Эриксен пришел в сознание и проходит медобследование в больнице

Матч Евро-2020 между Данией и Финляндией остановлен из-за травмы игрока

Эриксен пришел в сознание и проходит медобследование в больнице
© Getty Images/Global Images Ukraine

Игрок «Интера» и сборной Дании Кристиан Эриксен пришел в сознание и проходит медобследование в больнице.

Напомним, Эриксен получил серьезную травму во время матча Евро-2020 и потерял сознание.

Врачи провели реанимацию хавбека прямо на футбольном поле. Эриксену понадобился массаж сердца. Игрока отвезли в госпиталь.

Футбольный матч Евро-2020 между Данией и Финляндией остановлен из-за чрезвычайной ситуации.

ВИДЕО. Шокирующие кадры. Как Эриксен потерял сознание

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(38 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 13.06.2021 01:52
    0
    Pavel K, 13.06.2021 00:04
    Мінусують любителі бородатих мужиків з кпдилами в сукнях
    Сумно, що віра в Бога у Вас ассоціюється тільки з бородатими мужиками в сукнях, бо за формою Ви не помічаєте сутності. Та й попи не є єдиними виразниками віри
    pl2012ua
      pl2012ua, 13.06.2021 00:16
    -1
    Дякую адекватним людям в темі
    Pavel K
      Pavel K, 13.06.2021 00:04
    +1
    pl2012ua, 12.06.2021 21:03
    Слава лікарям та вченим!
    Навіть попи біжуть до лікарів, забувши про сбірник казок. Хоча століттями забороняли вивчення людської анатомії та елементарних наук.
    Мінусують любителі бородатих мужиків з кпдилами в сукнях
    Face Control
      Face Control, 12.06.2021 23:59
    -1
    Просто здоровья!
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 12.06.2021 22:50
    -1
    Влад Тараненко, 12.06.2021 22:27
    Почему когда свое мнение выставляет верующий, то "чувства верующих обижать нельзя", а когда атеист, то он "пишет лабуду". Ни разу не двуличие, да...
    Коли це в агресивній манері, з образою думок і переконань інших, то це завжди неприйнятно. Він сьогодні вже не вперше пише подібне і виразів не обирає. А так він може жити з вірою в атеїзм, бо це таки теж віра
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 12.06.2021 22:27
    +4
    vitaha33, 12.06.2021 21:14
    Слухай, ти свою атеїстичну лабуду будеш на кожній гілці постити?
    Почему когда свое мнение выставляет верующий, то "чувства верующих обижать нельзя", а когда атеист, то он "пишет лабуду". Ни разу не двуличие, да...
    pl2012ua
      pl2012ua, 12.06.2021 22:06
    0
    Ігор Гойванюк, 12.06.2021 22:03
    неправди нема, але він же ж не сказав, що там десь неправда. Він сказав "атеїстична лабуда", тому критика стосувалася не історичних фактів, а переконань, які ти агресивно виставляв
    дякую за виважену відповідь
    Ігор Гойванюк
      Ігор Гойванюк, 12.06.2021 22:03
    0
    pl2012ua, 12.06.2021 21:24
    Вітаха, покажи де в моєму повідомленні неправда? В якій частині? Там де слава лікарям, чи там де попи забороняли вивчення анатомії на інших наук? Давай по-дорослому відповідь, без дитячих ображалок.
    неправди нема, але він же ж не сказав, що там десь неправда. Він сказав "атеїстична лабуда", тому критика стосувалася не історичних фактів, а переконань, які ти агресивно виставляв
    pl2012ua
      pl2012ua, 12.06.2021 21:24
    0
    vitaha33, 12.06.2021 21:14
    Слухай, ти свою атеїстичну лабуду будеш на кожній гілці постити?
    Вітаха, покажи де в моєму повідомленні неправда? В якій частині? Там де слава лікарям, чи там де попи забороняли вивчення анатомії на інших наук? Давай по-дорослому відповідь, без дитячих ображалок.
    Oleg Savchuk
      Oleg Savchuk, 12.06.2021 21:24
    +1
    Serginio, 12.06.2021 21:18
    не звертай уваги, це предки кагебістів
    Предки гебістів всі поголовно до попів у церкви бігають ,але продовжують красти й вбивати,христануті це самі лицемірні й підлі ,безпринципні людішки
    Serginio
      Serginio, 12.06.2021 21:18
    +8
    vitaha33, 12.06.2021 21:14
    Слухай, ти свою атеїстичну лабуду будеш на кожній гілці постити?
    не звертай уваги, це предки кагебістів
    vitaha33
      vitaha33, 12.06.2021 21:14
    +2
    pl2012ua, 12.06.2021 21:03
    Слава лікарям та вченим!
    Навіть попи біжуть до лікарів, забувши про сбірник казок. Хоча століттями забороняли вивчення людської анатомії та елементарних наук.
    Слухай, ти свою атеїстичну лабуду будеш на кожній гілці постити?
    Andy Chak
      Andy Chak, 12.06.2021 21:13
    +2
    pl2012ua, 12.06.2021 21:03
    Слава лікарям та вченим!
    Навіть попи біжуть до лікарів, забувши про сбірник казок. Хоча століттями забороняли вивчення людської анатомії та елементарних наук.
    ти реально такий долбо@йоб чи тобі пороблено циганами і комуністами?
    Nikola Tesla
      Nikola Tesla, 12.06.2021 21:10
    +1
    Скорее всего закончит с футболом(
    Akella_147
      Akella_147, 12.06.2021 21:07
    +14
    Умничка, жив здоров! Жаль лаптеногим неотвесит
    pl2012ua
      pl2012ua, 12.06.2021 21:03
    -7
    Слава лікарям та вченим!
    Навіть попи біжуть до лікарів, забувши про сбірник казок. Хоча століттями забороняли вивчення людської анатомії та елементарних наук.