Дніпро впевнено переміг Хімік у першому матчі півфінальної серії

Дніпряни стартували з упевненої перемоги в півфіналі Суперліги

1083
0
ФБУ

Хід матчу

Гості без зайвих роздумів одразу пішли вперед. Дві поспіль результативні атаки Антипова дозволили захопити їм стартову перевагу. Така завзятість южненців зовсім не сподобалася місцевим уболівальникам на трибунах, які не стримували гул незадоволення. Пожвавішали шанувальники господарів невдовзі після двох поспіль влучних триочкових Ревзіна та Тимофеєнка. Та дніпряни лише вирівняли гру. Захопити якусь суттєву перевагу не вдавалося. Останнє слово в чверті було за Петровим, який встановив мінімальну перевагу южненців.

Ситуація почала мінятися з початку другої чверті. Спочатку сплеск активності видав Тимофеєнко. Дві результативні атаки та два точних штрафних вивели вперед господарів. Надалі гості стримували їх, не дозволяючи остаточно розігнатися. Та, схоже, сил для цього виявилося замало. Під кінець першої половини гри южненці стали часто помилятися. Господарі відчули момент й витисли максимум. На велику перерву «Дніпро» вже мав 13 очок переваги.

Поновлення гри суттєво на її хід не вплинуло. Миттєвим проблиском сподівань гостей став лише триочковий Колтера. Господарі знову потужно пішли вперед і після дальнього влучання Тимофеєнка їхня перевага вже досягла 16-ти очок. Та дніпряни не думали зупинятися. Піймавши свій фірмовий ритм господарі впевнено збільшували перевагу. То ж на заключну чверть вони були попереду вже на 25 очок.

За таких обставин заключна 10-хвилинка перетворилася на формальність. Южненці не стали рвати жили, маючи в запасі ще матчі. Господарі ж упевнено довели зустріч до 34-очкової перемоги.

То ж Дніпро повів у серії – 1:0.

«Дніпро» – «Хімік» – 96:62 (18:20, 24:9, 29:17, 25:16)

«Дніпро»: Вільховецький 2+2пд,4пр, Ревзін 20+6пд,2пр, Тимофеєнко 23+4пд, Глєбов 5+5пд,5пр, Мішула 4+1пд,7пр; Загреба 4+2пд, Шундель 9+1пд,3пр, Закурдаєв 1+2пд,1пр, Шевченко 6пд,2пр, Мироненко 15+6пд, Сизов 13+5пд,2пр.

«Хімік»: Антипов 11+3пд, Павлов 10+5пд,4пр, Марченко 2+2пд,4пр, Аріанс 4+4пд,2пр, Колтер 11+2пд,1пр; Мальчевський 15+10пд, Рябчук 1пд,1пр, Петров 7+3пд,2пр, Сидоров 2+2пд.

Герої матчу

Тимофеєнко з Ревзіним зробили вирішальний внесок у перемогу команди.

Наступний матч

Другий матч серії до трьох перемог суперники зіграють 13 квітня також у Дніпрі.

Завтра, 12-го квітня, у другому півфіналі «Черкаські Мавпи» зіграють проти «Миколаїва». Початок зустрічі - о 19:00.