Украина U-21 в сумасшедшей концовке вырывает победу у Исландии

Подопечные Александра Головко одержали непростую победу в последнем поединке отбора на ЧЕ-2017

Украина U-21 в сумасшедшей концовке вырывает победу у Исландии

Молодежная сборная Украины на мажорной ноте завершила отборочный цикл Евро-2017. На последних минутах поединка против Исландии наша команда проявила характер и вырвала победу. При этом, поражение не дало возможности исландцам занять место, позволяющее продолжить борьбу за выход на чемпионат Европы.

Исландия U-21 - Украина U-21 - 2:4

Гритарссон, 22, Е.Омарссон, 88 -- Борячук, 56, 90, Беседин, 75, Зубков, 90+4

Исландия: Рунарссон, Арнарсон, Хермансон, О.Омарссон, Гритарссон, Тхрандарсон, Бодварссон, Эйгиссон (Гудмундссон, 78), Йонссон (Вильяльмссон, 69), Е.Омарссон, Финнбогасон

Украина: Пидкивка, Качараба, Лукьянчук, Матвиенко, Данченко, Вакуленко, Харатин, Мысык (Зубков, 46), Гуцуляк (Борячук, 46), Кабаев (Третьяков, 82), Беседин

Е.Омарссон, Тхрандарсон - Харатин, Борячук.

Беседин, 90+3.




