Ухань. Ястремская одержала вторую победу

Украинская теннисистка переиграла американку Кристину Макхэйл

Ухань. Ястремская одержала вторую победу
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская
Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№27 WTA) выиграла еще один матч на турнире серии Премьер 5 в Ухане.
 
В поединке второго круга 19-летняя украинка разобралась с американкой Кристиной Макхэйл (№104 WTA). 
 
Ухань. Второй круг
Даяна Ястремская (Украина) – Кристина Макхэйл (США) – 6:3, 7:6(7)
 
Во втором круге Ястремской попалась неплохая соперница, с которой можно было играть и выигрывать. Даяна в лучших традициях начала с пристрелки, проиграв стартовые два гейма на своей подаче, но на приеме не оставляла Макхэйл никаких шансов. В первом сете американка не сумела защитить ни одной своей подачи, а украинка реализовала 4 из 5 брейкпоинтов. Феноменальный показатель.
 
Рисунок второго сета был другим. Макхэйл начала зарабатывать очки на подаче, параллельно создавая проблемы Ястремской на приеме. На этот раз одного брейка оказалось достаточно, чтобы Кристина выходила подавать на сет, но Даяна отыграла два сетбола, перевела партию на тай-брейк, где в ожесточенной борьбе вырвала победу в матче.
 
Отметим, что в 2019 году Ястремская выиграла 6 тай-брейков из десяти. Результат очень неплохой и тем более важный, что во всех матчах украинки побеждала теннисистка, которая брала 13-й гейм одного из сетов.
 
В третьем круге Ястремская сразится против Каролины Плишковой (№2 WTA) или Аманды Анисимовой (№29 WTA).
 
