Жуниор МОРАЕС: «Отдам всего себя ради сборной Украины!»

Нападающий поделился мнением о решении УЕФА отклонить апелляции Португалии и Люксембурга

Жуниор МОРАЕС: «Отдам всего себя ради сборной Украины!»
© ФФУ. Жуниор Мораес (в центре)

32-летний форвард донецкого «Шахтера» и сборной Украины по футболу Жуниор Мораес прокомментировал решение УЕФА относительно права игрока выступать за национальную украинскую команду.

После матчей отбора на Евро-2020 федерации футбола Португалии и Люксембурга подали апелляции на участие в этих матчах Мораеса, который недавно получил украинское гражданство. Обе апелляции были отклонены УЕФА.

«Дорогие друзья! Сегодня УЕФА отклонил протесты федераций Португалии и Люксембурга по так называемому «делу Мораеса». И я очень рад получить эту приятную новость! Это был очень сложный период для всех нас: для Украины, президента ФФУ, команды, главного тренера и наших фанатов. И, конечно, для меня. Но теперь, когда все закончилось, я хочу поблагодарить вас за поддержку. И спасибо за вашу веру.

В частности, я хотел бы выразить благодарность Федерации футбола Украины и ее главному тренеру Андрею Шевченко, которые максимально поддерживали меня в этот трудный период карьеры.

Я отдам себя всего ради национальной сборной Украины!

Слава Украине! Героям Слава!», — написал Мораес в Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогі Друзі! Сьогодні УЄФА відхилила протести федерацій Португалії і Люксембургу у, так званій, «справі Мораеса». І я дуже радий отримати цю приємну звістку! Це був дуже складний період для усіх нас: для України, президента ФФУ, команди, головного тренера і наших фанатів. І звичайно, для мене. Але тепер, коли все закінчилося, я хочу подякувати Вам за підтримку. І дякую за Вашу віру! Зокрема, я хотів би висловити вдячність Федерації футболу України і її головному тренеру Андрію Шевченку, які максимально підтримували мене у цей важкий період кар’єри. Я віддам себе усього заради національної Збірної України! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦 ———————————————————- Queridos amigos! A UEFA rejeitou o protesto apresentado pela Federação Portuguesa de Futebol e pela Associação de Futebol de Luxemburgo no “caso Moraes”. Estou muito feliz em receber esta boa notícia! Foi um período muito difícil para todos nós: para a Ucrânia, presidente da FFU, equipe, técnico principal e nossos fãs. E claro para mim! Mas no final gostaria de dizer: obrigado pelo seu apoio! Obrigado pela sua fé! Em particular, gostaria de expressar a minha gratidão à Federação Ucraniana e ao nosso treinador Shevchenko com todo o respeito e admiração, que me deram todo o apoio neste período difícil da minha carreira. Eu farei o meu melhor para a Seleção Ucraniana!

