ВИДЕО. Как Свитолина обыграла Севастову

Украинка успешно стартовала на турнире в Пекине

ВИДЕО. Как Свитолина обыграла Севастову
© US Open. Элина Свитолина

Сегодня Элина Свитолина в первом раунде турнира WTA в Пекине обыграла Анастасию Севастову – 6:7 (4), 6:1, 6:2.

Вашему вниманию обзор самых ярких моментов матча:

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — YouTube

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 29.09.2019 20:45
    +3
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    Прикметники пишуться по-різному в різних мовах. Але тут така штука, якщо московит розуміє, що ім'я прикметник, то йому переклад не потрібний. Якщо не розуміє - переклад не потрібний. Тобто, вони запустили свій довгий ніс в не свої справи.
    Comrade Me
      Comrade Me, 29.09.2019 19:42
    +5
    Огорчает повязка на колене, ведь еще столько играть в этом сезоне.
    Скорейшего выздоровления!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 29.09.2019 16:12
    +5
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    А чому ви дивитесь російську версію сайту, коли вже можна вибрати українську?
    Elis
      Elis, 29.09.2019 16:03
    +5
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    Перекладачі?! В них гугл-транслейт головний перекладач - таке буває чудять!
    Та й загалом грамотність тут на невисокому рівні. Добре, хоч свої помилки часто визнають і виправляють.
    Oleg.
      Oleg., 29.09.2019 15:15
    +3
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    Comrade Me
      Comrade Me, 29.09.2019 19:42
    +5
    Огорчает повязка на колене, ведь еще столько играть в этом сезоне.
    Скорейшего выздоровления!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 29.09.2019 16:12
    +5
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    А чому ви дивитесь російську версію сайту, коли вже можна вибрати українську?
    Elis
      Elis, 29.09.2019 16:03
    +5
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    Перекладачі?! В них гугл-транслейт головний перекладач - таке буває чудять!
    Та й загалом грамотність тут на невисокому рівні. Добре, хоч свої помилки часто визнають і виправляють.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 29.09.2019 20:45
    +3
    Oleg., 29.09.2019 15:15
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.
    Прикметники пишуться по-різному в різних мовах. Але тут така штука, якщо московит розуміє, що ім'я прикметник, то йому переклад не потрібний. Якщо не розуміє - переклад не потрібний. Тобто, вони запустили свій довгий ніс в не свої справи.
    Oleg.
      Oleg., 29.09.2019 15:15
    +3
    Якщо перекладачі з Sport.ua пишуть російською ЯстремскаЯ ,то пишіть також Світоліная,Шараповая,Кузнецовая.