Ранее в третий круг вышла Элина Свитолина.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    B0N1K
      B0N1K, 24.09.2019 21:25
    0
    Sashamar, 24.09.2019 14:39
    Що не завадило їй виграти два наступних . Отже Гарсія Даяну вже не переслідує. Ястремська після перемоги над Макхейл наразі 26. Якщо виграє у Анісімовой або Анісімова не виграє у Плішковой, Даяна може почувати себе впевнено і прагнути до другої десятки
    не зможе, бо їй протягом наступних тижнів треба близько 400 балів захищати, тому треба вже тут і в Пекіні брати побільше, хоча б один чвертьфінал, що для несіяної спортсменки складно
    alex55
      alex55, 24.09.2019 14:58
    +1
    давай Даяна, наша надежда. Только вперёд.
    Sashamar
    Sashamar, 24.09.2019 14:39
    +2
    Вадім Рубік, 24.09.2019 12:55
    Тимчасом Барті перший сет програла Гарсії
    Що не завадило їй виграти два наступних . Отже Гарсія Даяну вже не переслідує. Ястремська після перемоги над Макхейл наразі 26. Якщо виграє у Анісімовой або Анісімова не виграє у Плішковой, Даяна може почувати себе впевнено і прагнути до другої десятки
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:55
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    yur, 24.09.2019 12:46
    Як причому? Можливо Санич вже запланував "першу ракетку" для Елі в кінці року😀
    Тоді Плішку треба тормозити, чим раніше
    Тимчасом Барті перший сет програла Гарсії
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:54
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    yur, 24.09.2019 12:46
    Як причому? Можливо Санич вже запланував "першу ракетку" для Елі в кінці року😀
    Тоді Плішку треба тормозити, чим раніше
    Хотеть не шкідливо, скоріше навпаки, але треба всім спорт юа скинутись йому на губозакаточну машину:надто великі очікування а потім начинає поносити людину...
    yur
      yur, 24.09.2019 12:46
    0
    Вадім Рубік, 24.09.2019 12:06
    Яку з них двох?? Анісімова теж немаленька, але причому зара Плішкову до Еліни???
    Як причому? Можливо Санич вже запланував "першу ракетку" для Елі в кінці року😀
    Тоді Плішку треба тормозити, чим раніше
    Aleksandr Plutakhin
    Aleksandr Plutakhin, 24.09.2019 12:38
    -3
    справа в тому, що може надто велику ціну заплатить Еліна Світоліна за потрапляння до вісімки найкращих.Може кращє б було утриматись від участі у змаганнях в Ухань? А взагалі дівчата МОЛОДЦІ! Даяна видала феєрічний другий сет. Браво!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    relax-1984, 24.09.2019 12:25
    Смотрел два матча одновременно. Что интересно: наши девочки могли почти синхронно победить, с разницей в 20-30 секунд, но нет, Дае захотелось "таи" потренировать ))) Но ничё, всёравно респект за 2-5 во втором сете! Дальше... Эле, в отличии от Даяны, в следующем матче пока не надо включать пятую... А вот Дае, мягко говоря, прийдётся попотеть... Удачи нашим солнышкам!!!
    Якраз з Прапором Задовим(кликуха Кузнецової) Еліни прийдеться важче, це ще сумнівно що Буратіно, вона же Плішкову переможе Анісімову, хоч неясно в якому стані Аманда в плані психології
    relax-1984
      relax-1984, 24.09.2019 12:25
    +9
    Смотрел два матча одновременно. Что интересно: наши девочки могли почти синхронно победить, с разницей в 20-30 секунд, но нет, Дае захотелось "таи" потренировать ))) Но ничё, всёравно респект за 2-5 во втором сете! Дальше... Эле, в отличии от Даяны, в следующем матче пока не надо включать пятую... А вот Дае, мягко говоря, прийдётся попотеть... Удачи нашим солнышкам!!!
    A.V.
      A.V., 24.09.2019 12:09
    +4
    Вітання Даяні. Хотілося б бачити більше різноманітності. Іноді, турборежим лише шкодить.
    vital
      vital, 24.09.2019 12:07
    +3
    Даяша молодець - чергова перемога в 2-х сетах із виграним таєм. Так тримати!
    У 3-му колі в будь-якому разі буде цікаво, а якщо з Кароліною, то точно на центральному корті.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Даяну з перемогою трішки важкою, але в двох сетах)))
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:06
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Сан Саныч, 24.09.2019 11:59
    Давай Даяна,вынеси эту дылду, и Свитольке подсобишь ))))))))
    Яку з них двох?? Анісімова теж немаленька, але причому зара Плішкову до Еліни???
    Сан Саныч
    Сан Саныч, 24.09.2019 11:59
    +2
    Давай Даяна,вынеси эту дылду, и Свитольке подсобишь ))))))))
    relax-1984
      relax-1984, 24.09.2019 12:25
    +9
    Смотрел два матча одновременно. Что интересно: наши девочки могли почти синхронно победить, с разницей в 20-30 секунд, но нет, Дае захотелось "таи" потренировать ))) Но ничё, всёравно респект за 2-5 во втором сете! Дальше... Эле, в отличии от Даяны, в следующем матче пока не надо включать пятую... А вот Дае, мягко говоря, прийдётся попотеть... Удачи нашим солнышкам!!!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:06
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Сан Саныч, 24.09.2019 11:59
    Давай Даяна,вынеси эту дылду, и Свитольке подсобишь ))))))))
    Яку з них двох?? Анісімова теж немаленька, але причому зара Плішкову до Еліни???
    A.V.
      A.V., 24.09.2019 12:09
    +4
    Вітання Даяні. Хотілося б бачити більше різноманітності. Іноді, турборежим лише шкодить.
    vital
    online
      vital, 24.09.2019 12:07
    +3
    Даяша молодець - чергова перемога в 2-х сетах із виграним таєм. Так тримати!
    У 3-му колі в будь-якому разі буде цікаво, а якщо з Кароліною, то точно на центральному корті.
    Sashamar
    Sashamar, 24.09.2019 14:39
    +2
    Вадім Рубік, 24.09.2019 12:55
    Тимчасом Барті перший сет програла Гарсії
    Що не завадило їй виграти два наступних . Отже Гарсія Даяну вже не переслідує. Ястремська після перемоги над Макхейл наразі 26. Якщо виграє у Анісімовой або Анісімова не виграє у Плішковой, Даяна може почувати себе впевнено і прагнути до другої десятки
    Сан Саныч
    Сан Саныч, 24.09.2019 11:59
    +2
    Давай Даяна,вынеси эту дылду, и Свитольке подсобишь ))))))))
    alex55
      alex55, 24.09.2019 14:58
    +1
    давай Даяна, наша надежда. Только вперёд.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Даяну з перемогою трішки важкою, але в двох сетах)))
    B0N1K
      B0N1K, 24.09.2019 21:25
    0
    Sashamar, 24.09.2019 14:39
    Що не завадило їй виграти два наступних . Отже Гарсія Даяну вже не переслідує. Ястремська після перемоги над Макхейл наразі 26. Якщо виграє у Анісімовой або Анісімова не виграє у Плішковой, Даяна може почувати себе впевнено і прагнути до другої десятки
    не зможе, бо їй протягом наступних тижнів треба близько 400 балів захищати, тому треба вже тут і в Пекіні брати побільше, хоча б один чвертьфінал, що для несіяної спортсменки складно
    yur
      yur, 24.09.2019 12:46
    0
    Вадім Рубік, 24.09.2019 12:06
    Яку з них двох?? Анісімова теж немаленька, але причому зара Плішкову до Еліни???
    Як причому? Можливо Санич вже запланував "першу ракетку" для Елі в кінці року😀
    Тоді Плішку треба тормозити, чим раніше
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    relax-1984, 24.09.2019 12:25
    Смотрел два матча одновременно. Что интересно: наши девочки могли почти синхронно победить, с разницей в 20-30 секунд, но нет, Дае захотелось "таи" потренировать ))) Но ничё, всёравно респект за 2-5 во втором сете! Дальше... Эле, в отличии от Даяны, в следующем матче пока не надо включать пятую... А вот Дае, мягко говоря, прийдётся попотеть... Удачи нашим солнышкам!!!
    Якраз з Прапором Задовим(кликуха Кузнецової) Еліни прийдеться важче, це ще сумнівно що Буратіно, вона же Плішкову переможе Анісімову, хоч неясно в якому стані Аманда в плані психології