 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    totake
      totake, 12.10.2016 20:11
    0
    alexlozin, 12.10.2016 08:58
    Сайт с начала своего существования пишет на русском! Собрал своего читателя! Всех кто посещает его-это устраивает! Не нравится, зайдите на другие разноязычные сайты, зачем из-за квази патриотов раздувать проблему!?
    По поводу сисек и турнирных таблиц - это реальные замечания!
    не пиши тут маразму, на сайті були і статті українською, а тепер, з початком російської агресії у нас, тільки російською. Таких мудрих ми вже бачали: коли перед оранджевою революцією весь Київ говорив тільки пантовою російською а мене в магазині не хотіла розуміути. Поїхав на революцію і зайшов в той самий магазин тьотя спілкувалась такою чистою українською як навіть я ніколи.
    А тим мудрегелям, які кажуть, що нема ні канадської, ні бразильської, то може французи ведуть війну в Канаді чи іспанці в Бразилії? Ніхто не забороняє вам, російськомовним, говорити російською, але абсурдно виглядає, коли в своїй країні сайт пише все не на своїй мові і не поважає тих, які не хочуть всі статті на російській читати.
    "Всех кто посещает его-это устраивает" не роби висновки за всіх мене це аж ніяк не задовільняє. Покажімі свою гідність нарешті, а то так і залишимось рабами росії.
    До сайту звик і стоїть в закладках, але треба видаляти і шукати, як ти підмітив, аналог
    knmua
      knmua, 12.10.2016 16:48
    0
    [quote Graider, 12.10.2016 15:19]knmua, 12.10.2016 14:58
    А от зворотня ситуація, коли пішов в російську школу і не вчив українську, не може бути протипоставлена з протилежного боку, бо ми Україна
    ==========================================================
    Та Ви що! А в мене наприклад не було вибору, у Києві, у моєму районі, були тільки російські школи, а українську я почав вивчати з 5-го класу разом з німецькою, як іноземну... і така сама ситуація була на більшій частині України, за часів СРСР. А мову я вивчив не завдяки, а в супереч...
    Рома
    Рома, 12.10.2016 16:02
    -3
    ах**еть!!! Македония с первого места , ВДУМАЙТЕСЬ МАКЕДОНИЯ !!! а наши мегазвезды на мазерати не смогли из группы выйти!!!
    ну вот почему щас нет сталина чтоб он просто написал одно слово - РАССТРЕЛЯТЬ!
    samird
      samird, 12.10.2016 15:57
    +4
    Жаль, что эта молодчика поздно начала играть. Но возраст и игра парней с старшими на два-три года соперниками вселяют оптимизм на следующий отбор.
    По поводу языка. Много написали. Еще больше лишнего. Моё мнение следующее - давно пора немножко напрячься и сделать украиноязычную версию сайта. А еще лучше было бы и англоязычной разжиться - вот это уже был бы уровень! Или sport.ua не претендует на звание лучшего спортивного ресурса страны?
    Graider
      Graider, 12.10.2016 15:19
    +1
    knmua, 12.10.2016 14:58
    Шановний! Мої внуки, вже живуть в незалежній Україні! З питання мови... Ви, шановний, чомусь "не помітили", згадану мною Канаду, а дарма... В Канді дві державні мови , але знати обидві мусять лише держслужбовці! Володієш французькою - купуй газети на французькій, заходь на інтернет-ресурси в яких інформація подається французькою, дивись тв-канали французькою. Відповідно те ж саме з англійською мовою! а от ЗМІ самі для себе вирішують, публікувати і транслювати якоюсь однією мовою, або паралельно двома!
    п.с. з приводу Росії - це була офіційна версія
    п.п.с. дебіл - пишеться через "е" ... вчіть мову...
    тут проблема в тому, що виникає дискримінація у виборі мови, ігнорування якої завдає істотні незручності для тих людей, які пішли в українську школу і на х:ую вертіли вивчення російської. А от зворотня ситуація, коли пішов в російську школу і не вчив українську, не може бути протипоставлена з протилежного боку, бо ми Україна. Тому будь тут сайт лише українською, то все було б нормально і без претензій.
    knmua
      knmua, 12.10.2016 14:58
    +3
    Gembus, 12.10.2016 09:58
    [quote knmua, 12.10.2016 09:05]Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Дебіл свідомий,
    А ти не дибіл , що так реагуєш на запитання ?
    Друже якщо ти думаєш , що приводом для нападу Росії на нас було те ,що комусь не подобається російська мова то звернись до лікаря дружня порада).
    І на рахунок мови , мова це стержень держави без мови років за 100 України не буде , тому думайте де будуть жити ваші внуки.
    Шановний! Мої внуки, вже живуть в незалежній Україні! З питання мови... Ви, шановний, чомусь "не помітили", згадану мною Канаду, а дарма... В Канді дві державні мови , але знати обидві мусять лише держслужбовці! Володієш французькою - купуй газети на французькій, заходь на інтернет-ресурси в яких інформація подається французькою, дивись тв-канали французькою. Відповідно те ж саме з англійською мовою! а от ЗМІ самі для себе вирішують, публікувати і транслювати якоюсь однією мовою, або паралельно двома!
    п.с. з приводу Росії - це була офіційна версія
    п.п.с. дебіл - пишеться через "е" ... вчіть мову...
    prosto_max1111
      prosto_max1111, 12.10.2016 14:44
    +3
    Просто молодцы!!! Игра до победы до конца - это ПОКАЗАТЕЛЬ!
    А насчет украинского и русского языков хочу сказать, что оба языка исторически присущи Украине, как разговорный и литературный, т.к. русский литературный язык основан на ОБЩЕСЛАВЯНСКОМ, т.е. еще языке летописей и вообще литературы в Киево-Галицкой Руси. Кстати, более точное наше название - это русины. А то поначитаешься в комментах всяких спекуляций на слове "русский". Русин - это и есть русский, но не "брат-московит". Учите историю, и не спорьте, оба языка историческо украинские. Банально и просто.
