Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Англия
| Обновлено 05 декабря 2023, 23:51
30876
7

АПЛ отреагировала на решение Артеты оставить Зинченко на скамейке запасных

Александр не попал в стартовый состав «Арсенала» на матч 15-го тура против «Лутон Таун»

| Обновлено 05 декабря 2023, 23:51
30876
7
АПЛ отреагировала на решение Артеты оставить Зинченко на скамейке запасных
Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Зинченко

5 декабря проходит матч 15-го тура АПЛ между командами «Лутон Таун» и «Арсенал».

Украинский защитник «канониров» Александр Зинченко начал поединок на скамейке запасных и появился на поле только на 65-й минуте.

Официальный Twitter-аккаунт Английской Премьер-лиги отреагировал на решение коуча лондонце Микеля Артеты оставить украинца в запасе:

Зинченко является третьим игроком 15-й игровой недели по количеству его покупок в «Фэнтези», но новым владельцам Александра (262 445 человек) придется надеяться на возвращение со скамейки запасных».

Речь идет про Fantasy Football – игра, в которой участники формируют виртуальную команду футболистов, чьи прототипы принимают участие в реальных соревнованиях и, в зависимости от актуальной статистики своих выступлений, набирают зачетные баллы.

Источник Sport.ua
Оцените материал
(210)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 7
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
anacreon
Люди так істерять з тою лавкою. Скоріше за все Артета залишив Зінченко в запасі, аби дати відпочити. Бо грали з командою, яка бореться за виживання. І по ідеї мали би легко проходити. Бо Томіясу травмований, матчів багато. А Зінченко не такий витривалий , як деякі інші енерджайзери. Часто вже о 70-- хвилини підсідає. І минулий матч повністю зіграв.
Це його не за помилку карали. А дали відпочити. Якби Арсенал впевнено вигравав, то він би може й не вийшов.  А так довелося. Всі побачили, що собою представляє Арсенал без нього. Бій біжи. Купу забили, купу пропустили. І прийшли до нічиєї. Зіна вийшов і одразу заспокоїв гру, забрав м'яч до Арсенала і Лутона було більше не видно. 
Про це вчора всі фани Арсенала писали в Твіттері. Люди люблять чіплятися до якоїсь одної помилки Зіни і мусолити, при цьому он три м'ячі пропустили і всім пофік, хто там винен. Але саме Зіна підняв Арсенал на цей новий рівень. До нього вони мріяли про 4-е місці. З ним другий сезон борються за чемпіонство.   Зінченко як виходить, то вони одразу грають як сіті. Починається це неспішне перекочування м'яча і шукання голу. Без нього вони просто біжать вперед назад, пропускаючи голи.  
India Life
Нiчого не зрозумiв, але дуже цiкаво
ALF🎈
Був заряджений, вийшов на поле відпасував, зробив результат