Падение Зирки продолжается, ПФК Александрия – лидер
Состоялись матчи 7 тура Первой лиги Украины +ВИДЕО
Наши гости еще по встречам во второй лиге были крайне неудобным соперником для «Титана». Не смогли нарушить эту неприятную традицию наши футболисты и в отчетной игре, потерпев крупное поражение на своем поле. Начало встречи было за хозяевами. Уже на второй минуте К. Визенок мог открыть счет, пробив с близкого расстояния головой рядом со штангой. А спустя четыре минуты он же «расстреливал» ворота гостей с шести метров, но попал прямо в голкипера. А вот гости свой первый же шанс не упустили. Получив право на штрафной удар на правом фланге, «Днестр» максимально его использовал. В. Полтавец подал на дальнюю штангу, а Д. Пархоменко с острого угла головой смог замкнуть передачу. Мяч мимо рук нашего вратаря опустился в сетку -0:1. Пропущенный гол вынудил нашу команду перейти в атаку, однако реальных шансов поразить ворота соперника «Титан» практически не создал. Можно вспомнить только момент у того же К. Визенка на 20-й минуте. Ошибка вратаря гостей на выходе и защитника позволила нашему нападающему пробить в пустые ворота. Однако удар был слишком слабый и игрок «Днестра» успел вынести мяч на угловой. А вот последовавший за этим ответ гостей мог привести к голу. Потеря мяча в центре поля позволила двум игрокам «Днестра» выйти на одного защитника и пробить по воротам с пределов штрафной. К счастью, А.Кошелев смог отразить удар.
До перерыва игра так и проходила – хозяева пытались атаковать, гости отвечали быстрыми контратаками. Было заметно, что «Титану» не хватает командной скорости и, как следствие, остроты в передней линии. После перерыва на поле вышли сразу три новые игрока в составе хозяев. Однако и замены не изменили характер игры. Попытки атаковать натыкались на хорошо организованную оборону «Днестра» и к реальным моментам не приводили. Хозяева подали много угловых, пробили несколько опасных штрафных, но извлечь практическую пользу с этого не смогли. А вот выпады гостей несли явную угрозу воротам «Титана». Дважды, на70-й и 72-й минутах защитники нашей команды успевали выбить мяч, летевший в пустые ворота. А развязка игры наступила под занавес матча. Получив право на пробитие штрафного с двадцати метров, гости блестяще использовали свой шанс. Точный удар в верхний угол, выполненный К.Пархоменко, оставил не у дел нашего вратаря – 0:2. Отчаянная попытка забить хотя бы гол престижа, предпринятая нашими игроками привела к обратному результату. Провал по центру обороны позволил М.Булганину на 90-й минуте спокойно послать мяч в ворота, установив окончательный счет- 0:3.
«Титан» - «Днестр» - 0:3
Голы: Пархоменко Д. 10, Пархоменко К. 84, Булганин 90.
«Титан»: Кошелев, Светличный, Климентовский(Мартышов 46), Крюков, Столярчук, Субочев, Мацак , Волга(Шарко 46), Довжик, Яровенко(Маслов 74), Визенок(Радионов 46). Запасные: Старущенко, Камерцель, Ишмаков.
«Днестр»: Лавренцов, Немчанинов(Поспелов 68), Билозор, Галюза(Вишталюк 29), Лещук, Продан(Зубков 87), Полтавец(Булганин 89), Пархоменко Д., Пархоменко К., Кошка, Степанишин(Лобан 66). Запасные: Паламарчук, Гаврилюк.
Предупреждения: Столярчук 47, Довжик 90+3 – Галюза 13, Лещук 62, Степанишин 64, Полтавец 86.
Sport.ua
Якщо згадати статистику протистоянь суперників, то нафтовики мають значну перевагу над своїм опонентом. Та в останні роки охтирські футболісти ніяк не можуть переграти свого опонента. Не вдалося порушити цю неприємну для себе традицію підопічним Сергія Мізіна і цього разу, хоча по грі, вони ніяк не заслуговували на поразку. Маючи не один шанс вразити ворота суперника (навіть більше, чим господарі) охтирці так і не змогли втілити їх у забитий м’яч.
На передодні звітного матчу івано-франківці отримали солідне поповнення. За команду були заявлені один із кращих бомбардирів першої ліги Павло Онисько з «Оболоні», Роман Свінціцький, який вже раніше виступав за «Прикарпаття», а останнім клубом була Кримтеплиця та Юрій Бровченко, якому і судилося стати героєм матчу, двічі пославши м’яч у сітку воріт охтирської команди. Трохи раніше в Івано-Франківськ з Луцька приїхав досвідчений, 38-ми річний, Володимир Ковалюк. Всі ці гравці були найпомітнішими на полі. Прихід цих гравців у прикарпатську команду пов'язаний, мабуть з тим, що команду під своє «крило» готується взяти одна велика інвестиційна компанія, яка на даний момент займається будівництвом гірськолижного курорту «Буковель». Давно вже точаться розмови, що «Прикарпаття» може очолити відомий фахівець Роман Григорчук, який, до речі, після матчу відвідав роздягальню господарів.
Футболісти «Нафтовика» побудували гру від оборони і діяли на контратаках. Після однієї з них всередині першого тайму Коваль і Деревльов розіграли двоходівку, та останній пас Деревльова на свого партнера, який знаходився без опіки метрах в семи від воріт, був неточним, і момент було втрачено. Господарі мали нагоду відкрити рахунок після подачі кутового, та після удару когось із їхніх гравців головою, м’яч, відскочивши від газону, пролетів над поперечкою. За дві хвилини хороша контратака нафтовиків і Деревльов довгою передачею вивів у карний майданчик Вітера. Дмитро з ходу, майже з кута воротарського майданчика, пробив трохи вище воріт.
Рахунок господарі відкрили після декількох помилок у обороні охтирської команди і дозволили Бровченку вийти віч-на-віч з голкіпером. Новачок «Прикарпаття» свого шансу не втратив і спокійно послав м’яч у сітку. Та на перерву гості могли піти за більш сприятливого для себе результату. На 42-й хвилині після штрафного метрів з 23-х у виконанні Бояринцева і, після рикошету від стінки, Новаку тільки повторним кидком вдалося зафіксував м’яч. Під кінець тайму, після передачі своїх партнерів, головою з лінії воротарського майданчика під поперечину пробивав капітан команди Єсип, і голкіпер тільки кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. Після його подачі майже ж цієї позиції пробивав Коваль, та на цей раз м’яч став легкою здобиччю голкіпера.
