Ролан Гаррос. Определились все полуфиналистки

Из нижней части сетки в 1/2 финала прошли две сеяные теннисистки

Ролан Гаррос. Определились все полуфиналистки
© Jimmie48 Photography. Петра Квитова

Седьмого октября на Открытом чемпионате Франции по теннису состоялись матчи 1/4 финала в нижней половине женской сетки. 
 
Петра Квитова из Чехии в двух сетах обыграла Лауру Зигемунд из Германии, София Кенин в противостоянии американок одолела Даниэль Коллинс.
 
Ролан Гаррос. 1/4 финала

Нижняя часть сетки

 Коллинс –  Кенин [4] – 4:6, 6:4, 0:6
 Квитова [7] –  Зигемунд – 6:3, 6:3

1/2 финала

 Свёнтек –  Подороска [Q] 
 Кенин [4] –  Квитова [7]

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(20 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 05:50
    -2
    Elis, 07.10.2020 23:53
    Аналогічно. Не можу пробачити в матчі Кенін-Світоліна настанови її батька про Еліну: "та вона вже сиплеться, в неї нічого не виходить, ще трішки і вона здасться". Ще так Бенчич-старший свою доню під час матчу "наставляє". Для мене це - фу! Поважати суперницю треба завжди, апріорі. Як це роблять Еліна, Петра, Симона. Крім цих двох ще одна моя нелюбов назавжди - Ван Яфань. Бо просто не люблю підленьких.
    Іга своє ще візьме, а в Петри шансів вже не буде багато...
    На жаль, пихатісттю страждають багато спортсменів з колишнього СРСР. Я не виправдовую Кенін, або її батька. Так само або подібним чином поводять себе Сабаленка, Азаренка, Путінцева, Шарапова. За цю поведінку їх і не люблять. Але я все ж вважаю, що незважаючи на ці вади, Кенін досягла свого саме наполегливою працею. Зараз з досвідом, на відміну від Еліни вона починає включати голову в грі. За рахунок цього приходять її перемоги. Саме тому, як би я не вболівав за Петру (а вона є моім найулюбленішим гравцем в жіночому турі вже багато років), я мушу визнати, що матч буде нелегким, і Петрі прийдеться багато попрацювати.
    Elis
      Elis, 07.10.2020 23:53
    +3
    olya403, 07.10.2020 23:37
    для мене головне, щоб не Кенін. Ну не подобається вона мені і все, не можу я тут бути об'єктивною. Тому в цій парі за Петру. Іга - розумна дівчина і дуже талановита, хотілось би її побачити в фіналі.
    Аналогічно. Не можу пробачити в матчі Кенін-Світоліна настанови її батька про Еліну: "та вона вже сиплеться, в неї нічого не виходить, ще трішки і вона здасться". Ще так Бенчич-старший свою доню під час матчу "наставляє". Для мене це - фу! Поважати суперницю треба завжди, апріорі. Як це роблять Еліна, Петра, Симона. Крім цих двох ще одна моя нелюбов назавжди - Ван Яфань. Бо просто не люблю підленьких.
    Іга своє ще візьме, а в Петри шансів вже не буде багато...
    olya403
    online
      olya403, 07.10.2020 23:37
    +4
    для мене головне, щоб не Кенін. Ну не подобається вона мені і все, не можу я тут бути об'єктивною. Тому в цій парі за Петру. Іга - розумна дівчина і дуже талановита, хотілось би її побачити в фіналі.
    Elis
      Elis, 07.10.2020 23:35
    +3
    captain2009, 07.10.2020 22:34
    Привіт, Еліс. Не будемо казати гоп. Я вважаю, що доля має бути прихильною вже до Петри. Але ж, всяко буває. Я особисто буду тримати кулаки за чешку.
    Після провалу Еліни я вже нічого не загадую. Просто бажаю Петрі успіху. Сподіваюсь, їй вистачить сил впоратись з енергійною молоддю. Я вважаю, що Петра цілком заслуговує на трофей. Я точно не на боці "одноденок" а-ля Подороска, які раз на рік спіймають кураж і одразу здуються. Я за пахарів, які протягом року показують цікавий пристойний рівень тенісу і за рахунок важкої щоденної праці не один рік тримаються в десятці або поруч.
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 22:34
    +2
    Elis, 07.10.2020 21:47
    2 дні тому сподівалась на фінал Світоліна - Квітова...
    Що ж, Петро, вперед! Ти заслужила на цю перемогу!
    Привіт, Еліс. Не будемо казати гоп. Я вважаю, що доля має бути прихильною вже до Петри. Але ж, всяко буває. Я особисто буду тримати кулаки за чешку.
    Elis
      Elis, 07.10.2020 21:47
    +2
    2 дні тому сподівалась на фінал Світоліна - Квітова...
    Що ж, Петро, вперед! Ти заслужила на цю перемогу!
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 20:33
    0
    Я також за Петру. Але хочу віддати належне Софії. Знаете, я до недавнього часу до неї ставився упереджено на кшталт моск@лька, вискочка і.т.п. Однак, якось мені попало на ютубі відео, де 5-річна Соня проводить день з Кім Кляйстерз та іншими тенісними зірками. І раптом стало зрозуміло, що ця дівчина пройшла важкий шлях тренувань, що в неї ця мрія стати зіркою була з самого дитинства. Ясно, що до всього цього причетний батько, але йому вдалося виховати чемпіонку. З часом Соня підросла і зараз вона вже показує саме чемпіонський характер. Терпить там, де треба, намагається використовувати весь свій наявний арсенал, практично ніколи не здається. Так, дівчина зі складним характером. Так, вона грає не ідеально. Але ж боєць і пахарь. Я думаю, що Петрі не буде легко проти Кенін. Бажаю Квітовій перемогти Кенін, витратити мінімум зусиль та виграти цей РГ.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 07.10.2020 20:20
    +2
    Denmark1107, 07.10.2020 19:34

