Довбик – найгірший у складі Жирони проти Лас-Пальмаса. Що отримав Циганков?

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «жиронців»

11785
12

3 вересня відбувся матч 4-го туру Ла Ліги між клубами «Жирона» та «Лас-Пальмас». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «біло-червоних».

Єдиний гол на 89-й хвилині забив Крістіан Португес.

У складі господарів у цьому матчі зіграли українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик. Циганков вийшов у старті і був замінений на 75-й хвилині, а Довбик з'явився на полі на 62-й замість Крістіана Стуані.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Циганкову оцінку в 6.7 балів. Довбик отримав 6.2. Показник Артема є найгіршим у складі «Жирони».

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний голкіпер «жиронців» Пауло Гассаніга (8.1).

Оцінки WhoScored за матч Жирона – Лас-Пальмас – 1:0

(77)

Коментарі 12
suforza1921
Знову тупі хейтерські заголовки, від яких уже верне...
Дивився другий тайм. Довбик був одним з кращих. Чіплявся за м'яч, продавлював суперників, бив по воротах. Жирона після його виходу на заміну додала, хоча в цілому у цій грі на фоні скромного Лас Пальмаса виглядала непереконливо. А от Циганкова зіграв явно нижче своїх можливостей.
zhyr
Та нормально він грав
Віктор Коробка
Як на мене - не випав з гри, кілька разів пробив, один раз непогано в стіночку з'іграв. Добре, що не написали, що провалив матч.
zhyr
Звичайно він не носився по полю, як барбі на правому фланзі, але ж в кожного свій стиль гри.
GloryUkraine
По Довбику ще рано робити висновки. Він ще на стадії адаптації і це нормально, що грає поки не стабільно.
SemenChu
Циганков взяв участь в 3-4 гострих атаках, де діло доходило до удару. Довбик теж відведений йому час провів доволі активно, підтримував атаки, бив по воротах і навіть шось там фінтити пробував (не безуспішно). А тому оцінка як на мене - дивна.
Вже колись виправляли, що "жирондинці" - це Бордо, а Жирона - жиронці.
BATI-GOOOOOL
По Вити согласен наверное сыграл  свой худший матч за Жирону,по Довбику категорически нет,да и вообщем всей Жироне трудно занести этот матч в актив.