Другий тайм проходив за аналогічним сценарієм, і гол у свої ворота охтирські футболісти знову отримали після помилки в обороні. Після навісу Ковалюка в район 11-метрової позначки, Карпенко головою скинув м’яч прямо на Бровченка і той свого шансу не втратив. Нафтовики після цього активізувалися, і старалися схилити шальки терезів на свою користь. Згадаємо хоча б момент, коли Євсеєв, пройшовши правим флангом атаки майже до лицьової лінії, зробив прострільну передачу у карний майданчик. Єсип пробивав метрів з 12-ти, але м’яч пролетів у декількох сантиметрах від стійки воріт. Після цього вже сам Єсип виконував штрафний метрах в 25-ти від лінії карного майданчика, після його подачі у воротарський майданчик в гущу гравців, першим на м’ячі був Покосенко, але його удар виявився несильним і Новак без проблем «кулю» піймав…
«ПРИКАРПАТТЯ» – «НАФТОВИК-УКРНАФТА» - 2:0
Голи: Бровченко (39, 60).
«ПРИКАРПАТТЯ»: Новак, Плехтяк (Романчук, 90+2), Шкред, Логінов, Ковалюк-к, Бровченко (Бут, 77), Деркач (Свінціцький, 74), Ревуцький (Стоцький, 53), Іванишин, Герасименко Онисько (Микуляк, 55). Запасні: Локатир, Боровков. Головний тренер: Сергій Пташник.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Дейнеко, Карпенко, Зайчук, Бояринцев, Тарасенко, Покосенко, Деревльов (Прокурор, 75), Саванчук (Ліщук, 66), Вітер (Євсеєв, 46), Коваль (Каракевич, 46), Єсип-к. Запасні: Втюрін, Котелюх, Карлов. Головний тренер: Сергій Мізін.
Попередження: Онисько (25), Ковалюк (83), Бут (90) – Карпенко (22), Деревльов (47), Зайчук (79), Каракевич (90+4).
У звітному поєдинку домінувала одна команда – ПФК «Олександрія». Про це наголосив на після матчевій прес-конференції старший тренер «Динамо-2» Г.Литовченко:
- Ми нічого не створили сьогодні на полі, тому і програли.
В.Шаран, наставник олександрійців, віддав належне молодій команді, вказавши на якісну техніку динамівців, яким, звісно, бракувало досвіду.
А тепер повернемося безпосередньо до самого ходу матчу. Перші 20 хвилин проходили всередині поля з територіальною перевагою олександрійців. Були певні секундні спалахи з боку киян, але далі лінії штрафної нашого захисту вони не доходили. Не провели гості і жодного прицільного удару по воротах В.Овсієнка. Після 30-ї хвилини, персонально розібравши кожного гравця, олександрійці почали тиснути на ворота гостей. Перший реальний гольовий момент міг завершитися взяттям воріт киян уже на 31-й хв., коли зі штрафного В.Іващенко пробив у лівий кут А.Рудька, та завдячуючи стійці, ворота киян залишились неушкодженими.
Гол назрівав з кожною наступною хвилиною двобою, який прийшовся на 37-му, коли після потужного проходу С.Грибанова майже через все поле, до атаки підключився В.Грицук, який віддав пас на В.Бідловського, а той з лівого флангу навісив на ворота і набігаючий Є.Шупік майстерно головою забиває перший гол у ворота динамівців.
Чотирьохтисячна аудиторія вболівальників схвально і радісно вітала команду з успіхом.
Перший тайм підходив до завершення, коли на доданій хвилині В.Грицук філігранно по центру вивів віч-на-віч нашого нападника В.Іващенка, який забив другий гол. Багаторазове сальто В.Іващенка для вболівальників стало апогеєм радості.
На перерву усі пішли в чудовому настрої. Гравці - до роздягальні, а вболівальники – обговорювати першу половину зустрічі…
Другий тайм став продовженням першого: олександрійці повністю домінували на полі, не даючи гостям жодних шансів на прохід до воріт В.Овсієнка. За другий тайм кияни так і не спромоглися на прицільний удар в рамку воріт нашого голкіпера. Два удари, що завдали гості були далекими від мішені.
Третій гол став бенефісом для В. Грицука, який під час гри неодноразово «накручував» захист киян, чим загрожував воротам суперника. На 67-й хв. він майстерно обіграв двох захисників киян і пробив у дальній правий кут воріт А.Рудька, який був неспроможним взяти такий м`яч.
До завершення матчу були моменти, які могли завершитися для гостей ще не одним голом, а створили їх : Т.Кабанов, І.Мельник, В.Грицук. та Ю.Фурта, який забив таки четвертий гол, але суддя не зафіксував взяття воріт через офсайд.
ПФК «Олександрія» - «Динамо-2» - 3:0
Голи: Є.Шупік, 37, В. Іващенко, 45+1, В.Грицук, 67.
ПФК «Олександрія»: В.Овсієнко, О.Казанюк , к/к (Д. Маринчук, 81), О.Довгий (Грицук, 32), В.Іващенко (Т.Кабанов, 60), М.Кременчуцький, А.Запорожан, Є.Шупік, А.Гітченко, С.Грибанов (І.Мельник, 46), К.Сидоренко, В.Бідловський (Ю.Фурта, 73).
«Динамо-2»: А.Рудько, Т.Парцванія, Д.Кушніров, Є.Морозенко (С.Рибалка, 57) , Є. Макаренко, Суарес (А.Щедрий, 54), В.Коваль (В.Гриппа, 67), В.Боришкевич (К.Козлов, 79), С.Люлька, А.Оберемко (М.Малін, 62), Є.Новак, к/к.
Попередження: С.Грибанов, 23, Д.Кушніров, 30, Є.Новак, 58, С.Рибалка, 64, М.Малін, 72.
Післяматчева прес-конференція.
Г.Литовченко, старший тренер «Динамо-2»:
- ПФК «Олександрія» заслужено перемогла. Ми, практично, нічого не створили. Спочатку треба навчитися битися за результат, а потім грати в футбол. У нас цього немає, на жаль. Моїм молодим хлопцям важко грати в Першій лізі, бо бракує досвіду.
