Довбик – худший в составе Жироны против Лас-Пальмаса. Что получил Цыганков?

Игра завершилась со счетом 1:0 в пользу «жиронцев»

11785
12

3 сентября состоялся матч 4-го тура Ла Лиги между клубами «Жирона» и «Лас-Пальмас». Игра завершилась со счетом 1:0 в пользу «бело-красных».

Единственный гол на 89-й минуте забил Кристиан Португес.

В составе хозяев в этом матче сыграли украинские футболисты Виктор Цыганков и Артем Довбик. Цыганков вышел в старте и был заменен на 75-й минуте, а Довбик появился на поле на 62-й вместо Кристиана Стуани.

После завершения встречи статистический портал WhoScored поставил Цыганкову оценку в 6.7 баллов. Довбик получил 6.2. Показатель Артема является худшим в составе «Жироны».

Лучшим игроком поединка был признан голкипер «жиронцев» Пауло Гассанига (8.1).

zhyr
Звичайно він не носився по полю, як барбі на правому фланзі, але ж в кожного свій стиль гри.
Summertime
Когда читать писульки от фанатов?
BATI-GOOOOOL
По Вити согласен наверное сыграл  свой худший матч за Жирону,по Довбику категорически нет,да и вообщем всей Жироне трудно занести этот матч в актив.
Віктор Коробка
Вже колись виправляли, що "жирондинці" - це Бордо, а Жирона - жиронці.
Як на мене - не випав з гри, кілька разів пробив, один раз непогано в стіночку з'іграв. Добре, що не написали, що провалив матч.
suforza1921
Знову тупі хейтерські заголовки, від яких уже верне...
Дивився другий тайм. Довбик був одним з кращих. Чіплявся за м'яч, продавлював суперників, бив по воротах. Жирона після його виходу на заміну додала, хоча в цілому у цій грі на фоні скромного Лас Пальмаса виглядала непереконливо. А от Циганкова зіграв явно нижче своїх можливостей.
GloryUkraine
По Довбику ще рано робити висновки. Він ще на стадії адаптації і це нормально, що грає поки не стабільно.
SemenChu
Циганков взяв участь в 3-4 гострих атаках, де діло доходило до удару. Довбик теж відведений йому час провів доволі активно, підтримував атаки, бив по воротах і навіть шось там фінтити пробував (не безуспішно). А тому оцінка як на мене - дивна.