Ухань. Свитолина обыграла Мугурусу

Первая ракетка Украины в двух сетах одолела представительницу Испании

Ухань. Свитолина обыграла Мугурусу
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
Лучшая украинская теннисистка Элина Свитолина (№3 WTA) выиграла стартовый матч на турнире серии Премьер 5 в Ухане.
 
Во втором круге украинка разобралась с испанкой Гарбинье Мугурусой (№26 WTA). 
 
Ухань. Второй круг
Элина Свитолина (Украина) – Гарбинье Мугуруса (Испания) – 7:5, 6:2
 
Свитолина начала игру вторым номером. Тактика Элины заключалась в том, чтобы дождаться ошибки от Мугурусы, грамотно удерживая мяч в игре. Украинка играла максимально глубоко в центр, не давая Гарбинье заходить в корт с последующими опасными ударами по восходящему мячу. Получалось с переменным успехом: испанка, которая давно уже не показывает своей лучшей игры, часто ошибалась под давлением, но иногда и неплохо атаковала. При более пассивной игре Элины испанка в середине сета повела со счетом 4:2. После этого Свитолина немного изменила тактику, добавила больше остроты и увеличила количество кроссов. Гарбинье не сумела быстро перестроиться и проиграла первый сет, уступив свои подачи в 8-м и 12-м геймах.
 
 
На второй сет Свитолина выходила с психологическим преимуществом, которое очень быстро позволило ей повести с брейком 3:0. Мугуруса не сумела добавить, а украинка перманентно вытягивала из нее невынужденные ошибки. По большому счету, сегодняшняя Мугуруса попросту ниже классом Свитолиной, да и тактически украинка очень неудобная для нее соперница. Радует то, что Элина довела матч до вполне заслуженной победы, находясь не в оптимальной форме из-за поврежденного колена.
 
Что касается перспектив Элины в борьбе за поездку на Итоговый турнир в Шэньчжэнь, то в онлайн-рейтинге она уже восьмая, но главные соперницы, Белинда Бенчич и Кики Бертенс, свои матчи второго круга еще не играли. До Серены Уильямс еще 239 очок, чтобы ее обогнать нужен выход в полуфинал.
 
Для Элины это была седьмая победа над Мугурусой в 11 матчах.
 
В третьем круге Свитолина сразится против Светланы Кузнецовой из России (№69 WTA).
 