    Я за фінал - Свьонтек-Квітова
    От тільки не розумію, чому таку транскрипцію прізвища польки тут подають? Її ж багато де пишут Святек, англійською Swiatek. І з англійської якщо, то читається саме свЯтек.
    взагалі то правильно читається Швьонтек
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.10.2020 19:34
    0
    сергей богданов, 07.10.2020 19:18
    Я за Петру!

    Я за фінал - Свьонтек-Квітова
    От тільки не розумію, чому таку транскрипцію прізвища польки тут подають? Її ж багато де пишут Святек, англійською Swiatek. І з англійської якщо, то читається саме свЯтек.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 07.10.2020 19:18
    +4
    Я за Петру!
    Kanarejka
      Kanarejka, 07.10.2020 17:57
    +4
    Сьогодні без несподіванок. Хоча, розчарувала Коллінз. Наскільки круто і активно вчора грала проти Жабер, настільки пасивно сьогодні проти Соні. Я навіть готова повірити, що злила співвітчизниці. Різниця в класі пар величезна; напевно таки Іга і Петра (моя фаворитка). Дуже не хочеться Кенін, бо тоді шолом її
    olya403
    online
      olya403, 07.10.2020 23:37
    +4
    для мене головне, щоб не Кенін. Ну не подобається вона мені і все, не можу я тут бути об'єктивною. Тому в цій парі за Петру. Іга - розумна дівчина і дуже талановита, хотілось би її побачити в фіналі.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 07.10.2020 19:18
    +4
    Я за Петру!
    Kanarejka
      Kanarejka, 07.10.2020 17:57
    +4
    Сьогодні без несподіванок. Хоча, розчарувала Коллінз. Наскільки круто і активно вчора грала проти Жабер, настільки пасивно сьогодні проти Соні. Я навіть готова повірити, що злила співвітчизниці. Різниця в класі пар величезна; напевно таки Іга і Петра (моя фаворитка). Дуже не хочеться Кенін, бо тоді шолом її
    Elis
      Elis, 07.10.2020 23:53
    +3
    olya403, 07.10.2020 23:37
    для мене головне, щоб не Кенін. Ну не подобається вона мені і все, не можу я тут бути об'єктивною. Тому в цій парі за Петру. Іга - розумна дівчина і дуже талановита, хотілось би її побачити в фіналі.
    Аналогічно. Не можу пробачити в матчі Кенін-Світоліна настанови її батька про Еліну: "та вона вже сиплеться, в неї нічого не виходить, ще трішки і вона здасться". Ще так Бенчич-старший свою доню під час матчу "наставляє". Для мене це - фу! Поважати суперницю треба завжди, апріорі. Як це роблять Еліна, Петра, Симона. Крім цих двох ще одна моя нелюбов назавжди - Ван Яфань. Бо просто не люблю підленьких.
    Іга своє ще візьме, а в Петри шансів вже не буде багато...
    Elis
      Elis, 07.10.2020 23:35
    +3
    captain2009, 07.10.2020 22:34