В.Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»:
- Я не раз переглядав диски з матчами динамівців. Це технічна команда, але їй не вистачає досвіду. Для нас головним було перемогти. Гадаю, що вболівальникам сподобалась гра і результат також.
І.Чередніченко за перебір жовтих карток пропускав цей матч, а П.Ксьонз відновлюється після травми. Чекаємо його виходу на гру з «Буковиною». В.Прокопченко на стадії повного відновлення, а Паша Куций, який по три рази на день тренується, також хоче якнайскоріше вийти на поле, але це більше всього буде вже в Другому колі. На жаль, серйозну травму отримав у сьогоднішньому матчі О.Довгий - підозра на меніск. Дуже багато травмованих гравців. Відсутність Р.Зейналова сказувалась десь і на результаті попередніх матчів. Та команда грала, боролася за очки.
В.Шаран дуже схвильований відсутністю фанів з 10- го сектору. Він висловив побажання, щоб наступного матчу вони своєю присутністю підтримували команду на полі.
Стосовно В.Грицука, то тренер поскаржився, що це його головна біль, якого треба тримати постійно в руках.. Це гравець, який один матч може зіграти блискавично, а інший провалити. Сьогодні він вийшов на поле: віддав гольову передачу і сам забив гол...
Іван Мельник, www.pfcalexandria.com.ua
Про амбіції суперників, мабуть, зайве говорити. І «Львів», і «Закарпаття», скуштувавши на смак Прем’єр-лігу, тепер прагнуть повернутися туди ж. Ці колективи перебувають у щільній групі лідерів (і фаворитів) Першої ліги. Тому й не дивно, що протистояння між собою вони підійшли виважено і достатньо обережно.
Першими спокій біля воріт суперників порушили господарі – це Кандауров пройшов лівим флангом, і після його прострілу не зовсім впевнено зіграв голкіпер і капітан Бабенко, однак користі львів’янам ця спроба не принесла. До 10-ої хвилини вже ужгородці провели кілька атак, на вістрі яких перебували Свиридов і Штурко. Здавалося, що за такої активної пристрілки команди таки спроможуться на результативність. Однак час спливав, а голів глядачі (до речі, матч транслювали на Першому національному у прямому ефірі) так і не могли дочекатися.
Дещо гострішими, як і личить господарям, були львівські футболісти. Зокрема, після непоганих атак із завершенням Старенького, Кандаурова і Кобця на сильний удар з дальньої дистанції наважився Леонідов – вийшло досить ефектно, але воротар Бабенко витягнув м’яч з кута воріт. А через 10 хвилин уже Кандауров пробив справа з гострого кута – проте і в цьому випадку лише кутовий.
На другий тайм наставник «Львова» Олександр Рябоконь зробив лише одну заміну – замість Козака вийшов Крамар. І з 55-ої хвилини обидві команди спромоглися на спалах активності. Спочатку ужгородець Штурко обіграв Ковальчука і з ударної позиції влучив у воротаря Мусієнка, який обрав у цьому епізоді правильну позицію. Згодом гарно приклався до м’яча львів’янин Кондратюк, та Бабенко і цього разу у падінні відбив м’яч. А далі – розіграш ауту гравців «Закарпаття» завершився ударом Бойка, Мусієнко зіграв добре і врятував команду.
Чим ближче до фінального свистка, тим більше на футбольному полі «Лафорт-Арени» викристалізовувалася перевага львівської команди. На 66-ій хвилині господарі ефектно розіграли кутовий, однак до точного завершального удару справа не дійшла.
Найреальнішу нагоду вирвати перемогу підопічні Олександра Рябоконя втратили за 14 хвилин до завершення гри. Романюк зі свого правого флангу м’яко навісив у штрафний майданчик, де головою пробивав Санґаре, та все ж удар у Мамаді не вийшов.
Таким чином команди, які є одними з конкурентів на путівку до Прем’єр-ліги за підсумками цього сезону, розіграли гросмейстерську нічию у Добромилі, при цьому підтвердивши свої серйозні наміри на боротьбу за найвищі турнірні позиції Першої ліги.
«Львів» – «Закарпаття» – 0:0
«Львів»: Мусієнко , Романюк, Ковальчук, Гальчук (кап.), Леонідов (Ільків, 77), Санґаре, Кобець, Кондратюк (Чепурненко, 70), Кандауров (Зозуля, 81), Старенький, Козак (Крамар, 46)
«Закарпаття»: Бабенко (кап.), Малигін (Лень, 84), Райчевіч, Шендрік, Свиридов (Целих, 71), Комарницький, Бойко (Малиш, 80), Артюх (Лісіцин, 76), Гибалюк, Штурко (Нойок, 90+2), Невуче
Попередження: Старенький (64) – Райчевіч (30), Малиш (90)
Післяматчова прес-конференція.
Олександр Рябоконь: «Аномальну засуху плануємо перервати»
Головний тренер «Львова» Олександр Рябоконь розраховує, що вже в наступних матчах його команда почне забивати голи
– Останні ігри у нас проходять за схожим сценарієм, – розповів на післяматчевій прес-конференції головний наставник «Львова» Олександр Рябоконь. – Ми намагаємося гостро атакувати, проводимо комбінації біля воріт суперників, б’ємо по воротах (сьогодні, наприклад, завдали приблизно 15 ударів), робимо флангові передачі, та все ж забити не вдається. Звичайно, з таким потужним суперником, як «Закарпаття», не можна чекати гри в одні ворота, але все ж, погодьтеся, нагоди забити гол створюємо. Хоча нас переслідує у цьому плані якась аномальна засуха. Як погода влітку…
– Що все ж таки бракує «Львову», щоб почати забивати і перемагати суперників?
– Потрібно активізувати індивідуальні дії гравців, адже моменти в нас є, треба ретельніше підходити до їх реалізації. Сподіваюся, що цю засуху ми перервемо найближчим часом.
– До завершення трансферного вікна залишилося не так багато часу. Чи відбудуться ще поповнення у складі «Львова»? Може, буде забивний нападник?..
– Ми працюємо у цьому напрямку. Шукаємо гравця, який би міг підсилити наші креативні дії. Не виключено, що когось і знайдемо. Проте на цю тему наразі говорити щось конкретне не варто.
– Як вам сьогодні «Закарпаття»?
– Перш за все, було помітно, що це міцна команда. У її складі чимало футболістів, які ще недавно виступали у Прем’єр-лізі. Такому супернику протистояти складно. На фоні суперника можна перевірити і свої сили. Сьогодні не вдалося забити ні нам, ні їм. Взагалі, гра вийшла досить напруженою і цікавою.