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    relax-1984
      relax-1984, 24.09.2019 23:18
    0
    Владимир Копяк, 24.09.2019 20:03
    Насчет травмы Светолиной, из-за которой она снялась на прошлой недели. Сегодня по игре что-то я не заметил эту травму, все нормально с этим. Тогда вопрос - или это понты с коленом для будущих соперниц, или врачи достигли сегодня супервозможностей в лечении таких травм.Третьего не дано....
    Это какбэ я футбольний фан и кумир у меня Лионель Мюсси... Или с детства в боксе с идолом Миклом Тясоном...
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 20:21
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Владимир Копяк, 24.09.2019 20:03
    Насчет травмы Светолиной, из-за которой она снялась на прошлой недели. Сегодня по игре что-то я не заметил эту травму, все нормально с этим. Тогда вопрос - или это понты с коленом для будущих соперниц, или врачи достигли сегодня супервозможностей в лечении таких травм.Третьего не дано....
    Спочатку навчиться правильно писати прізвище українки, далі якщо ви сліпий кріт, то непотрібно показувати своє фе, а спитати як люди, що розуміються в теннісі бачать, що травма є і скажу більше вона очевидна
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.09.2019 20:03
    -9
    Насчет травмы Светолиной, из-за которой она снялась на прошлой недели. Сегодня по игре что-то я не заметил эту травму, все нормально с этим. Тогда вопрос - или это понты с коленом для будущих соперниц, или врачи достигли сегодня супервозможностей в лечении таких травм.Третьего не дано....
    vital
    online
      vital, 24.09.2019 18:13
    +4
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Сьогодні взагалі суперський день для українського жіночого тенісу: переможний хет-трік у одиночному розряді (Еліна, Даяна і Даша Снігур); обидві сестри парниці перемогли; конкурентка Еліни Бенчіч поступилася, а Кікі хай і перемогла в сьогоднішньому матчі, але заробила 0 очок, бо голандці для того щоб хоч трохи покращити свою ситуацію в Чемпіонській гонці, потрібно ще перемагати в наступному раунді Сабаленку.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 24.09.2019 17:44
    +8
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Гарна новина! Але головне, щоб Еліна була здоровою і могла показувати свій найкращий теніс!
    Sashamar
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    +4
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Elis
      Elis, 24.09.2019 15:51
    +4
    Кому цікаво, сьогодні в 22:25 "супертеніс" повторює матч. От тільки не знаю чи час наш, чи італійський (на годину раніше).
    alex55
      alex55, 24.09.2019 14:55
    +3
    хорошо сыграла и как результат победа.
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 14:04
    +3
    Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:52
    Збрехав, перша буква в твоєму наклепі і нісенітниці повинна бути "З".
    Російсько-український перекладач дещо не виправдовує сподівань чи просто не достатньо розуму для якісного троллінгу ??)
    Який ще наклеп, у чому? Годі пусті слова казати. Осоромився, то просто визнай.
    Давай згадаємо, з чого все почалося. Ти написав, що ті, хто казали в трансляції, що в Еліна болить нога - ідіоти.
    Але як всі знають, в неї проблеми з коліном, які тягнуться давно. Якщо б ти слідкував за тенісом і трохи розбирався в ньому, ти б це розумів і знав би, що вона з цих причини знялась з матчу на минулому тижні. Але ти цього не знаєш, і продовжуєш писати єресь.
    А пишу я з Андроїда, важкувато відповідати
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:52
    0
    vizuals, 24.09.2019 13:43
    Ну ось ти і показав, що ідіот тут ти, і не тільки ідіот, а ще і брехун, тому що сбрехав, що я вказував причину поразки Еліна. Я взагалі по ходу матча не прогнозував, а про ногу написав, бо бачив, що рухається Еліна не на максимумі.
    Збрехав, перша буква в твоєму наклепі і нісенітниці повинна бути "З".
    Російсько-український перекладач дещо не виправдовує сподівань чи просто не достатньо розуму для якісного троллінгу ??)
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 13:44
    -4
    Вадім Рубік, 24.09.2019 13:42
    Якшо почнеш культурно писати, без образ в адрес українських спортсменів, тоді і перестану.. А то постійні нісенітниці в адрес дівчат, спортсменів твої вже набридли.. Як ніби всі вони щось тобі винні)))
    Ну наведи мені мої образи на адресу українських спортсменів. Я чекаю
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 13:43
    -8
    Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:36
    Не "обоснуй" а обгрунтуй. Якщо вже спілкуватися українською. Достатньо вартості?
    А твої вислови - це маячня, бо ти вказуєш якийсь вислів як 100%-ну причину майбутньої поразки, а результат всі ми бачимо ).
    І коли я писав, я мав на увазі лише узагальнену образу. Персоналізувати аж ніяк не збирався, поки що )
    Ну ось ти і показав, що ідіот тут ти, і не тільки ідіот, а ще і брехун, тому що сбрехав, що я вказував причину поразки Еліна. Я взагалі по ходу матча не прогнозував, а про ногу написав, бо бачив, що рухається Еліна не на максимумі.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 13:42
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 24.09.2019 13:38
