0

Миколаїв у овертаймі переміг Черкаські Мавпи

Справжні лідерські якості сьогодні продемонстрував капітан «корабелів» Онуфрієв, який набрав 26 очок

fbu.ua
Черкаські Мавпи почали матч більш зібрано ніж господарі паркету: спочатку Джефферсон виграв вкидання, а після цього партнери по команді організували ривок 0:6. Проте, корабели швидко оговтались від стартового мандражу, наздогнали суперника та вийшли вперед у зустрічі.  Ближче до завершення першого відтинку гри господарі взагалі зуміли заробити семи очковий гандикап, проте на останній хвилині Конєв та Бояркін власними зусиллями повернули свою команду до гри: 17:15 після першої чверті. В другому періоді команди вже грали більш зосереджено та припускалися мінімуму помилок.

Як результат – глядачі в  ПС «Надія» змогли побачити рівну та напружену гру обох колективів, які по черзі виходили вперед та не відпускали один одного на відстань більшу ніж декілька балів. 33:31 – мінімальна перевага господарів після другого періоду.
В другій половині в «Черкаських Мавп» почав феєрити Бояркін: за короткий відтинок часу українець забив по два дальніх та ближніх кидків, що призвело до того що вже «мавпи» були попереду. Перед четвертою чвертю рахунок рівний.  Заключна ж десятихвилинка пройшла також без явно вираженого лідера, обидві команди мали рівні шанси на перемогу, а за 15 секунд до закінчення основного часу рахунок був рівний – 67:67. На останніх секундах саме черкасці мали кращі шанси перемогти, проте шкіряний так і не потрапив в кільце господарів. Овертайм.

В додатковій п’ятихвилинці таки далося в знаки те, що в черкаського клубу не було двох гравців основи – «Миколаїв» пішов у відрив, а гості моментами просто не встигали за суперником. Як підсумок – «Миколаїв» вдруге перемагає на старті Суперліги. 80:76.

Справжні лідерські якості сьогодні продемонстрував капітан «корабелів», який набрав 26 очок (5\5 триочкові).

Суперліга Парі-Матч. Другий тур

МБК «Миколаїв» - БК «Черкаські Мавпи» 80:76 (17:15, 16:16, 20:22, 14:14, 13:9)

МБК «Миколаїв»: Онуфрієв – 26оч; Кушніров – 19оч, 12пб.
БК «Черкаські Мавпи»: Бояркін – 22оч, 5пб, 5рп, 4пх; Кольченко – 17оч.

Гості наступний матч проведуть також на виїзді, коли за два дні зустрінуться з «Запоріжжям». Старт – о 14:00.

«Миколаїв» в той же день, але на дві години пізніше прийматиме у себе вдома чинного чемпіона – «Будівельник».