Юниорский ЧМ по хоккею. Украина драматично обыграла Венгрию

Украинские хоккеисты не без труда удержали преимущество в счете

14227
35

Юниорская сборная Украины на чемпионате мира добыла одну победу и один раз проиграла, а вот Венгрия выиграла оба матча с общим счетом 9:0.

Стартовый период лучше провели юные украинцы, сумевшие напор первых минут преобразовать в гол Феликса Морозова. Тут же наши хоккеисты получили большинство, но его не использовали, а вот соперник забил. Ошибка перед своими воротами стоила украинцам гола.

Во второй 20-минутке при равном хоккее забить сумели украинцы, а дублем отличился Морозов. Стоит отметить отличную передачу Даниленко из-за ворот, который удобно выложил шайбу на крюк партнеру. И почти тут же произошло невероятное - Украина реализовала большинство. Не без рикошета, но отличился Даниленко, 3:1! Позитивное завершение двух периодов.

В заключительном отрезке встречи хозяева действовали спокойно и довольно быстро увеличили отрыв в счете. Морозов отличной передачей вывел Даниленко на ворота, а тот здорово пробил в верхний угол.

К сожалению, есть и плохие новости. Повреждение получил вратарь Артур Оганджанян, которого пришлось менять на Владислава Гурко.

Вышедший страж ворот сыграл уверенно, но быстро пропустил одну шайбу во время большинства соперника.

В конце наши хоккеисты заметно подсели, пропустили еще один гол, но все же удержали минимальное преимущество! При этом на последних секундах нас спасла штанга.

По итогам трех игровых дней Украина, Австрия, Япония и Венгрия имеют по 6 очков.

Украина U-18 - Венгрия U-18 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Шайбы: 09:53 Морозов (Даниленко, Середницкий) - 1:0, 12:58 Ревеш - 1:1, 31:11 Морозов (Даниленко, Середницкий) - 2:1, 33:12 Кругляков (Лохач, Даниленко - больш) - 3:1, 43:29 Даниленко (Морозов) - 4:1, 52:24 Керетеш (Петер) - 4:2, 56:08 Алмаши (Ковач) - 4:3

Кротик
Унички!!!!!!!!!!!!! Есть хоккей у нас, надо развивать. Шикардозный вид спорта!!!!!!!!
peter-sh
Народ всім привіт!!!! Не мав можливості дивитися матч - ось тільки зайшов щоб подивитися результат. Хлопці просто МУЖИКІ, красава, ріспект .... просто немає слів щоб передати емоції. Тепер (соромно признаватися але....) підкажіть формат змагань, оскільки ніде не можу знайти - хто виходить при рівній кількості очок.
І про інше... Досить давно хокей для мене був просто спортом (Я в принципі вболіваю за спорт і зокрема тішуся досягненнями українців у всіх видах !!!), але на зламі 2000-х випадково побував в Києві на хокейному матчі і просто закохався у цей вид спорту!!! Раджу всім при можливості не полінуйтеся і відвідайте це дійство. Це просто фантастика!!! Я прекрасно розумію Верняєва коли він після гри Україна-Австрія був просто в захваті від гри, даючи інтерв'ю телебаченню. Це маса драйву, маса адреналіну - емоції просто зашкалюють навіть коли дивишся якийсь пересічний матч. І тому мені дуже прикро що в нашій державі так мало приділяють уваги цьому виду спорту!!! Тому я не бот я просто вболівальник і раджу усім хто має можливість прийти і підтримати наших хлопців (якщо маєте вільний час відвідайте матчі за участю інших збірних особливо австрія-угорщина - не пожалкуєте!!!)
asonassa1983
Дякую за приємні емоції.. Чудово розіграна 4-та шайба змусила аж підстрибнути.... Давненько такого не пам'ятаю від себе...))))
DenikBu
Браво! Молодцы! Теперь Италия ! важен настрой ! они тоже далеко не подарок!
leba147
Молодцы! Теперь все в наших руках. Лишь бы на Италии не споткнуться (тьфу-тьфу)
SandroKing
Япония у Венгрии вряд ли выиграет. Осталось обыграть аутсайдеров и дело в шляпе.
ftt_fvn
Еще лет 5 — 7 — 10 и можно говорить о топ дивизионе.
Массовость как не крути стала больше. Вместо 3-4х школ при совєтах(киев 2, харьков, северодонецк), добавился херсон, днепр, киев 2-3, донбасс, львов, кривой рог, запорожье, белая церковь, бровары, винница, луцк, калуш, может еще забыл кого. Если по одному из школы, таланты, доростут до определенного уровня, будет все хорошо с хоккеем у нас.
samird
Неужели я дождался того момента, когда в Украине снова появляется хоккей? Дай бог. Удачи ребятам на финише!
Вадім Рубік
Хлопці молодіі,више всяких похвал,хоч підсіли,знову є пару дуже перспективних хлопців,з баченням майданчику і технікою,хоч іноді очевидні проблеми з катанням,але техніка в того ж Морозова офігенна,а четверта шайба шикарний кидок
werry150782
але та стійка ,за 10 секунд до кінця-то інфаркт ледве не схопив
vitaha33
В останньому періоді підсіли фізично і ледь не втратили перемогу. Тепер виграти 2 матчі і на 90% ми перші, хоча при виграші всіх матчів австріяками і японцями є варіанти, але якщо австрійці і можуть все виграти, то японці в угорців не виграють, але теоретично таке може бути
Кротик
Умнички*
peter-sh
Нє ну що перша команду підвищується, а остання "вилітає" - це зрозуміло! Я запитував щодо формату коли кілька команд мають однакову кількість очок - хто в пріоритеті. Тому Дуже дякую Rostik Karpa за роз'ясненя!! Для нашої збірної, в даній ситуації, хороший варіант, оскільки дуже сумніваюся, що Японія з Угорщиною хоча би до овертайму дотягне. Тепер усе залежить від наших хлопців. Головне нерозслаблятися і провести заключні матчі проти румунів, а особливо, проти італійців так, ніби з австріяками чи угорцями грають (тобто по-любому тільки перемога в основний час) і тоді верепустка у вищия крас у нас в кишені! Вперед до ПЕРЕМОГИ!!! Хлопці я у вас вірю!!!
Руслан Шевченко
Кривошапка и Огонежанян! Пусть все обойдется.
gudini1977
Я комментатора в конце матча чуть вместе телевизором не придушил.
Rostik Karpa
Нуу чому ми так з японцями неграли ((( якби виграли в них було б все добре а тепер інтрига до останнього матчу...