Ігор Гамула: «Задачу виконали, очко на виїзді, тим паче проти «Львова», непогано»
Наставник ужгородців виглядав на післяматчеві прес-конференції спокійним та задоволеним.
- Гра була цікавою для глядачів, гостра, бойова, команди грали у футбол, старались. Є у мене запитання до своїх футболістів. У клубу є проблеми зі складом: випало три основні виконавці, важко, ті, хто виходить на заміну не справляються. Матч був рівним, були в нас хороші моменти, «Львів» добре атакував, хоча наші моменти були гострішими.
- У кубковій грі проти армянського «Титану», ви виставили резервний склад. З чим це пов’язано? Ви свідомо не робили ставку на Кубок, а лише на виступ у чемпіонаті?
- Ми від Кубку не відмовлялись однозначно, проте у мене лише 24 футболісти, й я свідомо пішов на це. Я поставив деяких виконавців, вони себе не виправдали, відразу двох відраховано. Час іде і ніхто не буде просто сидіти й, виходячи на заміну, не допомагати команді. У сьогоднішньому матчі ж задачу виконали, очко на виїзді, тим паче проти «Львова», непогано, «Львів» хороша команда, в якої є завдання.
- Сьогодні вашу команду підтримувала солідна група вболівальників з Ужгорода, це допомагає?
- Я взагалі готовий зняти свою шапку перед ними, вони підтримують нас і в дома, і на виїзді.
- У вас завдання на сезон не змінилось?
- Наша задача - підвищитись у класі, чого бажаю й «Львову».
«Феникс-Ильичёвец» не реализовал несколько хороших моментов в домашнем матче 7-го тура чемпионата Украины против харьковского «Гелиоса» и уступил со счётом - 1:2.
Команда из Калинино не смогла порадовать успешным результатом своих болельщиков, и винить в этом может, пожалуй, лишь свою расточительность. В домашнем матче против харьковского «Гелиоса» крымчане создали немало хороших моментов для взятия ворот соперника, но не реализовали их. А, как известно, старое футбольное правило никто не отменял. Сработало оно и на этот раз. Не сумев поразить ворота противника, калининцы были вынуждены сами начинать с центра поля.
Начало матча получилось богатым на события. На 10-й минуте калининцы оказались в роли догоняющих. Марат Даудов пробил по воротам из-за пределов штрафной, Сергей Литовченко неудачно отбил «снаряд» прямо на набегавшего Даудова. Со второй попытки игрок «солнечных» не промахнулся.
Чтобы отыграться крымчанам понадобилось всего три минуты. Голкипер гостей нарушил правила в борьбе с Антоном Гаем и арбитр указал на «точку». С пробитием одиннадцатиметрового удара успешно справился капитан «фениксовцев» Игорь Луценко.
После вышеозначенных событий встреча продолжалась на встречных курсах, с небольшим преимуществом хозяев поля. Правда, несколько раз пришлось выручить свою команду и Литовченко. Например, после розыгрыша штрафного, когда Александр Акименко мягким ударом головой едва не переправил мяч в сетку.
Наиболее яркие моменты калининцы создали в середине второго тайма. Так, на 62-й минуте после прострела в исполнении Гая, головой с близкой дистанции пробивал Дмитрий Леонов, но попал в защитника. Кстати, на видеооповторе видно, что в этом эпизоде арбитр мог бы смело назначать пенальти за игру рукой футболистом «Гелиоса» Юрием Булычевым. А ещё через несколько минут Александр Иванов опять не решился указать на точку, хотя Дмитриев Евстафиев слишком откровенно валил на газон в собственной штрафной площади всё того же Леонова.
Добавил активности игре своим выходом на поле Руслан Ивашко. На 64-й минуте форвард калининцев опасно пробивал из-за пределов штрафной, но мяч просвистел над перекладиной. А на 70-й минуте Ивашко пробивал головой по воротам противника, но голкипер гостей в последний момент успел вытащить «шарик» из-под перекладины.
Увы, но, как мы отметили выше, наказание за расточительность последовало на 83-й минуте. Защитники «Феникса-Ильичёвца» не уследили за перемещениями по штрафной двух игроков «Гелиоса», один из которых Сергей Назарук ударом с линии вратарской вырвал для своей команды победу с результатом – 2:1.
«Феникс-Ильичёвец» - «Гелиос» - 1:2
Голы: Луценко, 13 – с пенальти; Даудов, 10, Назарук, 83.
«Феникс-Ильичёвец»: Литовченко, Рябко, Луценко – к, Попов (Кавацив, 79), Брыль (Морозов, 35), Гай (Павелько, 74), Шибко, Акчурин, Шевчук (Ивашко, 56; Цимбал, 83), Леонов, Бобух.
«Гелиос»: Зарубин, Булычёв, Гади (Извеков, 74), Даудов (Демченко, 80), Евстафиев (Белов, 86), Лобойко (Радионов, 68), Назарук, Платонов – к, Акименко, Фоменко (Тарасенко, 66), Шегда.
Предупреждения: Брыль, 25, Леонов, 58; Гади, 74.
Так уж получилось, что в этом сезоне первый дивизион украинского футбола получил достойное пополнение. После 5-го тура турнирную таблицу возглавлял абсолютный новичок лиги «Титан» из Армянска. После 6-го игрового дня крымчане уступили лидерство еще одному дебютанту – «Буковине». То есть в Черновцах «Крымтеплице» предстояло сыграть с командой, которая доказал – в новом дивизионе чувствует себя вполне уверенно.
Начали матч активнее футболисты «Буковины». Уж очень хотели вернуть себе лидерство в таблице. Ведь ПФК «Александрия» свой матч сыграла на день раньше и сместила хозяев с первой позиции. Кроме того, статус хозяев не позволял буковинцам отсиживаться у своих ворот. «Буковине» надо было поправлять статистику домашних поединков. В трех предыдущих встречах на родном стадионе команда заработала лишь 4 очка. Тогда как в трех выездных поединках – 9.
Несколько раз в дебюте матча в игру вступить пришлось Александру Бандуре. На 2-й минуте он отбил мяч после удара Коробкина. Удачно страж ворот «тепличников» играл на выходах. А удар Маковейчука в «рамку» не попал.
