УПЛ могут покинуть 4 клуба
Несколько украинских клубов испытывают серьезные финансовые трудности
В новом чемпионате список участников Премьер-лиги может сократиться из-за финансовых проблем у четырех клубов, которых Комитет по аттестации ФФУ допустил к сезону-2013/2014 условно. У проштрафившихся есть время до 24 мая. В противном случае последует понижение в классе или вовсе лишение профессионального статуса. Глава комитета, первый вице-президент ФФУ Сергей Стороженко не захотел уточнять названия команд: «Это посеет хаос и не принесет пользы украинскому футболу». Но «Вестям» удалось выяснить, что речь идет об «Арсенале», «Волыни», «Кривбассе» и «Таврии».
Информацию удалось проверить из первоисточников. Как сказал «Вестям» полузащитник «Кривбасса» Валеев, в команде никто не знает, рассчитаются ли с ними по долгам: «Играем только ради болельщиков и любви к футболу». Скорее всего, 800 км пути в Луцк в последнем туре команда преодолеет на поезде. Футболисты «Волыни» тоже живут без зарплаты, экономят на авиаперелетах и пользуются железнодорожным транспортом. Но источник «Вестей» в клубе сообщил, что инвесторы готовы оплатить все счета, как только команда гарантирует себе место в Премьер-лиге, да и Кварцяный строит планы на будущее.
14 команд играло в чемпионате Украины два сезона подряд (с 2000 по 2002 годы). А вот за первое чемпионство Украины боролись сразу 20 клубов
Меньше стоит волноваться «Таврии» и «Арсеналу». Гендиректор крымчан Бойцан назвал проблемы временными: «У нас еще есть финансовые вопросы, но они решаемы». А вот спортдиректор «Арсенала» Владислав Ващук сообщил нам, что клубу уже ничто не помешает готовиться к новому сезону: «Может, где-то и завалялась неоплаченная платежка, но это не повод для беспокойства».
И все же не стоит исключать, что кто-то не выполнит требования ФФУ и будет изгнан из ПЛ. «Регламент не позволяет подтягивать третий или четвертый клуб из первой лиги или оставлять в ПЛ тех, кто должен вылететь по спортивному принципу», — уверяет Стороженко. А президент ФФУ Анатолий Коньков даже заявил СМИ, что не видит в этом проблемы: «Уровень чемпионата не пострадает, если выпадут команды без роду и племени».
www.vesti.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Кристина Крыжановская начала встречаться с Герреро почти сразу после расставания с Алефиренко
Жена главного тренера киевского Динамо приоткрыла занавес семейной жизни
Олігархи не просто не йдуть у футбол, а не хочуть туди йти. Бо навіщо йти в неспортивну конкуренцію, туди де діють воровські-паханські-зональні закони підпорядкування і субординації. (Згадаємо замах на Рабіновича, Коломойський взагалі не в Україні живе). Коли залишиться 10 команд пролеми почнуться у тих хто залишився.
Подивись чемпіонати Швейцарії та Шотландії де кількість команд 10 та 12 відповідно. Там все так само є лідери і аутсайдери. Багато чого можна там побачити. Якісь у них є особливы досягнення на міжнародній арені за минулы роки? Ны. Шотландію, англійська ПЛ майже повністю підкорила. Швейцарський клуб вперше у цьому році потрапив у пів фінал европейського кубку взагалі.
Тому не думаю, що зменшення кількості команд покращить якість української першості.
Вибачаюсь, що так коротко відповідаю. Побіг на роботу.
1. Як на мене, то в ПЛ краще мати менше міст, але серйозніші клуби. За Вашою логікою, то давайте ще гозшириму лігу, щоби кожен обл. центр мав хоча би по команді. Але тоді будемо мати колгоспний рівень футболу.
2.Переїзди, думаю не являються найзбитковишою статтею бюджету клубів. Фінансове становище повинно покрашитися за рахунок заповнювальності стадіонів, доходів від трансляціі, реклами, тощо, так як ігри стануть цікавішими і напруженішими. Також Не згоден і на рахунок легіонерів: їх зменшиться як мінімум вдвоєш, по числуі зменшення команд. Весь непотріб звідси сам виїде, тому, що їх ніхто не візьме.
3.Чому ці команди? Реорганізацію треба ретельно підготувати, розробити правила, створити умови відбору команд. Не допустити і слідкувати за тим, щоби ці ж самі люди не володіли кількома клубами. Не треба боятися, щось передумає, відмовиться або не змозі утримувати клуб. Таке трапляється і НХЛ і в НБА. Команда продається і просто переїждждає в інше місто. А в нас таку можна замінити зкомандою нижчої ліги.
З першою частиною п. 5 повністю згіден.
To: diogendog — 17.05.2013 19:14
1. Дивись мою відповідь до Вас109
2. Трішки не так: елементарний закон економіки - ніхто тобі цента лишнього не дасть. Я не думаю, що хоча би один укр. професійний футболіст був голодний (хіба що з Таврії чи Кривбасу, їх, бідних, не годують ). У нашому чемпіонаті дуже багато гравців заробляють гроші, яких вони не заслуговують, в цьому і є проблема, особливо в молодому віці:губиться мотивація росту.
3. Друже, давай порахуємо. Шахтар, Динамо, Металіст, Дніпро. Допустимо - це команди, які в іграх між собою викладаються і коли грають між собою - стадіон заповнений. Так ось, при сьгоднішніх розкладах це 24 гри. При схемі 10 команд по 4 тури - 48 таких ігор. Є різниця? Я певен, що з іншої шістки команд також знайдуться такі, хто дасть фаворитам бій, не говорячи, що їхні стадіони в таких іграх пустими не будуть.
4. Так, буде, тому, що не кількість, а якість важливіша. А на рахунок робочих місць не треба переживати, хто вміє і знає - буде працювати, ледарі відійдуть, а інші просто будуть працювати в нижчій лізі.
отсутствие средств не дает вам право так говорить!