    Коротше, ти не обгрунтував нижчим конкретним. Так ось я тобі кажу остнній раз. Ти трусливий хробак, якій бігає по сайту і чипає людей, хоча тобі вже декілька разів казали, щоб ти не лізло. Ти зрозуміло мене, чи будеш далі лізти?
    Якшо почнеш культурно писати, без образ в адрес українських спортсменів, тоді і перестану.. А то постійні нісенітниці в адрес дівчат, спортсменів твої вже набридли.. Як ніби всі вони щось тобі винні)))
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 13:38
    -6
    Вадім Рубік, 24.09.2019 13:33
    Варто лише почитати твої "висери" на кожній сторінці, як тільки хтось програє(навіть вистачить почитати коменти як наші волейболіст програли другий сет в 1/8))тому називати тебе вболівальниками нормальным, який підтримує українців чи українок неможна-лише "болелою"
    Коротше, ти не обгрунтував нижчим конкретним. Так ось я тобі кажу остнній раз. Ти трусливий хробак, якій бігає по сайту і чипає людей, хоча тобі вже декілька разів казали, щоб ти не лізло. Ти зрозуміло мене, чи будеш далі лізти?
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:36
    +5
    vizuals, 24.09.2019 13:28
    Обоснуй, інакше твої слова нічого не варті
    Не "обоснуй" а обгрунтуй. Якщо вже спілкуватися українською. Достатньо вартості?
    А твої вислови - це маячня, бо ти вказуєш якийсь вислів як 100%-ну причину майбутньої поразки, а результат всі ми бачимо ).
    І коли я писав, я мав на увазі лише узагальнену образу. Персоналізувати аж ніяк не збирався, поки що )
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 13:33
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 24.09.2019 13:28
    Обоснуй, інакше твої слова нічого не варті
    Варто лише почитати твої "висери" на кожній сторінці, як тільки хтось програє(навіть вистачить почитати коменти як наші волейболіст програли другий сет в 1/8))тому називати тебе вболівальниками нормальным, який підтримує українців чи українок неможна-лише "болелою"
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 13:28
    -5
    Вадім Рубік, 24.09.2019 13:23
    Що ти ідіот тут заперечень нема)) в плані проблемы з коліном сама Еліна ще про нього згадувала в матчі з Сереною, насправді їй дійсно ці турніри боком можуть вилізти
    Обоснуй, інакше твої слова нічого не варті
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 13:23
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 24.09.2019 13:13
    Ну я писав, що в неї проблема з коліном, то що, ти мені хочеш сказати, що я ідіот? А може це ти Еліна скажеш, що вона ідіотка з перемотаною ногою?
    Ось її слова пару днів тому
    "Если говорить о моей травме, то на данный момент нет какого-то конкретного решения"
    Так що перед тим, як щось писати, непогано б спочатку трохи думати головою
    Що ти ідіот тут заперечень нема)) в плані проблемы з коліном сама Еліна ще про нього згадувала в матчі з Сереною, насправді їй дійсно ці турніри боком можуть вилізти
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 13:13
    -3
    Евгений Семыкин, 24.09.2019 12:25
    Где все эти идиоты которые писали: 1) шось погано, нога болить, 2) настрой не тот , 3) ИНФА СОТКА , ПРОИГРАЕТ.
    Да с такими болельщиками - как она выигрывает вообще ?!
    Выдала отличный матч, поймала волну и не отпускала до самого конца. Именно своими действиями заставила Мугурусу ошибаться и нервнивать. Чистая победа, спасибо за красивый теннис!
    Ну я писав, що в неї проблема з коліном, то що, ти мені хочеш сказати, що я ідіот? А може це ти Еліна скажеш, що вона ідіотка з перемотаною ногою?
    Ось її слова пару днів тому
    "Если говорить о моей травме, то на данный момент нет какого-то конкретного решения"
    Так що перед тим, як щось писати, непогано б спочатку трохи думати головою
    Elis
      Elis, 24.09.2019 13:02
    +3
    Andy Chak, 24.09.2019 12:32
    Досить впевнено і головне, що без особливого напрягу, та й коліно слава Богу ніби у нормі. З Кузнєцом буде важче, чомусь думаю, лошадь ще та)
    З коліном, на жаль, все глибоко не в нормі. Але хочеться вірити, що воно не завадить Елінці дотерпіти сезон, а далі потрібно дуже серйозно зайнятись його лікуванням.
    Молодець дівчина! Справжній боєць!
    Elis
      Elis, 24.09.2019 12:00
    +19
    Гарний день - дві перемоги наших дівчат! Молодинки обидві!
    Alehandro
      Alehandro, 24.09.2019 11:49
    +14
    Кукуруза хороша: во всех компонентах игры очень достойно выглядела. Но Эля тащит всё) В каждый мяч вгрызается. Красава. Отличная победа. Ждём того же от Даяны)
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 24.09.2019 11:54
    +12
    Умничка
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 24.09.2019 12:25
    +11
    Где все эти идиоты которые писали: 1) шось погано, нога болить, 2) настрой не тот , 3) ИНФА СОТКА , ПРОИГРАЕТ.
    Да с такими болельщиками - как она выигрывает вообще ?!
    Выдала отличный матч, поймала волну и не отпускала до самого конца. Именно своими действиями заставила Мугурусу ошибаться и нервнивать. Чистая победа, спасибо за красивый теннис!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 24.09.2019 12:15
    +11
    Далі на дорозі старий російський гермафродит, накачаний мельдонієм... Важкувато буде...
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 13:33
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 24.09.2019 13:28
    Обоснуй, інакше твої слова нічого не варті