Публикация от Junior Moraes (@jrmoraes10)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 03.05.2019 19:34
    +1
    А для чого перекладати текст Мораеса з Української на російську в статті? Це з принципу? І хочу ще сказати, що особисто я в даний час не проти будь-якої натуралізації. І так в збірній 70-80% гравців нічим не кращі патріоти і українці за Жуніора.
    uragan
      uragan, 03.05.2019 17:01
    -1
    Dora, 03.05.2019 16:47
    Звичайно що має!! Він головний тренер збірної України!! Його думку враховували в першу чергу-- потрібен даний гравець у збірній чи ні!!!І саме Шева викликав до збірної Мораеса-- як доказ тому що на даний момент це найсильніший форвард у нас!!!
    Шевченко 100 разів заявляв що він Мораєса на запрошував, а якщо він має паспорт тоді він буде його розглядати як претендента на потрапляння в склад.
    Dora
      Dora, 03.05.2019 16:47
    +2
    uragan, 03.05.2019 16:39
    А хіба Шевченко має право вирішувати такі питання? Це не клуб, а Збірна.
    Якщо Чемпіонат України для тебе показник, то чому на стартові матчі не був заявленй Швед, який забив трошки меньше, але за Карпати (я собі просто уявляю, скільки би забив Мораєс виступаючи за Карпати )
    На що здатен Мораєс показав матч проти Люксембурга.
    Звичайно що має!! Він головний тренер збірної України!! Його думку враховували в першу чергу-- потрібен даний гравець у збірній чи ні!!!І саме Шева викликав до збірної Мораеса-- як доказ тому що на даний момент це найсильніший форвард у нас!!!
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 03.05.2019 16:41
    -1
    uragan, 03.05.2019 16:28
    Ти краще згадай як ти його га..ном поливав, коли він ще граючи за ДК одним ударом 3-х кротів положив
    І тобі краще за Бразилію вболівати чим за Україну. Бо таке говорити на футболістів які саме більше забили за Україну, маразм.
    ему лучше за лугандон болеть)) в Бразилии он нах никому не нужен)))
    uragan
      uragan, 03.05.2019 16:39
    -1
    Dora, 03.05.2019 15:58
    Думаю насамперед рішення чи потрібний гравець збірній чи ні вирішував Шевченко, як головний тренер збірної!!! На даний момент Мораес є найкращим форвардом у нашому чемпіонаті + другим ( після Циганкова ) по асистах.....На даний момент ніхто з Українських форвардів навіть приблизно не є рівня Мораеса....Якщо б було по іншому то Мораеса взагалі б не було у збірній!!!
    А хіба Шевченко має право вирішувати такі питання? Це не клуб, а Збірна.
    Якщо Чемпіонат України для тебе показник, то чому на стартові матчі не був заявленй Швед, який забив трошки меньше, але за Карпати (я собі просто уявляю, скільки би забив Мораєс виступаючи за Карпати )
    На що здатен Мораєс показав матч проти Люксембурга.
    uragan
      uragan, 03.05.2019 16:28
    0
    dgurkis, 03.05.2019 16:09
    Джоні, ти красавчег! Оті патріоти срані - Конопа і Ярмола, тобі у підсрачники не їдуть! Слава Україні!
    Ти краще згадай як ти його га..ном поливав, коли він ще граючи за ДК одним ударом 3-х кротів положив
    І тобі краще за Бразилію вболівати чим за Україну. Бо таке говорити на футболістів які саме більше забили за Україну, маразм.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 03.05.2019 16:21
    0
    Бла-бла-бла! "Я не переходжу в Шахтар. Я їду в Китай!...."
    dgurkis
      dgurkis, 03.05.2019 16:09
    -1
    Джоні, ти красавчег! Оті патріоти срані - Конопа і Ярмола, тобі у підсрачники не їдуть! Слава Україні!
    Dora
      Dora, 03.05.2019 15:58
    0
    1986, 03.05.2019 15:12
    Это футболист только для чемпионата Украины. Уровень для сборной и для евро кубков - уже стал заметен (не того класса игрок)
    Думаю насамперед рішення чи потрібний гравець збірній чи ні вирішував Шевченко, як головний тренер збірної!!! На даний момент Мораес є найкращим форвардом у нашому чемпіонаті + другим ( після Циганкова ) по асистах.....На даний момент ніхто з Українських форвардів навіть приблизно не є рівня Мораеса....Якщо б було по іншому то Мораеса взагалі б не було у збірній!!!
    johndow11
      johndow11, 03.05.2019 15:42
    +6
    «ФФУ – М а ф і я!», 03.05.2019 15:29
    Мораес не лучше украинских падающих сборной Украины. Говорить что он усилил сборную, это врать самим себе
    Украинские "падающие" забивают больше него в ЧУ? Или может в Европе где-то? Сборную он не усилил пока, но на год-другой дырку закроет, пока молодые Исаенко и Русин (или еще кто) не разыграются, а то на Беседина, Кравца, Зозулю надежды особо нет. Разве что Яремчук осилит таки