    movkli
    online
      movkli, 12.10.2016 12:59
    +1
    movkli, 12.10.2016 12:57
    ждем девушку дня))))
    блин, прозевал, уже есть, жена Левандовски)))
    movkli
    online
      movkli, 12.10.2016 12:57
    +1
    Edisson777, 11.10.2016 23:38
    Парни, какое видео, какая таблица ???? Они сейчас занимаются поиском фото гламурных сисек и задниц. Не мешайте работать )))
    ждем девушку дня))))
    chobitV
      chobitV, 12.10.2016 12:56
    0
    Servicant, 12.10.2016 12:16
    А яким чином наявність російськомовного сайту заважає читати статті на україномовних ресурсах? Вас що, автоматично перенаправляє з усіх альтернативних ресурсів сюди?
    бляхамуха. ми ж зараз не обговорюєм інші ресурси, а конкретно sport.ua.
    проблема ж не в російськомовному контенті, а в відсутності україномовного.
    killiastorm
      killiastorm, 12.10.2016 12:52
    +4
    Тебя, рагуль, украинцы забыли спросить, что на своем украинском ресурсе поднимать, а что нет..
    Gembus
    Gembus, 12.10.2016 12:38
    +1
    Servicant, Тобі як людині російськомовній нас не зрозуміти .
    А на рахунок Бразилії , Аргентини та інших вчи історію та географію (Чому в іспаномовній латинській америці Бразильці розмовляють португальською) . Я не сперечаюсь я просто хочу щоб ресурс який мені цікавив знав мою позицію.
    А про ситуацію типу : "сначала економику строем, а потом и про культуру и ету вашу мову поговарим" , одне іншому не мішає.
    diogendog
      diogendog, 12.10.2016 12:25
    +1
    Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    мабуть, відсутність належної освіти дозволяє не писати державню мовою. ))
    Servicant
      Servicant, 12.10.2016 12:16
    0
    chobitV, 12.10.2016 10:22
    а в чому проблема, що людина хоче прочитати статтю на українському ресурсі, на державні мові?
    думаю ваша позиція не правильна, правильно коли сайт має декілька мов і кожен читає якою йому зручно. але вам ж насрати.. вам простіше написати "знов ті патріоти чогось хочуть"..
    А яким чином наявність російськомовного сайту заважає читати статті на україномовних ресурсах? Вас що, автоматично перенаправляє з усіх альтернативних ресурсів сюди?
    Servicant
      Servicant, 12.10.2016 12:13
    0
    Gembus, 12.10.2016 09:58
    [quote knmua, 12.10.2016 09:05]Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Дебіл свідомий,
    А ти не дибіл , що так реагуєш на запитання ?
    Друже якщо ти думаєш , що приводом для нападу Росії на нас було те ,що комусь не подобається російська мова то звернись до лікаря дружня порада).
    І на рахунок мови , мова це стержень держави без мови років за 100 України не буде , тому думайте де будуть жити ваші внуки.
    Яким же чином тоді існують США, Канада, Бразилія, Аргентина та багато інших стран? Адже ж ні американської, ні канадської, ні бразильської та аргентинської мов нема, не існує. Також існує безліч країн з двома або більше державними мовами і чомусь не розвалюються. Може все ж таки стрижень держави - це економіка, а не мова? А поки такі, як ти, дурники сперечаються за мову, наша економіка вже майже вщент розвалилася (або, краще сказати, її розвалили, відволікаючи недолугих патріотів теревенями про мову, псевдогероїв і зовнішнього ворога, який єдиний у всьому винен). І ситуація в результаті склалася така, що України може не стати набагато раніше, аніж за 100 років, тому що в Україні нічого не залишиться, окрім боргів та мови.
    alvesh
      alvesh, 12.10.2016 11:40
    0
    chobitV, 12.10.2016 10:22
    а в чому проблема, що людина хоче прочитати статтю на українському ресурсі, на державні мові?
    думаю ваша позиція не правильна, правильно коли сайт має декілька мов і кожен читає якою йому зручно. але вам ж насрати.. вам простіше написати "знов ті патріоти чогось хочуть"..
    Dragon9
      Dragon9, 12.10.2016 11:33
    +2
    Красавци! Поставили вискочків на місце!
    Тим відлюдькам не місце на ЧЄ
    Андрей Штогрин
      Андрей Штогрин, 12.10.2016 11:03
    +6
    да просто должно быть две версии
    chobitV
      chobitV, 12.10.2016 10:48
    +1
    tuament, 12.10.2016 10:34
    Поддерживаю гонение на сайт, где статьи на новозеландском?
    і де ви ті гнилі жартіки викопуєте. хз
    YaYaYaYaYa
      YaYaYaYaYa, 12.10.2016 10:40
    -1
    knmua, 12.10.2016 09:05
    Дебіл свідомий, а чому у тебе нік латиньським шрифтом? Через таких дебілоїдів, як ти, Россія отримала привід для вторгнення в Крим і на донбас. Поясни, свідомий, що поганого у володінні іноземною мовою? тим паче, що історично так склалося, що для великої кількості українців, російська мова є рідною, і це а ні добре, а ні погано, це просто ФАКТ! Гарний приклад - Канада!
    Богато в чому з Вами згоден, а от приклад зовсім нікудишній - якщо я не помиляюсь, то канадської мови нема!..
    Edisson777
      Edisson777, 11.10.2016 23:38
    +35
    Парни, какое видео, какая таблица ???? Они сейчас занимаются поиском фото гламурных сисек и задниц. Не мешайте работать )))
    Patriot  UA
      Patriot UA, 11.10.2016 22:04
    +35
    КРАСАВИ
    Modern_1
      Modern_1, 11.10.2016 23:20
    +29
    Хотя бы турнирную таблицу предоставили...
    Oleg.Groningen
    Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    +23
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Gembus
    Gembus, 12.10.2016 09:58
    +10
    [quote knmua, 12.10.2016 09:05]Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Дебіл свідомий,
    А ти не дибіл , що так реагуєш на запитання ?
    Друже якщо ти думаєш , що приводом для нападу Росії на нас було те ,що комусь не подобається російська мова то звернись до лікаря дружня порада).
    І на рахунок мови , мова це стержень держави без мови років за 100 України не буде , тому думайте де будуть жити ваші внуки.
    Vyacheslav Krusser
      Vyacheslav Krusser, 11.10.2016 23:55
    +9
    petrokrs, 11.10.2016 22:27
    Мабуть тому, що в Україні на жаль проходить тотальна русифікація (
    А тебе не дают здесь писать на украинском?
    maxvel1980
      maxvel1980, 12.10.2016 07:55
    +7
    Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Тупой вопрос...
    По теме: ребята молодцы, реальный пример старшим сборникам.
    Слава Украине!
    Андрей Штогрин
      Андрей Штогрин, 12.10.2016 11:03
    +6
    да просто должно быть две версии
    chobitV
      chobitV, 12.10.2016 10:22
    +6
    alexlozin, 12.10.2016 08:58
    Сайт с начала своего существования пишет на русском! Собрал своего читателя! Всех кто посещает его-это устраивает! Не нравится, зайдите на другие разноязычные сайты, зачем из-за квази патриотов раздувать проблему!?
    По поводу сисек и турнирных таблиц - это реальные замечания!
    а в чому проблема, що людина хоче прочитати статтю на українському ресурсі, на державні мові?
    думаю ваша позиція не правильна, правильно коли сайт має декілька мов і кожен читає якою йому зручно. але вам ж насрати.. вам простіше написати "знов ті патріоти чогось хочуть"..
    alexlozin
      alexlozin, 12.10.2016 08:58
    +5
    Сайт с начала своего существования пишет на русском! Собрал своего читателя! Всех кто посещает его-это устраивает! Не нравится, зайдите на другие разноязычные сайты, зачем из-за квази патриотов раздувать проблему!?
    По поводу сисек и турнирных таблиц - это реальные замечания!
    samird
      samird, 12.10.2016 15:57
    +4
    Жаль, что эта молодчика поздно начала играть. Но возраст и игра парней с старшими на два-три года соперниками вселяют оптимизм на следующий отбор.
    По поводу языка. Много написали. Еще больше лишнего. Моё мнение следующее - давно пора немножко напрячься и сделать украиноязычную версию сайта. А еще лучше было бы и англоязычной разжиться - вот это уже был бы уровень! Или sport.ua не претендует на звание лучшего спортивного ресурса страны?
    killiastorm
      killiastorm, 12.10.2016 12:52
    +4
    Тебя, рагуль, украинцы забыли спросить, что на своем украинском ресурсе поднимать, а что нет..
    kum1707
      kum1707, 12.10.2016 00:24
    +4
    petrokrs, 11.10.2016 22:27
    Мабуть тому, що в Україні на жаль проходить тотальна русифікація (
    Як це не прикро,але спорт юа за всі ці роки існування так і не спромігся зробити української версії сайту(((.А русифікація йде повним ходом і не тільки в інтернеті.І не треба тут писати що комусь не дають "пісать на українском",якщо я хочу читати статті на сайті українською.
    slavant
      slavant, 11.10.2016 22:45
    +4
    Video?
    knmua
      knmua, 12.10.2016 14:58
    +3
    Gembus, 12.10.2016 09:58
    [quote knmua, 12.10.2016 09:05]Oleg.Groningen, 11.10.2016 22:09
    sport.ua - чому українською не пишите?
    Дебіл свідомий,
    А ти не дибіл , що так реагуєш на запитання ?
    Друже якщо ти думаєш , що приводом для нападу Росії на нас було те ,що комусь не подобається російська мова то звернись до лікаря дружня порада).
    І на рахунок мови , мова це стержень держави без мови років за 100 України не буде , тому думайте де будуть жити ваші внуки.
    Шановний! Мої внуки, вже живуть в незалежній Україні! З питання мови... Ви, шановний, чомусь "не помітили", згадану мною Канаду, а дарма... В Канді дві державні мови , але знати обидві мусять лише держслужбовці! Володієш французькою - купуй газети на французькій, заходь на інтернет-ресурси в яких інформація подається французькою, дивись тв-канали французькою. Відповідно те ж саме з англійською мовою! а от ЗМІ самі для себе вирішують, публікувати і транслювати якоюсь однією мовою, або паралельно двома!
    п.с. з приводу Росії - це була офіційна версія
    п.п.с. дебіл - пишеться через "е" ... вчіть мову...
    prosto_max1111
      prosto_max1111, 12.10.2016 14:44
    +3
    Просто молодцы!!! Игра до победы до конца - это ПОКАЗАТЕЛЬ!
    А насчет украинского и русского языков хочу сказать, что оба языка исторически присущи Украине, как разговорный и литературный, т.к. русский литературный язык основан на ОБЩЕСЛАВЯНСКОМ, т.е. еще языке летописей и вообще литературы в Киево-Галицкой Руси. Кстати, более точное наше название - это русины. А то поначитаешься в комментах всяких спекуляций на слове "русский". Русин - это и есть русский, но не "брат-московит". Учите историю, и не спорьте, оба языка историческо украинские. Банально и просто.
    Mile Angeleski
    Mile Angeleski, 12.10.2016 03:19
    +3
    Спасиба Украина...играли за Македонија
    Dragon9
      Dragon9, 12.10.2016 11:33
    +2
    Красавци! Поставили вискочків на місце!
    Тим відлюдькам не місце на ЧЄ
    chobitV
      chobitV, 12.10.2016 10:15
    +2
    Новинний сайт з доменом ua, апріорі повинен мати українську локалізацію
    slavant