Крымчане в основном атаковали флангами. Опасно простреливал Симончук, несколько раз молодежненцы подавали угловые. В общем, игра шла с переменным успехом, но успеха, который отображается на табло, первыми достигли гости. Станислав Печенкин воспользовался провалом защиты «Буковины». Вышел на свидание с голкипером и хладнокровно переиграл Чурилова – 0:1.
Спустя 4 минуты Печенкин вновь чуть не вышел один на один. Но опытный голкипер хозяев в этот раз прочитал эпизод и первым оказался на мяче. А уже в следующей атаке команда из Черновцов отыгралась. Сухую серию Александра Бандуры, которая длилась 223 минуты, прервал Руслан Гунчак.
Кстати, в общем, до этого момента «Крымтеплица» не пропускала 314 минут. В кубковой встрече с «Гелиосом» крымчане тоже сыграли на ноль. Правда, ворота тогда защищал Сергей Вокальчук. Он же пропускал предыдущий гол крымчан от ФК «Львов». А последний мяч в ворота Александра Бандуры до этого влетал на 82 минуте матча с винницкой «Нивой». Но вернемся к отчетному поединку…
На перерыв «тепличники» могли уйти с преимуществом. Не дал этого сделать все тот же Александр Чурилов. На 39-й минуте он справился с выходом к воротам Арсена Абляметова.
Нельзя назвать удачным для крымчан и начало второй части встречи. Уже в ее дебюте арбитр посчитал, что Егор Бедный грубо сфолил в штрафной. За это он назначил не только пенальти, но и показал защитнику «Крымтеплицы» красную карточку. К счастью Владислав Коробкин реализовать одиннадцатиметровый не сумел — Александр Бандура с его ударом справился.
После удаления игра чуть успокоилась. Команды играли почти без ворот. Чтобы оживить атаку наставник хозяев Вадим Заяц вместо полузащитник Керчу выпустил на поле еще одного форварда Романа Степанкова. Замена принесла свои плоды. Опасные атаки «Буковины» завершали Коробкин, Гунчак и Сантропинских. Первые двое пробили неточно, а в третьем эпизоде на выходе хорошо сыграл Александр Бандура.
На 66-й минуте ворота крымчан спасло лишь чудо. После удара Маковейчука мяч пролетел в считанных сантиметрах от штанги. А ровно через минуту хозяева получили «обратку». Трухин ворвался в штрафную «Буковины» и сумел пробить Чурилова – 1:2!
После пропущенного мяча хозяева прочно обосновались на половине поля крымчан. Опасно головой пробивал Степанков, со стандарта плотно приложился по воротам Гунчак. Цели эти удары не достигли. Преимущество «Буковины» было скорее территориальным, чем игровым. Крымчане сумели довести встречу до победы – третьей подряд в чемпионате и четвертой подряд, если брать во внимание кубковую встречу. 3 очка позволили «тепличникам» выйти на вторую строчку в таблице. Лишь по разнице забитых и пропущенных «Крымтеплица» уступает ПФК «Александрия».
«Буковина» (Черновцы) – «Крымтеплица» 1:2
Голы: Печенкин (29), Гунчак (35), Трухин (67)
«Буковина»: Чурилов, Басов, Керчу (Степанков, 57), Иванов, Циколия, Гунчак, Дорош, Донец (Сантрапинских, 46), Рудченко, Маковейчук, Коробкин (Блажко, 72).
«Крымтеплица»: Бандура, Бедный, Бойко, А. Антонюк, Д. Антонюк, Трухин (Зубко, 88), Симончук (Ермоленко, 82), Абляметов, Романенко, Печенкин (Саранчуков, 80), Голоперов (Диаби, 85).
Удаление: Бедный (47).
Нереализованный пенальти: Коробкин (47).
www.fc-kt.com
В 7-му турі першості України серед команд першої ліги до Кіровограда на матч проти місцевої команди «Зірка» завітала алчевська «Сталь». На початку зустрічі гості виглядали краще, володіли ігровою та територіальною ініціативою, створили кілька небезпечних моментів у воріт Артема Белошапки, з яких один вдалося їм перетворити у забитий м’яч: після подачі зі штрафного капітан алчевської «Сталі» ударом головою відкрив рахунок в матчі. Господарі в першій половині тайму запам’яталися активністю на фланзі дебютанта команди Максима Сироти, який небезпечними передачами намагався попереду знайти Олександра Кочуру та Ярослава Галенка, котрий ще на 12-ій хвилині замінив травмованого Євгена Атаєва. Але жаль в цих епізодах матчу не вистачало взаєморозуміння Максиму з його новими партнерами по команді.
В середині першого тайму Олег Давидов двічі небезпечно пробивав за меж штрафного майданчику; після одного з ударів голкіпер суперника Сергій Ситало невпевнено відбив перед собою, але, на жаль, Ярослав Галенко не очікував на помилку голкіпера. Після тридцятої хвилини матчу господарі додали в швидкості, а суперник не рідко лише за допомогою порушень правил зупиняв атаки кіровоградської команди. На 39-ій хвилині Олег Давидов не очікував на помилку захисту гостей і реалізувати вихід один на один із голкіпером «Сталі» не зумів. Стандартні положення у виконанні футболістів кіровоградської «Зірки» не завжди загострювали ситуацію біля воріт суперника – одного разу постріл Дмитра Погребняка змусив голкіпера гостей продемонструвати свою майстерність, «витягши» м’яч із під перекладини воріт. В кінці тайму Окана-Стазі та Дмитро Назаренко завершували атаки своєї команди, але їм не вистачило точності. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.
Відразу по перерві підопічні Олександра Деріберіна активно пішли вперед у пошуках щастя і вже перший небезпечний момент мав завершуватися забитим м’ячем у ворота гостей, але останнім на «виручку» прийшла штанга їх воріт, а добивання гравця «Зірки» парирував голкіпер суперника. Через кілька хвилин ювелірну передачу з лівого флангу виконав Олександр Кочура – Ярославу Галенку залишалося з двох метрів до воріт поцілити у пусті ворота, але він примудрився промазати по м’ячу. На 68-ій хвилині стався найсуперечливіший епізод матчу: Олександр Кочура, вийшовши тет-а-тет з голкіпером «Сталі» Сергієм Ситалом, з першої спроби переграти не зміг, а повторно пробити йому не дозволив голкіпер, який збив нападника господарів – арбітр цей момент залишив без уваги. Всі намагання кіровоградців наприкінці матчу змінити рахунок не принесли користі; гості, які в другому таймі запам’яталися лише затяжкою часу, на яку арбітр не звертав уваги, змогли втримати свою перевагу. Тож в підсумку матч завершився перемогою алчевської команди «Сталь» з рахунком 1:0.Варто, також відзначити, що за змістом гри футболісти кіровоградської команди сьогодні одну з найкращих ігор в нинішньому сезоні. Будемо сподіватися, що в подальшому будуть перемоги.
