СВИТОЛИНА: «На карантине занимаюсь с учителем украинским и французским»

Украинская теннисистка рассказала, как коротает время перед турнирами в Австралии

СВИТОЛИНА: «На карантине занимаюсь с учителем украинским и французским»
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина рассказала о том, как проводит время в условиях карантина в Мельбурне.

«Мне достался достаточно большой номер. У меня две комнаты, плюс еще смежная комната у тренера Энди Беттлса, так что мне очень повезло. На питание я жаловаться не буду. Еду приносят три раза в день, плюс дают ваучер на 100 австралийских долларов (2170 грн - прим.), чтобы заказать еду из отеля с доставкой «Uber Eats». Я считаю, что это для нас отличный вариант, на такую сумму мы даже не наедаем.

Я стараюсь планировать день. Например, когда у меня не было тренировки, я занималась в номере. Утром у меня была зарядка, потом завтрак, потом тренировка с Энди на велосипеде, со своим весом, пресс и так далее, а потом ланч. Во второй половине дня, когда уже в Европе просыпаются люди, я занимаюсь с учителем украинским и французским. Вечером смотрю фильм или сериал, что-то читаю, делаю домашнее задание», – сказала Свитолина.

Ранее сообщалось, что Свитолина заявилась на три турнира после Australian Open.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Большой теннис Украины

