Украинская теннисистка Дарья Снигур (WTA 154) вышла в 1/4 финала турнира серии WTA 250 в Клуж-Напоке (Румыния), который проводится на хардовых покрытиях в помещении.

Во 2-м раунде украинка в трех сетах обыграла Анну-Лену Фридзам (Германия, WTA 111) за 1 час и 39 минут.

Дарья Снигур (Украина) – Анна-Лена Фридзам (Германия) – 6:0, 1:6, 6:4

В 3-м раунде Дарья сразится против Тамары Корпач (№105 WTA) или Джоди Барредж (№89 WTA).

(11)

Комментарии 14
Stanislav Matusevych
Під кінець матчу здавалося, що буде чергова поразка нашої тенісистки з рахунку 5:2 у вирішальному сеті. Але все-таки вдалося вчепитися у подачу Фрідзам і не відпустити. Емоцій сьогодні було, як для Даші, навіть забагато.
Треба користуватися тим, що під кінець сезону тенісистки першого-другого ешелону переважно відпочивають. Раніше Даші це вдавалося у Дубаї, тепер ось Румунія.
Sashamar
Ну не так Дар'я в кінці сезону пристає до розуму, як суперниці втомлюються. Але на цьому можна й далі.
Щодо 6:0, 1:6, нагадую, як Барті грала з Плішковой чи Квітовой. Нашвидкуруч обмінювалися сетами, після чого з'ясовували стосунки. І сама не спітнієш, і публиці задоволення
Александр Ад
молодець.Но так розлаблятися після 1 сету.та і в 3 сеті за рахунку 5-2 не можна!Тим не меньш поздоровляю і бажаю успіху в наступному матчі!
introvert
Снігур така Снігур. Воля до перемоги? Ні, не чули. Те, що перемога таки прийшла, інакше як дивом не назвеш. І за це диво потрібно подякувати чи то Анні, чи то Лені. Поки одна з суперниць тягнула мертві м`ячі, інша помилялася на рівному місці.
Тож вітання з перемогою, Дашуня, і героям слава... але про героїзм сьогодні не йшлося. Шанс проявити себе на рівні вта, враховуючи склад турніру в Клужі, в тебе просто епічний, але для реалізації цього шансу потрібно перемогти в першу чергу себе.