По завершенні матчу 7-го туру першості України серед команд першої ліги «Зірка» - «Сталь» наставники обох команд поділилися своїми враженнями від звітної гри.
Головний тренер кіровоградської «Зірки» Олександр Деріберін:
Сьогодні ми протистояли команді, яку очолює досвідчений тренер. Мої хлопці на футбольному полі віддали всі сили для досягнення позитивного результату, тому по самовіддачі в мене до них претензій немає. На жаль, серія помилок призвела до пропущеного голу. Нині в команді в нас найбільшою проблемою залишається відсутність опорного півзахисника. Тому на цій позиції не від доброго життя використовуємо двох захисників. В сьогоднішній грі найкраще себе проявив Олексій Городов; до Андрія Смалька теж немає претензій, який старався і свою роботу виконувати, і роботу опорника, і допомагати в атаці Олексію Городову.
Головний тренер алчевської «Сталі» Анатолій Волобуєв:
Перед грою на суперника серйозно налаштовувалися: сьогодні аутсайдер – завтра набере очки. Тож була складно гра, в якій ми мали кілька моментів у першому таймі; після перерви господарі створили чимало можливостей для взяття воріт, якими не скористалися. Грою своєї команди я, звісно, не задоволений, чого не скажеш про результат.
- Чи має Ваш футбольний клуб фінансові труднощі?
- Так. В нас досить серйозні фінансові проблеми; хлопці не бажали їхати на цю гру, адже є чимала заборгованість по зарплаті, не виплата преміальних за двадцять матчів. Маємо складне становище, але по при це ми стараємось грати на перемогу – інші в такій ситуації б уже зупинилися. Зараз ми їдемо додому, а чи поїдемо на виїзну гру у наступному турі до Молодіжного ще не відомо.
- Яке стоїть перед Вами завдання на нинішній сезон?
- В нас завдань немає. Маємо молоду команду, яку хочеться зберегти. А коли за два роки зіграється цей склад, то можна ставити завдання перед ним.
«Зірка» - «Сталь» - 0:1
Гол: Гавриш, 18
«Зірка»: Белошапка, Шматоваленко, Пінчук, Стоян, Смалько, Городов, Сирота (Демиденко, 60), Атаєв (Галенко, 12; Луценко, 75), Погребняк, Давидов (Ткачук, 83), Кочура.
«Сталь»: Ситало, Білий, Назаренко, Кондратюк, Чеботаєв, Гордя (Колесниченко, 73), Гавриш, Мироненко (Палагнюк, 80), Одинцов (Шевченко, 59), Окана-Стазі (Сікорський, 87), Локтіонов (Колінс, 59).
Попередження: Чеботаєв, 39; Колесниченко, 81; Кондратюк, 83; Гавриш, 90+2.
Віктор Слюсаренко, www.fczirka.com.ua
«Арсенал» - «Энергетик» - 2:1
Голы: Бровкин 62, 88 - Долотко 59
«Арсенал»: Литвин, М. Стоян, Лебединец, Малый, Гудзикевич, Гонщик (Кривошеев, 89), Коваленко (Драголюк, 61), Огиря, Кармалита (Алексанов, 54; Рыбковский, 81), Бровкин, Швец (Гордиенко, 39).
«Энергетик»: Ильющенков, Лазорик, Гребинский, Бочкур, Мельник, Микуш, Жеребцов (Хомин, 67), Милищук (Срибный, 85), Долотко (Януш, 78), Чернов (Афанасьев, 89), Семенюк.
Предупреждения: Милищук (7), Гребинский (23), Долотко (23), Гонщик (25), Микуш (43), М. Стоян (52), Лебединец (66), Бочкур (86).
Удаление: Ильющенков 64
Так уж исторически сложилось, что матчи этих соперников всегда проходят в сложной, неуступчивой борьбе. Не стал исключением и отчетный поединок. Но все же по своей драматургии, накалу страстей и взрыву эмоций, уверен, эта встреча будет занимать отдельное место в истории противостояния «Арсенала» и «Энергетика».
Не совсем уверенно начав отчетный сезон, «канониры», похоже, помаленьку нащупали свою игру: одержав две победы в двух предпоследних поединках. Но то были выездные игры. А вот в домашних матчах подопечные Игоря Артымовича пока что редко радуют своих почитателей. Конечно же, белоцерковские футболисты просто-таки горели желанием продлить свою победную серию. И они все же достигли положительного результата, хотя третья победа в чемпионате досталась им ой как нелегко…
О своем желании добыть свои очередные три очка, «канониры» заявили практически со стартовым свистком арбитра. «Арсенал» уже с первых минут плотно насел на ворота «Энергетика» и на 4-й минуте хозяева создали свой первый опасный момент. С дальней дистанции по воротам противника пробивал Дмитрий Бровкин – голкипер гостей Александр Ильющенков с большим трудом вытянул мяч из левого нижнего угла. В течении минут пятнадцати «канониры» практически не покидали половину поля бурштынцев, однако точного, завершающего удара по воротам гостей, к большому сожалению белоцерковских болельщиков, подопечные Игоря Артымовича нанести не могли.
Ближе к двадцатой минуте встречи гостям удалось отодвинуть игру от своих ворот. Мало того, действуя на контратаках, «Энергетик» дважды нанес удары по воротам нового капитана «Арсенала» Назара Литвина. Изначально, неплохо обыграв белоцерковскую защиту, пробивал Андрей Чернов. Затем почин своего партнера по команде поддержал Александр Семенюк. Но Назар Литвин в обоих случаях грамотно сыграл на последнем рубеже, уверенно парируя опасные удары.
Свой ответ сопернику «канониры» не стали откладывать в долгий ящик, и уже в следующей атаке Игорь Швец имел возможность открыть счет в поединке. Но в последний момент бурштынские защитники мяч из-под ноги белоцерковского нападающего перевели на угловой. Его розыгрыш также мог завершиться взятием ворот гостей, если бы не уверенная игра на последнем рубеже голкипера «Энергетика». С неимоверными усилиями Александр Ильющенков остановил мяч на линии своих ворот после пушечного удара головой Александра Лебединца.
