Волынь - Оболонь - 1:0

Важка перемога… + ВИДЕО

14184
52

Перемоги вболівальники господарів чекали 6 турів, але ніхто не очікував, що вона буде такою важкою. Дещо здивував склад «Волині». Захисник Карковський, який всі матчі відіграв на позиції заднього, зайняв позицію під нападником, а Ващук також, до слова, задній захисник, діяв на позиції опорного півзахисника.

Команди розпочали досить жваво. Пішла боротьба за центр поля. На 4-й хвилині грубо порушив правила Григорій Баранець, отримавши від рефері гірчичник. Не встигли глядачі заповнити місця, як господарі мали вийти вперед, Зозуля, пройшовши по правому флангу, навісив у штрафний пивоварів, удар нападника Піщура і… поперечина врятувала ворота гостей.

«Оболонь» відразу ж відповіла. Швидка атака гостей, простріл з флангу, Ндоє помилився на виході, але удар в порожні ворота гравця гостей взяв на себе Ізворану, вибивши круглого з лінії воріт. Після цього команди грали обережно, атак було небагато, і якихось гострих дій не було.

З 25-ї хвилини «Волинь» взяла гру у свої руки, слідували удар за ударом. Господарі пробивали з різних дистанцій, атаки зі всіх флангів накочувались на ворота «Оболоні», але на висоті був воротар гостей Березовський. Гості ж провели контратаку, після якої Ндоє витягнув м’яч з дев’ятки воріт.

На 38-й хвилині Лупашко збив Карковського, зірвавши швидку атаку лучан, за що отримав попередження від судді. А перед самою перервою Кварцяний зробив першу заміну – замість Зозулі, який досить часто помилявся в простих ситуаціях, на поле вийшов Бута.

На другий тайм «Волинь» вийшла надмотивована, знову на лучан подіяв «мотиватор» Кварцяний. Господарі заграли широко, швидко, флангами. Включився Пічкур, і на 54-й хвилині перша подача кутового принесла успіх господарям. Подав Пічкур, в штрафній була метушня і до м’яча дістався Стевіч, серб гарматним ударом в дотик метрів з 13-ти загнав круглого у дев’ятку.

На встигли пивовари почати з центру, як лучани перехватили м’яч і одним пасом вивели Пічкура сам на сам з Березовським, вінгер господарів, здається, такого не очікував і розпорядився м’ячем вкрай невдало, пробивши в руки голкіперу.

«Волинь» продовжувала атакувати, удар йшов за ударом, гравці били з різних дистанцій.
Та на 60-й хвилині пивовари мали зрівняти рахунок. Грубо помилився захисник лучан Бута, який в простій ситуацій він віддав пас гравцю гостей, той вийшов один  в один з Ндоє і поцілив у стійку. Треба відмітити, що голкіпер «Волині» був одним із кращих на полі. Всі удари, кутові, та атаки «Оболоні» страж воріт господарів читав дуже впевнено. Чого варті його введення м’яча в гру з руки на 70 метрів точно в ноги, або виходи після навісів. А саме основне, Ісса брав всі удари, яких швидкі гравці гостей завдали чимало.

Після 70-ї хвилини обидва клуби заграли швидко та гостро. Атака одних змінювалась іншими, безліч гострих атак та небезпечних ударів. Воротарі відпрацювали на 100 відсотків. За 5 хвилин до кінця матчу «Оболонь» повністю заволоділа ініціативою, але вирівняти положення так і не змогла.

1:0 перемога лучан – перша на весні. Але слід відзначити і підопічних Ковальця, його підопічні дуже сподобались – непоступлива, швидка, технічна, з почерком, цікава команда. Дуже імпонує поведінка керманича гостей. За такими тренерами майбутнє футболу України. Сергій був класним гравцем, і тренером, впевнений, буде класним.

Костянтин ДЕМЧЕНКО

«Волынь» - «Оболонь» - 1:0

«Волынь»: Ндое, Карковский, Гошкодеря (Максимюк, 53), Ващук, Д.Зозуля (Бута, 44), Годованый, Изворану, Пичкур, Герасимюк (Бабыр, 91), Стевич, Пищур
«Оболонь»: Березовский, Сапай, Лозинский, Илькив (Бондаренко, 46), Кутас, Б.Баранец, Панас (Сибиряков, 76), Слюсар (Кучеренко, 55), Лупашко, Г.Баранец, Мандзюк
  Стевич (55)
  Карковский (42), Бута (46), Гошкодеря (48) - Б.Баранец (5), Лупашко (38), Лозинский (72), Бондаренко (90), Мандзюк (95)

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

1:0 Стевич

54’
После подачи углового защитники не сумели выбить мяч и Саша Стевич(Волынь) из 45-го сектора расстрелял ворота.