Спасла 3 матчбола! Костюк в суперматче обыграла чемпионку USO в Вашингтоне

Марта в трех сетах выиграла у Бьянки Андрееску

16865
28
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (WTA 34) успешно стартовала на хардовом турнире серии WTA 500 в Вашингтоне (США).

На старте соревнований украинка в трех сетах обыграла Бьянку Андрееску (Канада, WTA 44) за 2 часа и 10 минут.

WTA 500 Вашингтон. Хард. 1/16 финала

Бьянка Андрееску (Канада) – Марта Костюк (Украина) – 6:2, 3:6, 6:7 (5:7)

В третьей партии Костюк спасла матчбол в 10-м гейме, а затем еще два – в 12-м.

Отметим, что в 2019 году Андрееску выиграла Открытый чемпионат США по теннису.

Это была вторая встреча между Бьянкой и Мартой. В феврале 2023 года Костюк уступила представительнице Канады в четвертьфинале турнира в Таиланде.

В 1/8 финала соревнований в Вашингтоне Костюк сыграет против второй сеяной Каролин Гарсии из Франции.

5-й поинт 6-го гейма в третьем сете невероятным образом остался за Мартой. Бьянка исполнила смэш, после которого Костюк на реакции подставила ракетку. Мяч в итоге перелетел на сторону Андрееску.

(25)

Комментарии 28
Walle
Після тих м'ячів, які в Марти залітали, вона не мала жодного права сьогодні програвати) Частіше б бачити Костюк такою зарядженою, якою вона була на матчболах Б'янки. Неймовірна гра. Браво, Марта!
Vova Chol
Проскочила на дуже тоненькому , три рази по краю пройшла. З перемогою !
Вадім Вадім
Дуже дивні тих, хто закінчив матч дивитися після першого сету.. Марта грала добре, найкраще з останніх матчів, причому терпіла, намагалачя і першим номером грати.. А ці підставленні ракетки? Якісь фантастичні мячі..
kollekciy
Марту з перемогою. Повинна була вигравати 6:3 третій сет. Але попливла, і все йшло по класичному для Марти кінцю гри, але на матчболах, щось почало тягнути Марту назад від програшу. З'явилося відчуття, що це не просто так. Дуже рідко таке було, щоб Марта не програла з першого матчболу, особливо на своїй подачі.
Andrey_1992
молодчинка, ця перемога має надати Марті наснаги на Гарсію, її можна обіграти
naverland
Молодец, но сетка тяжёлая.
sv_2000
Пробежал по диагонали шо там писали с начала матча.... Такое ощущение, что пришло стадо неврастеников - ненавистников Марты)))
Люди! Чего вы злые такие? Не боитесь желчью своей подавиться?))))
Удивительно просто.
Vladi Koeln
Перемог буде бiльше  Як до эмоцii  перетворювати у майстернiесть. Вперед Марта
Cruyff
Козачка
Трегубов Дмитрий
Подивився огляд на СофаСкоре - його робили під Андрієску, мабуть не очікували, що Марта переможе
sv_2000
А вообще решающим оружием Марты стали слайсы. Шикарно она их выполняла в важные моменты.
sv_2000
Хорошая победа в очень боевом матче. Конечно, лучше бы до матчболов соперницы не доводить, но то, как Марта зрелищно их отыгрывала, меня впечатлило
Ну что ж, подруг своих то ли бывших, то ли нет, Марта обыгрывать научилась. Надо переходить на новый уровень
Віталій Ткачук
А вміє ж грати зараза мала! Сотні тисяч дівчат грають, але наші дівки в топі.
Поінтів все ж таки трохи більше Бьянка нарубила - за рахунок першого сету
Обсервер Влад
Невже по анфорсах хтось зумів переплюнути Марту?
Yaroslav
На жаль через нестабільність інтернету не мав змогу переглянути матч. Відіграла 3 матч-поінти і перемогла, точно Марта грала?))
На тай-брейку при 5-4 допустила подвійну, тож напевно вона
Eugenii Skrypka
Неплохая форма у Костюк, желание, и корты подходящие по скорости
Stanislav Matusevych
Чесно кажучи, про супергру можна казати лише в плані інтриги та кількості камбеків. Сам теніс був дуже посереднього рівня, особливо в плані абсолютно незрозумілих і навіть смішних помилок з обох боків у найважливіші моменти. Після цілковито по-дурному відданого 9-го гейму у третьому сеті на прийомі я думав, чимось вразити мене у матчі вже не вдасться. Але ні. Те, що коїла Б'янка, починаючи зі свого подвійного матчболу у 12-му геймі, затьмарило й традиційні Мартині кікси. За підсумкову перемогу Марта повинна частково подякувати суперниці.
І все ж перемога важлива. Цього року вдалося виграти перший титул WTA, та й раніше перемог з кількох матчболів проти серйозної суперниці у Марти не було. Ну повинно ж її колись прорвати чи ні? Колись шарики з роликами в її голові повинні порозумітися?