Проходит совсем немного времени, и уже свой шанс распечатать ворота соперника упускает Дмитрий Бровкин. Поборовшись на правом фланге, Вадим Гонщик, как на блюдечке, выдал превосходнейший пас на белоцерковского форварда. Но Дмитрий с убойной позиции попадает в перекладину. Еще через минуту уже сам Гонщик был близок к успеху, однако пробил мимо цели. Табло местного стадиона отсчитывает еще несколько минут, и хозяева снова упускают шанс забить гол. Сыграв в «стеночку» с Бровкиным, на ударную позицию вышел Владислав Огиря, но и у него мяч из-под ноги защита гостей вынесла на угловой. После исполнения «стандарта» мог отличиться экс - игрок «Энергетика», а ныне нападающий «Арсенала» Дмитрий Гордиенко, который появился на поле минутой ранее. Но после его удара мяч просвистел над перекладиной.
После перерыва сценарий игры практически не изменился: преимуществом владеет «Арсенал», «Энергетик» время от времени пытается остро контратаковать. Да вот только с завершающими ударами по воротам как-то не складывается у обоих соперников. Сначала у хозяев Бровкин находясь в выгоднейшей позиции, элементарно не смог дотянуться до мяча, а потом его тезка Дмитрий Гордиенко пробил прямо в руки бурштынскому вратарю.
А вскоре сыграло неписанное футбольное правило: «Не забиваешь ты – забьют тебе». И во время одного из редких контрвыпадов гостям все же удается пробить Назара Литвина. Обводящим ударом издали счет в матче открыл Игорь Долотко. Радость гостей была бурной, но не долгой. Ибо двумя минутами спустя, после филигранно разыгранной комбинации, Дмитрий Бровкин все же достиг желаемого – поразил ворота соперника.
Не останавливаясь на достигнутом, хозяева, подбадриваемые болельщиками, упрямо идут вперед. У ворот «Энергетика» опасные моменты начали возникать один за другим. На поле закипели нешуточные страсти. Видя, что победа уже ускользнула от них, а в любой момент может ускользнуть и ничья, гости дали волю эмоциям. И в одном из эпизодов вратарь гостей умышленно ударил Бровкина. Форвард упал на газон, а судья засветил перед бурштынским голкипером «красный цвет».
Получив численное преимущество, хозяева еще больше усилили натиск. Имел неплохой шанс вывести свою команду вперед Андрей Драголюк – Николай Хомин, что занял место в воротах «Энергетика» после удаления Ильющенкова из-под перекладины перевел мяч на угловой. После навеса Гонщика с фланга дважды мог отличиться Сергей Алексанов, но оба его удара были неточными. И все же без второго, победного гола, «канониры» с поля не ушли. После затяжной атаки по воротам сильно пробивал Лебединец – Хомин выбил мяч в поле. Первым на добивание успел Дмитрий Гордиенко – но и его удар головой Хомин с неимоверными усилиями парировал. А вот после третьего «выстрела» Бровкина Хомину пришлось капитулировать.
В оставшееся время подопечные Игоря Артымовича еще как минимум дважды были близки к успеху. И мяч снова побывал в бурштынских воротах, но мгновением ранее боковой арбитр флажком засветил положение «вне игры». А потом все тот же Бровкин не смог как следует приложиться к мячу. Однако и эта минимальная, но все же волевая победа, вселила в сердца белоцерковских болельщиков уверенность: «Арсенал» образца первого круга прошлого чемпионата возвращается…
Сергей Резниченко, www.arsenalbc.of.ua
Большого количества ярких эпизодов матч не подарил. Во время стартового натиска хозяева поля дважды были близки к успеху: на 1-й минуте удар Васина головой в верхний угол сумел парировать голкипер, а на 12-й Портильо должен был замыкать подачу углового, но попал в защитника «Нивы». Гости опасно контратаковали. Козьбан прошел по флангу и отбросил мяч назад Лукьянцу, который с 15-ти метров «выстрелил» над перекладиной. Дважды с близкого расстояния бил головой Качур: в одном случае надежно сыграл Паст, в другом мяч не попал в «рамку». В середине тайма игра успокоилась и переместилась к центру поля.
После перерыва «Черноморец» пошел на решительный штурм ворот очень грамотно и организованно оборонявшейся «Нивы». Атаковали «моряки» много, да вот результативного удара так и не нанесли. Из хороших позиций Дорош и Ребенок посылали мяч в руки голкиперу, Васин стабильно бил мимо цели. А на 69-й минуте едва не забили гости. Партнеры вывели Козьбана один на один с Пастом, футболист «Нивы» ударил без обработки и попал в штангу. В ответной атаке мог забивать Балашов, однако его «выстрел» в ближний угол парировал Скибенко. На 78-й минуте «Черноморец» вновь был очень близок к успеху. После «стандарта» в исполнении Ребенка, винничанин Бовтрук головой срезал мяч в свои ворота – «Ниву» спас ее капитан, в прыжке отразив сильный удар. Спустя 30 секунд Ребенок со штрафного попал в перекладину.
В компенсированное время второго тайма, когда «моряки» большими силами пытались вырвать победу, опасную контратаку провели гости. Опасный прорыв по флангу Козьбана завершился ударом в ближний угол — Паст продемонстрировал превосходную реакцию. Последний шанс изменить счет матча имел Балашов, который промчался с мячом метров 30, однако пробил не сильно и прямо в руки вратарю «Нивы».
Игорь НАКОНЕЧНЫЙ (главный тренер «Черноморца»):
— Естественно, результатом я не доволен, равно, как и игрой команды, особенно в первом тайме. Не получилось преодолеть насыщенную оборону. Вроде как и сделали усиление на флангах, после замен отправив вперед Ребенка, но это эффекта не принесло. Фланги вообще перестали работать, как справа, так и слева. Де Матос еще не готов, Гришко тяжело играть слева, поэтому и не было фланговых предложений. Во втором тайме сыграли получше, активно действовал Зубейко. Но чтобы преодолевать насыщенную оборону соперника, необходимо мастерство. У нас же шесть нападающих, а никто не может попасть в ворота. Хотя во втором тайме были и голевые моменты…
— Виталий Балашов вышел на замену во втором тайме и, как показалось, обострил игру. Возможно, стоило выпустить его в стартовом составе?
