Наставник женской сборной Украины отправлен в отставку

Урош Велепец больше не будет работать с женской сборной Украины по биатлону

sportonline.ua. Урош Велепец
© sportonline.ua. Урош Велепец

Урош Велепец возглавлял женскую сборную Украины по биатлону с 2015 года. Под руководством словенского специалиста команда провалила Олимпиаду-2018 в Пхенчхане, не завоевав ни одной медали.

Теперь же Велепец был отправлен отставку. Об этом сообщил президент Федерации биатлона Украины Владимир Брынзак.

Кто заменит Велепца на посту главного тренера женской сборной Украины, пока не известно.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Xsport

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    nordik1980
      nordik1980, 12.04.2018 14:27
    +3
    а керівник федерації якого хєра не пішов?
    Zeka Rogovchenko
      Zeka Rogovchenko, 12.04.2018 14:41
    -2
    Аллилуя, всевышний услышал наши молитвы! Теперь неплохо было бы и Бринзака оставить без должности!
    Владимир Владимирович
    online
    Вы, что действительно не понимаете, на Брынзаке держится весь наш биатлон, уйдет он, и биатлон в Украине просто умрет.
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 12.04.2018 14:50
    +1
    nordik1980, 12.04.2018 14:27
    а керівник федерації якого хєра не пішов?
    Для таких дибілів типу вас обясняю вибори президента федерації ще не відбулись,мають бути в кінці місяця,але поки жодної кандидатури іншої немає,тут Вася Пупкін з просто патріотичними викриками не підійде,так що успокойтесь і непереживайте,чи хтось хоче історію як було з нашим фрістайлом в 95??сумніваюсь
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 12.04.2018 14:54
    -2
    Владимир Владимирович, 12.04.2018 14:46
    Вы, что действительно не понимаете, на Брынзаке держится весь наш биатлон, уйдет он, и биатлон в Украине просто умрет.
    Так в нас і патріотом називають завжди того,хто голосніше кричить Слава Україні,вже колишніх адмінів федерації біатлону звинуватили у всіх гріхах,хоч вони з нуля самі зробили найкращий інформаційно-статистичний сайт,непомнять в нас люди хорошого абсолютно
    Виктор Костюк
      Виктор Костюк, 12.04.2018 15:09
    -1
    Ну и что!? Шевченко провалил отбор на ЧМ 2018, но продолжает работать
    dancho28
    dancho28, 12.04.2018 15:10
    -3
    нарешті...
    Андрей Штогрин
    online
      Андрей Штогрин, 12.04.2018 15:43
    0
    Виктор Костюк, 12.04.2018 15:09
    Ну и что!? Шевченко провалил отбор на ЧМ 2018, но продолжает работать
    кокосы по 40 гривен, а добкина запор
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.04.2018 16:25
    +1
    Вадім Рубік, 12.04.2018 14:54
    Так в нас і патріотом називають завжди того,хто голосніше кричить Слава Україні,вже колишніх адмінів федерації біатлону звинуватили у всіх гріхах,хоч вони з нуля самі зробили найкращий інформаційно-статистичний сайт,непомнять в нас люди хорошого абсолютно
    Ага, сами сделали, сами и закрыли по стопроцентно ватной причине. Молодчаги, может, медаль им за это дать?
    lviv-999
      lviv-999, 12.04.2018 16:44
    +1
    Відчепіться від Бринзака !!!!! Весь наш біатлон тримається на ньому !!! Він кучу свого бабла вкладав поки не підняв збірну.Тоді вже спонсори і держава підключились.А Велепец провалив ОІ і на...... Все по ділу !!!!.Головне найти хорошого тренера на Олімпійський цикл !!!!
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 12.04.2018 17:09
    -3
    Stanislav Matusevych, 12.04.2018 16:25
    Вадім Рубік, 12.04.2018 14:54 Так в нас і патріотом називають завжди того,хто голосніше кричить Слава Україні,вже колишніх адмінів федерації біатлону звинуватили у всіх гріхах,хоч вони з нуля самі зробили найкращий інформаційно-статистичний сайт,непомнять в нас люди хорошого абсолютно Ага, сами сделали, сами и закрыли по стопроцентно ватной причине. Молодчаги, может, медаль им за это дать?
    А звідки ви знаєте причину,чому вони сайт закрили???ніколи не думали чому насправді??в нас сильно багато розумних осталось,які нічого абсолютно для нашого біатлону не зробили,але строять з себе розумних,начинають ахінею нести,Юра і Женя завжди мали послідовну позицію по всіх основних питаннях,Росії ніколи не симпатизували,були за відсторонення Росії від всіх змагань,підтримували Бринзака???а що в нас є хороша заміна???тоді прізвища в студію.. багато в чому я їх абсолютно підтримую,тільки в нас народ завжди думає жопою
    SandroKing
