Приостановлено финансирование Арены Львов
Виною всему – отказ «Карпат» и отсутствие маршрутки
Фінансування львівського стадіону припинене. На стадіоні вже є борги з виплати заробітної плати, а більша половина працівників взагалі не виходить на роботу.
Щоб Арена не припадала пилом, чиновники зібрались на євростадіоні вирішувати його долю. Зараз об'єкт більше не фінансується державою, має низку заборгованостей і проблем.
«Через те, що кошти на комунальні послуги систематично припиняють, тут припиняється водопостачання, електропостачання, газопостачання. Також є заборгованість зі заробітної плати. Нині згідно штату тут має працювати 97 людей, а працює лише 36», - розповів голова ОДА Олег Сало.
До ладу досі не приведено систему енергопостачання стадіону. Також серед головних бід об'єкту — відмова «Карпат» проводити матчі на стадіоні і відсутність маршрутки.
«Виступи «Карпат» на нашому полі забезпечила б заробітну плату працівникам. До сьогодні повз стадіон не проїжджає жодної маршрутки», - бідкається директор стадіону Роман Черхавий.
Охороняє «Арену Львів» лише один міліціонер в зміну. На більше охоронців немає грошей. У результаті вирішили проблеми львівського стадіону передати до Федерації Футболу України та Кабміну. Які, сподіваються, дадуть гроші на завершення другої черги об'єкта, а це 300 мільйонів гривень.
Також цього року стадіон хочуть використовувати під час футбольних матчів відбіркового туру Чемпіонату Європи з футболу 2016, а ще для фестивалів і великих міжнародних конференцій.
Нагадаємо, що розмови про долю арени час від часу виникають вже давно.
За матеріалами ТРК Львівська хвиля
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Гиорги Мепаришвили пройдет просмотр в киевском клубе
Чехия завоевала бронзу
Як наголосили Корреспондент.biz в організації, частка Донецької області у ВВП України в 2010 році склала 12%, а загальна сума отриманих цим регіоном субсидій, поточних і капітальних трансфертів склала в 2010 році - 21%, а в 2011 році - 27% від загальнодержавної суми.
Аналогічна ситуація і в Луганській області - при частці у ВВП України в розмірі 4%, витрати по області склали 8% (2010) і 11% (2011). При цьому, наприклад, в Дніпропетровській області ситуація протилежна: при частці регіону в загальнодержавному ВВП в 11%, область отримала тільки 2% зазначених субсидій та трансфертів в 2010 році, і 3,8% - в 2011 році.
Зараз, до речі, в Києві будують комплекс для Євробаскету теж у дуже незручному місці.
__________
Кому она нужна, если с тем что есть не знают что делать.
Бабло распилить, а остальное будет потом стоять в руинах.