Александр УСИК: «Я постоянно общаюсь с Богом»

Украинский боксер – о своей вере

Getty Images. Александр Усик
© Getty Images. Александр Усик

Чемпион мира по версии WBO в первом тяжелом весе Александр Усик (13-0, 11 КО) рассказал о своей вере.

По словам Усика, он постоянно общается с Богом, а вера помогает ему в жизни. «Я постоянно общаюсь с Богом, у меня постоянно есть с ним контакт. Я общаюсь с ним как с живым – могу ехать в машине и разговаривать с ним, благодарить его за то, что он мне дает. Вера мне очень помогает в спорте. Она помогает в трудностях, в которые я попадаю, в тренировочном процессе», – рассказал украинец.

Свой следующий поединок Усик проведет 27 января в Риге в рамках полуфинала Всемирной боксерской суперсерии против чемпиона мира по версии WBC Майриса Бриедиса.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Klitschko-brothers

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 09.01.2018 18:55
    -7
    potapenkovd, 09.01.2018 17:52
    Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39
    А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова?

    Я не выпил ничего. Мне почти 50, и за 50 лет не выпил ни капли ничего спиртнее кваса и кефира. Не знаю вкуса пива, вина, шампанского. При этом в спорте с 5 лет, а моя работа известна на всех населённых континентах. Религиями не опорочен, судьбой не наказан, и загобных жизней мне не нужно.
    Український потяг, це ти?
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 09.01.2018 18:56
    0
    Мабуть не вгадав!
    bezlyudman
      bezlyudman, 09.01.2018 19:23
    +3
    Священник Джордж Форман, Мени Пакьяо также общались с Кем надо.То тоже нормально договаривались)
    Jeck
      Jeck, 09.01.2018 19:29
    +10
    Глянув на коментарі зверху і здивувався, що в нас стільки атеїстів та сектантів.
    Тобто в людей немає ні куті, ні паски і взагалі ніяких релігійних св'ят ?
    Сильно совєцкая власть попрацювала.
    a081757
      a081757, 09.01.2018 20:01
    +8
    Євангелие от Матвея 18:10 Смотрите, не презирайте ни одного из малых сих; ибо говорю вам, что Ангелы их на небесах всегда видят лице Отца Моего Небесного.
    potapenkovd
      potapenkovd, 09.01.2018 20:10
    -9
    Jeck, 09.01.2018 19:29
    в людей немає ні куті, ні паски і взагалі ніяких релігійних св'ят ?
    Саме так. І ще ми не носимо ритуальні буси, не встромляємо в щелепи диски, не проштрикуємо щоки палицями, не танцюємо навколо вогнища задля врожаю (замість цього ми прокладаємо канали та орошуємо землі), не спалюємо Коперників, не приносимо ритуальні жертви, не просимо в богів грошей та щастя (ми працюємо), не ховаємо разом з собою живцем (або попереднбо вбитих) секьюріті/домогосподитнь/тварин, не насипаємо кургани над своїми могилами, на впадаємо в екстаз чи сказ у затемнення, не кормимо товстих попів, не заборонюємо собі вдень м'ясо (щоб їсти його вночі постів), за наші провини ніхто інший не має мучитися (ми самі відповідаємо за свої вчинки перед суспільством), і ще дуже-дуже багато чим ми відрізняємося від старих на сучасних вірунів-боголюбів та сектантів, яким й у ХХІ сторіччі не вистачає розуму розуміти всесвіт та життя.
    vanadiy_98
      vanadiy_98, 09.01.2018 20:41
    +4
    potapenkovd, 09.01.2018 20:10
    а что делаете с умершими родственниками ?
    Если следовать вашему вышеизложенному, то просто закопали на пустыре и пошли дальше работать.
    potapenkovd
      potapenkovd, 09.01.2018 21:01
    -2
    vanadiy_98, 09.01.2018 20:41
    potapenkovd, 09.01.2018 20:10
    а что делаете с умершими родственниками ?
    Если следовать вашему вышеизложенному, то просто закопали на пустыре и пошли дальше работать.
    Хороним со всеми почестями без шаманов и попов (если эти родственники сами не веруны). Мы чтим близких людей в сознании, а не устраиваем показушные ритуальные спектакли.
    fff5139
      fff5139, 09.01.2018 21:02
    +5
    к гомосятине толерантны, а когда человек про Бога заговорил пошли кукарекнья
    мне жаль , что я живу в болоте((
    potapenkovd
      potapenkovd, 09.01.2018 21:08
    -4
    fff5139, 09.01.2018 21:02
    к гомосятине толерантны, а когда человек про Бога заговорил пошли кукарекнья
    мне жаль , что я живу в болоте((
    О гомосятине один ты здесь госмосячишь. Не удивительно, что и с языческими верунами вы одного поля ягоды.
    Mukomol
      Mukomol, 09.01.2018 21:14
    +4
    Анатолій Чорнобук, 09.01.2018 18:55
    potapenkovd, 09.01.2018 17:52
    Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39 А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова? Я не выпил ничего. Мне почти 50, и за 50 лет не выпил ни капли ничего спиртнее кваса и кефира. Не знаю вкуса пива, вина, шампанского. При этом в спорте с 5 лет, а моя работа известна на всех населённых континентах. Религиями не опорочен, судьбой не наказан, и загобных жизней мне не нужно.

    Український потяг, це ти?
    Який він "український" ?
    Українці з давніх давен були досить побожними людьми.
    Це родичі нквдистів, яких заселили в українські хати і квартири, коли господарів цих квартир або розстрілювали, або відправляли в сибір.
    Так, вони навчились писати і розмовляти українською, але нутро залишилось.
    Igoreus Barmaleus
    online
      Igoreus Barmaleus, 09.01.2018 22:43
    +1
    Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39
    Я вот не втолкнусь, большинство отписавшихся здесь коммунисты(атеисты), или сатанисты? Так у нас, сдается, и те и эти законом запрещены. А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова?