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Publius
      Publius, 20.01.2021 10:00
    +5
    Не думаю, що в країні, де 20 відсотків населення взагалі не бажають знати, вчити і спілкуватись українською, варто дорікати людині за те, що вона хоч і з запізненням, але таки почала вчити мову своєї країни і отже хоче нею нормально спілкуватись.
    grifon
    online
      grifon, 19.01.2021 19:29
    +2
    зате успішному виступає і прославляє країну
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 19:18
    -4
    Як всім хочеться знайти якісь відмазки, що за все життя не спромоглися вивчити мову країни в якій живете. А на самому ділі все набагато простіше- розумом не вийшли.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 17:01
    -4
    AleksMih, 19.01.2021 16:57
    Elis и постящие , уважаете , постите, а биографии не знаете, в Украине она тренировалась до 18-19, а в Лондоне после 20 до расставания с Хьюзом в 2016.
    І знову мої вітання.Значить нема оправдання Еліні за те, що вона не знає мови. 😂
    AleksMih
      AleksMih, 19.01.2021 16:57
    +2
    Elis и постящие , уважаете , постите, а биографии не знаете, в Украине она тренировалась до 18-19, а в Лондоне после 20 до расставания с Хьюзом в 2016.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 16:11
    -4
    Александр Жаирс, 19.01.2021 15:08
    Знати мову і вільно на ній розмовляти-це не одне і те ж, для цього і потрібен репетитор.
    Я підтримую бажання Еліни глибше вивчити мови, які вона вважає для себе близькими.
    Різниця між знанням мови і вільним спілкуваннямина ній лише в акценті.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 15:59
    0
    Elis, 19.01.2021 15:48
    Еліна років з 14, якщо не помиляюсь, живе в Лондоні. Вона з російськомовної родини. Де і коли вона має змогу практикувати українську? Тут он слухаєш біатлонного коментатора на державному каналі і розумієш, що в побуті він російськомовний, бо проскакують русизми і відчувається надто обмежений словниковий запас.
    А перед Еліною можна тільки зняти капелюха, що 1) дослухається до вболівальників, 2) поважає і цінує державну мову країни, під прапором якої виступає 3) не прикриває лінь і небажання популярними нині лозунгами "какая разніца" і "мєня і так панімают".
    Дуже хочу незабаром почути Елінине інтерв'ю українською мовою! В кожному разі, моя повага до неї, як до особистості, тільки зросла.
    Бажаю успіхів!
    Я не цікавився іі біографією, але якщо так, що вона не жила в Україні, то це все міняє.
    Хоча до 14 років, вона мала вже преспокійно вільно володіти українською.
    Elis
      Elis, 19.01.2021 15:48
    +12
    DKTheBest2, 19.01.2021 13:55
    Як можна прожити все життя в Украіні і на другому десятку наймати вчителя аби вивчити рідну мову?
    Я розумію, що багато хто не використовує іі ще й досі в житті, але як іі не знати?
    Еліна років з 14, якщо не помиляюсь, живе в Лондоні. Вона з російськомовної родини. Де і коли вона має змогу практикувати українську? Тут он слухаєш біатлонного коментатора на державному каналі і розумієш, що в побуті він російськомовний, бо проскакують русизми і відчувається надто обмежений словниковий запас.
    А перед Еліною можна тільки зняти капелюха, що 1) дослухається до вболівальників, 2) поважає і цінує державну мову країни, під прапором якої виступає 3) не прикриває лінь і небажання популярними нині лозунгами "какая разніца" і "мєня і так панімают".
    Дуже хочу незабаром почути Елінине інтерв'ю українською мовою! В кожному разі, моя повага до неї, як до особистості, тільки зросла.
    Бажаю успіхів!
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 19.01.2021 15:08
    +17
    DKTheBest2, 19.01.2021 13:55
    Як можна прожити все життя в Украіні і на другому десятку наймати вчителя аби вивчити рідну мову?
    Я розумію, що багато хто не використовує іі ще й досі в житті, але як іі не знати?
    Знати мову і вільно на ній розмовляти-це не одне і те ж, для цього і потрібен репетитор.
    Я підтримую бажання Еліни глибше вивчити мови, які вона вважає для себе близькими.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 13:55
    -9
    Як можна прожити все життя в Украіні і на другому десятку наймати вчителя аби вивчити рідну мову?
    Я розумію, що багато хто не використовує іі ще й досі в житті, але як іі не знати?
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 19.01.2021 13:23
    -12
    Знаем мы этого учителя французского
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 19.01.2021 15:08
    +17
    DKTheBest2, 19.01.2021 13:55
    Як можна прожити все життя в Украіні і на другому десятку наймати вчителя аби вивчити рідну мову?
    Я розумію, що багато хто не використовує іі ще й досі в житті, але як іі не знати?
    Знати мову і вільно на ній розмовляти-це не одне і те ж, для цього і потрібен репетитор.
    Я підтримую бажання Еліни глибше вивчити мови, які вона вважає для себе близькими.
    Elis
      Elis, 19.01.2021 15:48
    +12
    DKTheBest2, 19.01.2021 13:55
    Як можна прожити все життя в Украіні і на другому десятку наймати вчителя аби вивчити рідну мову?
    Я розумію, що багато хто не використовує іі ще й досі в житті, але як іі не знати?
    Еліна років з 14, якщо не помиляюсь, живе в Лондоні. Вона з російськомовної родини. Де і коли вона має змогу практикувати українську? Тут он слухаєш біатлонного коментатора на державному каналі і розумієш, що в побуті він російськомовний, бо проскакують русизми і відчувається надто обмежений словниковий запас.
    А перед Еліною можна тільки зняти капелюха, що 1) дослухається до вболівальників, 2) поважає і цінує державну мову країни, під прапором якої виступає 3) не прикриває лінь і небажання популярними нині лозунгами "какая разніца" і "мєня і так панімают".
    Дуже хочу незабаром почути Елінине інтерв'ю українською мовою! В кожному разі, моя повага до неї, як до особистості, тільки зросла.
    Бажаю успіхів!
    Publius
    online
      Publius, 20.01.2021 10:00
    +5
    Не думаю, що в країні, де 20 відсотків населення взагалі не бажають знати, вчити і спілкуватись українською, варто дорікати людині за те, що вона хоч і з запізненням, але таки почала вчити мову своєї країни і отже хоче нею нормально спілкуватись.
    grifon
    online
      grifon, 19.01.2021 19:29
    +2
    зате успішному виступає і прославляє країну
    AleksMih
      AleksMih, 19.01.2021 16:57
    +2
    Elis и постящие , уважаете , постите, а биографии не знаете, в Украине она тренировалась до 18-19, а в Лондоне после 20 до расставания с Хьюзом в 2016.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 15:59
    0
    Elis, 19.01.2021 15:48
    Еліна років з 14, якщо не помиляюсь, живе в Лондоні. Вона з російськомовної родини. Де і коли вона має змогу практикувати українську? Тут он слухаєш біатлонного коментатора на державному каналі і розумієш, що в побуті він російськомовний, бо проскакують русизми і відчувається надто обмежений словниковий запас.
    А перед Еліною можна тільки зняти капелюха, що 1) дослухається до вболівальників, 2) поважає і цінує державну мову країни, під прапором якої виступає 3) не прикриває лінь і небажання популярними нині лозунгами "какая разніца" і "мєня і так панімают".
    Дуже хочу незабаром почути Елінине інтерв'ю українською мовою! В кожному разі, моя повага до неї, як до особистості, тільки зросла.
    Бажаю успіхів!
    Я не цікавився іі біографією, але якщо так, що вона не жила в Україні, то це все міняє.
    Хоча до 14 років, вона мала вже преспокійно вільно володіти українською.