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 03.05.2019 15:29
    -2
    Мораес не лучше украинских падающих сборной Украины. Говорить что он усилил сборную, это врать самим себе
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 03.05.2019 15:26
    +1
    Шаблонные стандартные фразы. Никогда для легионеров, сборная Украины как и сама Украина, родной не будет
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 03.05.2019 15:13
    -4
    kina_ne_bydet, 03.05.2019 14:42
    С чего вдруг? На португальском написал он, а перевести ему возможно помогли
    запоребрик...так спортсмены не пишут и не говорят)))) это типичный текст прессухи...под "козу" , к тому же, сделанный))) ПС: у вас за поребриком футболёры по совместительству пресс-секретарями работают?))))
    1986
      1986, 03.05.2019 15:12
    -3
    Это футболист только для чемпионата Украины. Уровень для сборной и для евро кубков - уже стал заметен (не того класса игрок)
    rosti79
      rosti79, 03.05.2019 14:53
    -8
    Херой!
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 03.05.2019 14:42
    +5
    turist86, 03.05.2019 14:29
    Гарний текст, але писав не Мораес, а прес-секретар
    С чего вдруг? На португальском написал он, а перевести ему возможно помогли
    turist86
    online
    turist86, 03.05.2019 14:29
    +1
    Гарний текст, але писав не Мораес, а прес-секретар
    johndow11
      johndow11, 03.05.2019 15:42
    +6
    «ФФУ – М а ф і я!», 03.05.2019 15:29
    Мораес не лучше украинских падающих сборной Украины. Говорить что он усилил сборную, это врать самим себе
    Украинские "падающие" забивают больше него в ЧУ? Или может в Европе где-то? Сборную он не усилил пока, но на год-другой дырку закроет, пока молодые Исаенко и Русин (или еще кто) не разыграются, а то на Беседина, Кравца, Зозулю надежды особо нет. Разве что Яремчук осилит таки
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 03.05.2019 14:42
    +5
    turist86, 03.05.2019 14:29
    Гарний текст, але писав не Мораес, а прес-секретар
    С чего вдруг? На португальском написал он, а перевести ему возможно помогли
    Dora
      Dora, 03.05.2019 16:47
    +2
    uragan, 03.05.2019 16:39
    А хіба Шевченко має право вирішувати такі питання? Це не клуб, а Збірна.
    Якщо Чемпіонат України для тебе показник, то чому на стартові матчі не був заявленй Швед, який забив трошки меньше, але за Карпати (я собі просто уявляю, скільки би забив Мораєс виступаючи за Карпати )
    На що здатен Мораєс показав матч проти Люксембурга.
    Звичайно що має!! Він головний тренер збірної України!! Його думку враховували в першу чергу-- потрібен даний гравець у збірній чи ні!!!І саме Шева викликав до збірної Мораеса-- як доказ тому що на даний момент це найсильніший форвард у нас!!!
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 03.05.2019 19:34
    +1
    А для чого перекладати текст Мораеса з Української на російську в статті? Це з принципу? І хочу ще сказати, що особисто я в даний час не проти будь-якої натуралізації. І так в збірній 70-80% гравців нічим не кращі патріоти і українці за Жуніора.
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 03.05.2019 15:26
    +1
    Шаблонные стандартные фразы. Никогда для легионеров, сборная Украины как и сама Украина, родной не будет
    turist86
    online
    turist86, 03.05.2019 14:29
    +1
    Гарний текст, але писав не Мораес, а прес-секретар
    uragan
      uragan, 03.05.2019 16:28
    0
    dgurkis, 03.05.2019 16:09
    Джоні, ти красавчег! Оті патріоти срані - Конопа і Ярмола, тобі у підсрачники не їдуть! Слава Україні!
    Ти краще згадай як ти його га..ном поливав, коли він ще граючи за ДК одним ударом 3-х кротів положив
    І тобі краще за Бразилію вболівати чим за Україну. Бо таке говорити на футболістів які саме більше забили за Україну, маразм.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 03.05.2019 16:21
    0
    Бла-бла-бла! "Я не переходжу в Шахтар. Я їду в Китай!...."
    Dora
      Dora, 03.05.2019 15:58
    0
    1986, 03.05.2019 15:12
    Это футболист только для чемпионата Украины. Уровень для сборной и для евро кубков - уже стал заметен (не того класса игрок)
    Думаю насамперед рішення чи потрібний гравець збірній чи ні вирішував Шевченко, як головний тренер збірної!!! На даний момент Мораес є найкращим форвардом у нашому чемпіонаті + другим ( після Циганкова ) по асистах.....На даний момент ніхто з Українських форвардів навіть приблизно не є рівня Мораеса....Якщо б було по іншому то Мораеса взагалі б не було у збірній!!!