збірна (Бразилії) в ТОПах...
То може краще так як Бразилія ніж так як ми зараз???
Да пора Детские футбольные школы вводить! А коньки "канадки" в 1984 году стоили 500р, по нашему где-то 1000 долларов, и нам их дарило государство, или Ковальчуку, или Бурэ? Не гоните, никогда , небыл проф спорт "бесплатным".,0 это вам сгодня трут на уши сегодняшние недоКомуняки. Не ведитесь на враньё. Плиз.
Это как у нас в мелком бизнесе, ну надо набрать на работу 10 инвалидов со справкой о 2-й группе, ну набрали, и? заставить тех работать- не получается, те знают, что мы других не найдём ( ну не хватает инвалидов на всю страну) и пипец - дармоеды! Два работают, 10-ть в рабочее время кушают бутерброд. Так и с "паспортистами имени Украина". Не вижу на практике никакой разницы. Есть только два клуба ( скупивших всех под корень с 16-лет мало-мало перспективных), там еще есть конкуренция между паспортистами, а дальше провал.
у нас тыщи детей играет в футбол, но потом из них вырастают Милевские, Алиевы и толку ноль