    Привіт, Еліс. Не будемо казати гоп. Я вважаю, що доля має бути прихильною вже до Петри. Але ж, всяко буває. Я особисто буду тримати кулаки за чешку.
    Після провалу Еліни я вже нічого не загадую. Просто бажаю Петрі успіху. Сподіваюсь, їй вистачить сил впоратись з енергійною молоддю. Я вважаю, що Петра цілком заслуговує на трофей. Я точно не на боці "одноденок" а-ля Подороска, які раз на рік спіймають кураж і одразу здуються. Я за пахарів, які протягом року показують цікавий пристойний рівень тенісу і за рахунок важкої щоденної праці не один рік тримаються в десятці або поруч.
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 22:34
    +2
    Elis, 07.10.2020 21:47
    2 дні тому сподівалась на фінал Світоліна - Квітова...
    Що ж, Петро, вперед! Ти заслужила на цю перемогу!
    Привіт, Еліс. Не будемо казати гоп. Я вважаю, що доля має бути прихильною вже до Петри. Але ж, всяко буває. Я особисто буду тримати кулаки за чешку.
    Elis
      Elis, 07.10.2020 21:47
    +2
    2 дні тому сподівалась на фінал Світоліна - Квітова...
    Що ж, Петро, вперед! Ти заслужила на цю перемогу!
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 07.10.2020 20:20
    +2
    Denmark1107, 07.10.2020 19:34

    Я за фінал - Свьонтек-Квітова
    От тільки не розумію, чому таку транскрипцію прізвища польки тут подають? Її ж багато де пишут Святек, англійською Swiatek. І з англійської якщо, то читається саме свЯтек.
    взагалі то правильно читається Швьонтек
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 20:33
    0
    Я також за Петру. Але хочу віддати належне Софії. Знаете, я до недавнього часу до неї ставився упереджено на кшталт моск@лька, вискочка і.т.п. Однак, якось мені попало на ютубі відео, де 5-річна Соня проводить день з Кім Кляйстерз та іншими тенісними зірками. І раптом стало зрозуміло, що ця дівчина пройшла важкий шлях тренувань, що в неї ця мрія стати зіркою була з самого дитинства. Ясно, що до всього цього причетний батько, але йому вдалося виховати чемпіонку. З часом Соня підросла і зараз вона вже показує саме чемпіонський характер. Терпить там, де треба, намагається використовувати весь свій наявний арсенал, практично ніколи не здається. Так, дівчина зі складним характером. Так, вона грає не ідеально. Але ж боєць і пахарь. Я думаю, що Петрі не буде легко проти Кенін. Бажаю Квітовій перемогти Кенін, витратити мінімум зусиль та виграти цей РГ.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 07.10.2020 19:34
    0
    сергей богданов, 07.10.2020 19:18
    Я за Петру!

    Я за фінал - Свьонтек-Квітова
    От тільки не розумію, чому таку транскрипцію прізвища польки тут подають? Її ж багато де пишут Святек, англійською Swiatek. І з англійської якщо, то читається саме свЯтек.