    online
      SandroKing, 12.04.2018 18:22
    +3
    Вадім Рубік, 12.04.2018 17:09
    Stanislav Matusevych, 12.04.2018 16:25 Вадім Рубік, 12.04.2018 14:54 Так в нас і патріотом називають завжди того,хто голосніше кричить Слава Україні,вже колишніх адмінів федерації біатлону звинуватили у всіх гріхах,хоч вони з нуля самі зробили найкращий інформаційно-статистичний сайт,непомнять в нас люди хорошого абсолютно Ага, сами сделали, сами и закрыли по стопроцентно ватной причине. Молодчаги, может, медаль им за это дать? А звідки ви знаєте причину,чому вони сайт закрили???ніколи не думали чому насправді??в нас сильно багато розумних осталось,які нічого абсолютно для нашого біатлону не зробили,але строять з себе розумних,начинають ахінею нести,Юра і Женя завжди мали послідовну позицію по всіх основних питаннях,Росії ніколи не симпатизували,були за відсторонення Росії від всіх змагань,підтримували Бринзака???а що в нас є хороша заміна???тоді прізвища в студію.. багато в чому я їх абсолютно підтримую,тільки в нас народ завжди думає жопою
    Нет. Там неадекватность была всегда. Даже когда появились первые слухи о допинге тех кто пытался эту тему развивать сразу же банили. Более менее стала ситуация когда официально начали отстранять мельдониевых. Сайт покинули практически все ватники. А без ватников админы которые сами ватники не смогли там долго оставаться.
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 12.04.2018 18:50
    0
    SandroKing, 12.04.2018 18:22
    Вадім Рубік, 12.04.2018 17:09 Stanislav Matusevych, 12.04.2018 16:25 Вадім Рубік, 12.04.2018 14:54 Так в нас і патріотом називають завжди того,хто голосніше кричить Слава Україні,вже колишніх адмінів федерації біатлону звинуватили у всіх гріхах,хоч вони з нуля самі зробили найкращий інформаційно-статистичний сайт,непомнять в нас люди хорошого абсолютно Ага, сами сделали, сами и закрыли по стопроцентно ватной причине. Молодчаги, может, медаль им за это дать? А звідки ви знаєте причину,чому вони сайт закрили???ніколи не думали чому насправді??в нас сильно багато розумних осталось,які нічого абсолютно для нашого біатлону не зробили,але строять з себе розумних,начинають ахінею нести,Юра і Женя завжди мали послідовну позицію по всіх основних питаннях,Росії ніколи не симпатизували,були за відсторонення Росії від всіх змагань,підтримували Бринзака???а що в нас є хороша заміна???тоді прізвища в студію.. багато в чому я їх абсолютно підтримую,тільки в нас народ завжди думає жопою Нет. Там неадекватность была всегда. Даже когда появились первые слухи о допинге тех кто пытался эту тему развивать сразу же банили. Более менее стала ситуация когда официально начали отстранять мельдониевых. Сайт покинули практически все ватники. А без ватников админы которые сами ватники не смогли там долго оставаться.
    Покинули??? Їх там зара ще більше плюс інформації стало дуже мало,закрили сайт через одну ситуацію з Юрою,причому Бринзака попередили зазделегіть,банили більше по справі,ті хто переходив на особистості,я заходив на сайт кожен день,всю інфу по допінгу я читав звідти,вкоментах багато скидалось ссилок і їх не банили,обговорюваливсю ситуацію доволі вчасно,їх думка адекватна і послідовна(сбр банити треба було давно,всіх рускіх лобістів типу Беса,Баха,Бубки на вихід,і допінгістів-дісквал,причому пожиттєвий,рішення про Тюмень має прийматись на державному рівні
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.04.2018 19:08
    +1
    Вадім Рубік, 12.04.2018 17:09
    А звідки ви знаєте причину,чому вони сайт закрили???ніколи не думали чому насправді??в нас сильно багато розумних осталось,які нічого абсолютно для нашого біатлону не зробили,але строять з себе розумних,начинають ахінею нести,Юра і Женя завжди мали послідовну позицію по всіх основних питаннях,Росії ніколи не симпатизували,були за відсторонення Росії від всіх змагань,підтримували Бринзака???а що в нас є хороша заміна???тоді прізвища в студію.. багато в чому я їх абсолютно підтримую,тільки в нас народ завжди думає жопою
    Откуда я знаю? Так они же сами написали. Нет, можно, конечно, пытаться самому придумывать всякие конспирологические теории, но обычно банан - это просто банан.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.04.2018 22:07
    0
    невдале було призначення-хоча з вибором тренерів були проблеми-зарубіжні потребували гарної зарплати а деяких просто перекуповували
    Yury Timoshenko
    online