Сборная Украины U-18 уступила Черногории

Украинская команда пропустила в свои ворота два безответных мяча

1034
0

У вівторок, 19 квітня, в Подгориці (Чорногорія) юнацька збірна команда України U-18 провела перший з двох запланованих спарингів проти місцевої команди U-19. Перша зустріч команд завершилась перемогою господарів з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов у неквапливому темпі без небезпечних моментів біля воріт обох команд. Єдине, що заслуговувало на увагу у перші 45 хвилин – момент Кодріча незадовго до перерви, але майстерністю блиснув голкіпер українців Білик.

Початок другої половини зустрічі був за чорногорцями, а підопічні Циткіна, відверто кажучи, провалили дебютні хвилини після перерви. На 47-й хвилині спочатку Бурзановіч засмутив нашого голкіпера, а ще через дві хвилини Рачіч подвоїв рахунок на табло.

«Синьо-жовті» кращу свою можливість скоротити рахунок у матчі втратили на останній хвилині спарингу – це Завінський загрожував воротам Царевіча.

Свій наступний контрольний поєдинок українці проведуть 21 квітня у Подгориці. Початок гри - о 17:30 за київським часом.

Товариський матч

Чорногорія U-19 – Україна U-18 – 2:0

Голи: Бурзановіч (47), Рачіч (49)

Чорногорія: Царевіч – Малешевіч, Біговіч (Шушіч), Марковіч, Бановіч, Кордіч (Мілічковіч), Хаджиосмановіч (Мушич), Бурзановіч (Вулаж), Цецунжанін (Вукотіч), Воротовіч (Рачіч)

Україна: Білик – Бондар (Завінський), Матвієнко, Шкіндер (Величенко), Чеберко, Кожушко, Муха (Середа), Гудзь (Фхакадзе), Іваночко, Ярмоленко, Лєднєв (Антонюк)