— А прошлую встречу он провалил. Балашов – это игрок, который не может работать в постоянном скоростно-силовом режиме. Виталий работает «взрывами»: после удачного момента минут на десять пропадает. В плане физиологии это понятно – он еще молод, как и Борис Тащи, который также пока не может работать в постоянном режиме. В целом, я считаю, что наша команда перспективная, но времени у нас, конечно, нет.
— Почему нет взаимопонимания между Дорошем и Балашовым? Отдать друг другу пас для них большая проблема!
— Дорош – индивидуальный игрок, Балашов – тоже тяжело понимает командную игру. Без мяча они играют, что Дорош, что Балашов. Необходимо время, чтобы они сыгрались.
— Планируется ли усиление команды до конца заявочного периода?
— Планируется, но усилит ли это команду?.. Нет игроков необходимого уровня… Сегодня я рассчитывал на Политыло, который на фланге не тянет, и мы попробовали его в центре, но в середине он вообще потерялся. Хотя он вроде бы и подходит на роль плеймейкера. У нас и в премьер-лиге не было такого игрока, и сейчас не хватает – чтобы футболист отдал последний пас, обострил игру… Индивидуально нападающие что-то могут, но игрока, способного отдать последнюю передачу у нас, увы, нет.
— После семи туров у «Черноморца» пять ничьих и по этому показателю команда в лидерах лиги. Это, скорее, хорошо или, скорее, не очень?
— Это, конечно, нехорошо. В домашних матчах мы должны обыгрывать такие команды, как «Нива». Все понимают, что дома необходимо набирать очки. Одно радует, что мы играем на «ноль» и в графе «поражения» у нас также «ноль». Остается брать очки на выезде. Я надеюсь, что тот же Васин, тот же Диденко, тот же Балабанов наконец-то начнут забивать...
Олег ФЕДОРЧУК (главный тренер «Нивы»):
— Я вам так скажу: мы ехали в Одессу не проигрывать. Когда меня винницкие журналисты спросили, на что вы надеетесь в матче против «Черноморца», я ответил, что хорошо бы сыграть вничью. Думаю, что сегодняшний результат поможет нашей команде восстановиться психологически. Поверьте мне, я не хвалю свою команду, но она, действительно, выглядела достойно в тех матчах, которые мы не выиграли – и против ПФК «Александрия», и против «Динамо-2», и против «Буковины». Хотя, честно говоря, сегодня игра «Нивы», особенно во втором тайме, меня разочаровала. Было очень много ненужных фолов, команда сбилась на непонятную для меня игру, но я бы похвалил ребят за психологическую устойчивость и бойцовские качества. Поэтому, в целом, результатом мы довольны.
— Результат по игре?
— В первом тайме «Нива» острее атаковала, после перерыва были ситуации, в которых мы также могли забить. Для выездного матча мы создали достаточное количество моментов, но у «Черноморца» очень квалифицированный вратарь, выручивший свою команду и уверенно действовавший всю игру. Мы надеялись на контратаки и у нас было пять-шесть возможностей для взятия ворот соперника. В таких играх на выезде, когда хозяева позволяют играть, обычно один шанс из пяти используется. Поэтому, я считаю, что «Нива» заслужила сегодня одно очко.
— Скажите, каково сегодня финансовое положение у «Нивы» и есть ли возможности прогрессировать?
— Наше финансовое положение соответствует финансовому положению в области и в стране. Мы не переплачиваем футболистам, но и не «голодаем». Я считаю, что в период кризиса футболисты должны понимать ситуацию, впрочем, как и тренер. В этом плане мне нравится подход президента «Карпат» Дыминского, который не разбрасывается деньгами, а работает по принципу «скромненько, но со вкусом». В результате, во Львове есть хорошая команда. Мы идем по такому же пути. Никто не должен получать больше, чем он проводит времени на поле. Когда футболисты, особенно в элитных командах, сидят на лавке и получают большие деньги, например, по 50 тысяч долларов, то это их развращает. Я считаю, что футболисты первой лиги должны стремиться в премьер-лигу. О деньгах, в этом случае, не может быть даже и разговоров. Не скажу, что мы среди лидеров в вопросе финансирования, но идем во втором десятке. Меня это устраивает.
— Какие задачи стоят перед «Нивой» на нынешний сезон и на ближайшее будущее?
— Считаю, что в первой лиге достаточное количество команд, которые давно здесь неправомерно засиделись. На мой взгляд, необходима ротация между лигами, как в Италии или Англии – минимум четыре команды должны менять лиги по итогам сезона. Потому что во второй лиге есть команды сильнее, чем некоторые в первой. «Буковина» сейчас в лидерах, «Титан» – в лидерах, мы также не аутсайдеры. И ротация между лигами должна быть как в Италии – четыре команды, две в стыковых матчах. Тогда станет интереснее, пешком по полю не походишь – все будут бояться вылететь. Во второй лиге «Нива» показывала очень приличный футбол, забивая почти в каждом матче по три мяча. Все закономерно. У нас одна из самых молодых команд, средний возраст футболистов основного состава составляет 22 года. На подходе молодые ребята, поэтому у нас в этом плане все нормально. Спасибо всем, желаю вам успехов и думаю, что «Черноморец» вернется в премьер-лигу.
«Черноморец» — «Нива» Винница — 0:0
«Черноморец»: Паст, Гришко (Балабанов, 87), Портильо, Бабич (капитан), Диденко, Якименко (Зубейко, 29), Трусевич, Де Матос (Балашов, 59), Ребенок, Васин, Политыло (Дорош, 46).
«Нива»: Скибенко (капитан), Найко, Прохоров, Пилявский (Курневич, 69), Герасимец, Гергелюк, Качур, Воронин, Козьба, Бовтрук (Веретинский, 83), Лукьянец (Кругляк, 57).
Предупреждены: Гришко (30), Ребенок (75), Трусевич (83), Портильо (90+ 5) – Скибенко (29), Прохоров (29), Герасимец (42), Лукьянец (47).
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Футбол
|
22 декабря 2024, 15:23
0
Антон Яшков расхвалил Геннадия Буткевича
Бокс
|
22 декабря 2024, 01:31
163
В саудовском Эр-Рияде состоялось боксерское мегашоу
А тяжело глаза разуть? Ссылка в самом низу материала для кого?
МЕЦЕНАТИ ВИ ДЕ????