    Варто лише почитати твої "висери" на кожній сторінці, як тільки хтось програє(навіть вистачить почитати коменти як наші волейболіст програли другий сет в 1/8))тому називати тебе вболівальниками нормальным, який підтримує українців чи українок неможна-лише "болелою"
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 24.09.2019 17:44
    +8
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Гарна новина! Але головне, щоб Еліна була здоровою і могла показувати свій найкращий теніс!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 13:42
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 24.09.2019 13:38
    Коротше, ти не обгрунтував нижчим конкретним. Так ось я тобі кажу остнній раз. Ти трусливий хробак, якій бігає по сайту і чипає людей, хоча тобі вже декілька разів казали, щоб ти не лізло. Ти зрозуміло мене, чи будеш далі лізти?
    Якшо почнеш культурно писати, без образ в адрес українських спортсменів, тоді і перестану.. А то постійні нісенітниці в адрес дівчат, спортсменів твої вже набридли.. Як ніби всі вони щось тобі винні)))
    relax-1984
      relax-1984, 24.09.2019 12:13
    +7
    Умничка, дальше Кузнецова - вполне приемлимо... При нынешних раскладах любая победа на вес золота! Удачки, Эля!!!
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:36
    +5
    vizuals, 24.09.2019 13:28
    Обоснуй, інакше твої слова нічого не варті
    Не "обоснуй" а обгрунтуй. Якщо вже спілкуватися українською. Достатньо вартості?
    А твої вислови - це маячня, бо ти вказуєш якийсь вислів як 100%-ну причину майбутньої поразки, а результат всі ми бачимо ).
    І коли я писав, я мав на увазі лише узагальнену образу. Персоналізувати аж ніяк не збирався, поки що )
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:42
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Andy Chak, 24.09.2019 12:32
    Досить впевнено і головне, що без особливого напрягу, та й коліно слава Богу ніби у нормі. З Кузнєцом буде важче, чомусь думаю, лошадь ще та)
    Якраз з коліном проблеми видні якшо дивитись тенніс і розбиратись трішки хоч в ньому, особливо це видно при виході з подачі, або при ударі зліва кроссом, де йде перегрузка коліна
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 12:05
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Тепер бігом вболівати проти Бенчіч)) по грі:так як руйнувати гру соперниц вміє Еліна невміє ніхто, в футболі це називається я не граю і вам не дам))
    vital
    online
      vital, 24.09.2019 18:13
    +4
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Сьогодні взагалі суперський день для українського жіночого тенісу: переможний хет-трік у одиночному розряді (Еліна, Даяна і Даша Снігур); обидві сестри парниці перемогли; конкурентка Еліни Бенчіч поступилася, а Кікі хай і перемогла в сьогоднішньому матчі, але заробила 0 очок, бо голандці для того щоб хоч трохи покращити свою ситуацію в Чемпіонській гонці, потрібно ще перемагати в наступному раунді Сабаленку.
    Sashamar
    Sashamar, 24.09.2019 17:42
    +4
    Кудерметова обіграла Бенчіч! Підсумковий все ближче
    Elis
      Elis, 24.09.2019 15:51
    +4
    Кому цікаво, сьогодні в 22:25 "супертеніс" повторює матч. От тільки не знаю чи час наш, чи італійський (на годину раніше).
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 12:02
    +4
    Мене більш всього прикольнуло, як якийсь школяр забіг у тему лайфа, нахамив, нагородив дурні про час початку матчу, і вирішив закінчити феєричною фразою "Доречі. Еліна програє. Інфа 100"
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 20:21
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Владимир Копяк, 24.09.2019 20:03
    Насчет травмы Светолиной, из-за которой она снялась на прошлой недели. Сегодня по игре что-то я не заметил эту травму, все нормально с этим. Тогда вопрос - или это понты с коленом для будущих соперниц, или врачи достигли сегодня супервозможностей в лечении таких травм.Третьего не дано....
    Спочатку навчиться правильно писати прізвище українки, далі якщо ви сліпий кріт, то непотрібно показувати своє фе, а спитати як люди, що розуміються в теннісі бачать, що травма є і скажу більше вона очевидна
    alex55
      alex55, 24.09.2019 14:55
    +3
    хорошо сыграла и как результат победа.
    vizuals
    online
      vizuals, 24.09.2019 14:04
    +3
    Евгений Семыкин, 24.09.2019 13:52
    Збрехав, перша буква в твоєму наклепі і нісенітниці повинна бути "З".
    Російсько-український перекладач дещо не виправдовує сподівань чи просто не достатньо розуму для якісного троллінгу ??)
    Який ще наклеп, у чому? Годі пусті слова казати. Осоромився, то просто визнай.
    Давай згадаємо, з чого все почалося. Ти написав, що ті, хто казали в трансляції, що в Еліна болить нога - ідіоти.
    Але як всі знають, в неї проблеми з коліном, які тягнуться давно. Якщо б ти слідкував за тенісом і трохи розбирався в ньому, ти б це розумів і знав би, що вона з цих причини знялась з матчу на минулому тижні. Але ти цього не знаєш, і продовжуєш писати єресь.
    А пишу я з Андроїда, важкувато відповідати
    Elis
      Elis, 24.09.2019 13:02
    +3
    Andy Chak, 24.09.2019 12:32
    Досить впевнено і головне, що без особливого напрягу, та й коліно слава Богу ніби у нормі. З Кузнєцом буде важче, чомусь думаю, лошадь ще та)
    З коліном, на жаль, все глибоко не в нормі. Але хочеться вірити, що воно не завадить Елінці дотерпіти сезон, а далі потрібно дуже серйозно зайнятись його лікуванням.
    Молодець дівчина! Справжній боєць!