    Многие не пили, не все алкоголики
    Igoreus Barmaleus
    online
      Igoreus Barmaleus, 09.01.2018 22:48
    0
    Mukomol, 09.01.2018 21:14
    Анатолій Чорнобук, 09.01.2018 18:55
    potapenkovd, 09.01.2018 17:52 Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39 А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова? Я не выпил ничего. Мне почти 50, и за 50 лет не выпил ни капли ничего спиртнее кваса и кефира. Не знаю вкуса пива, вина, шампанского. При этом в спорте с 5 лет, а моя работа известна на всех населённых континентах. Религиями не опорочен, судьбой не наказан, и загобных жизней мне не нужно. Український потяг, це ти?

    Який він "український" ?Українці з давніх давен були досить побожними людьми.Це родичі нквдистів, яких заселили в українські хати і квартири, коли господарів цих квартир або розстрілювали, або відправляли в сибір.Так, вони навчились писати і розмовляти українською, але нутро залишилось.

    Мы скифы, наши предки были язычниками. Я не предам веру своих предков в угоду насажденному в 10-м веке православию.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 09.01.2018 23:17
    -2
    антиМордва, 09.01.2018 17:59
    "Віруючими" у казкових релігійних персонажів має займатись психіатрія, як вона займається тими, хто чує якісь голоси, має якісь видіння чи вдає з себе Наполеона. Це таке ж збочення і відношення до нього має бути відповідним. У 21-му столітті, коли науковці розвінчали всі ці релігійні байки, продовжувати вірити - це просто клініка, засіб піти від реальності, як наркоманія, на якому спритні ділки у рясах шикарно заробляють
    Все правильно сказали, щоб 21 сторіччі було стільки вірунів, це якесь дикунство, треба займатись наукою,освітою і читати гарні книги, тоді не буде казок про богів всіляких!
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 09.01.2018 23:18
    +1
    potapenkovd, 09.01.2018 17:52
    Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39
    А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова?

    Я не выпил ничего. Мне почти 50, и за 50 лет не выпил ни капли ничего спиртнее кваса и кефира. Не знаю вкуса пива, вина, шампанского. При этом в спорте с 5 лет, а моя работа известна на всех населённых континентах. Религиями не опорочен, судьбой не наказан, и загобных жизней мне не нужно.
    Дуже тішить що великий процент атеїстів в нас, це каже про те що ми не такі відсталі як мокші зі своїми скрєпами й попами, забиті й дикі варвари, які обожнюють війну!
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 09.01.2018 23:36
    -1
    Jeck, 09.01.2018 19:29
    Глянув на коментарі зверху і здивувався, що в нас стільки атеїстів та сектантів.
    Тобто в людей немає ні куті, ні паски і взагалі ніяких релігійних св'ят ?
    Сильно совєцкая власть попрацювала.
    Хто по твоєму створив РПЦ, Сталін і Берія в 1943р,комунякам був головний не атеїзм а зробити з людини покірного скота, раба і релігія цим також займається, длречі віруни стверджують що Всесвіту 6 тис років,хоча доказано що мільярди, також вони ненавиділи науку всю історію і спалювали людей, тому православні не користуйтесь технікою не їжте таблеток, їздіть на віслюках, і не забувайте 10 заповідей яких ви звіку не виконували)
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 09.01.2018 23:41
    +1
    Mukomol, 09.01.2018 21:14
    Анатолій Чорнобук, 09.01.2018 18:55
    potapenkovd, 09.01.2018 17:52 Cтapый Xaнтep, 09.01.2018 14:39 А кто из вас, робяты, не выпил бояры по поводу Рождества Кристова? Я не выпил ничего. Мне почти 50, и за 50 лет не выпил ни капли ничего спиртнее кваса и кефира. Не знаю вкуса пива, вина, шампанского. При этом в спорте с 5 лет, а моя работа известна на всех населённых континентах. Религиями не опорочен, судьбой не наказан, и загобных жизней мне не нужно. Український потяг, це ти?

    Який він "український" ?Українці з давніх давен були досить побожними людьми.Це родичі нквдистів, яких заселили в українські хати і квартири, коли господарів цих квартир або розстрілювали, або відправляли в сибір.Так, вони навчились писати і розмовляти українською, але нутро залишилось.
    Тобі навязали єврейську книгу казок,багато в якій вкардено з фінікійської міфології,і ти тут щось розказуєш про українську побожність,вчи історію синку, і вір у своїх богів а не єврейських,якщо так потребуєш вищих сил а не власної клепки!
    eternity_solitude
      eternity_solitude, 10.01.2018 08:26
    -2
    хех, старий бородатий анекдот: а тепер новини мистецтва "вчора був вбитий міністр культури". тут те саме. яке відношення ця новина має до спорту? виховати все в людині можна. чомусь Усик не став буддистом чи індуїстом, а став православним і - о диво - в православній країні! те що з дитинства вкладено - буде твоїм попутником на все життя, якщо не розвинути в собі критичне мислення. віре та й хай віре собі, але навіщо займатися показухою своєї віри?..ех, чому з таким завзяттям атеїсти не бродять від дверей до дверей з пропагандою логіки, розуму, знань?...
    Artur Sarhsyan
    Artur Sarhsyan, 10.01.2018 13:58
    -1
    Не читайте комментарии, тут атеисты с верующими ср@ч развели
    Алекс Морган
    online
      Алекс Морган, 11.01.2018 20:43
    -1
    От с.. ка православна! Коли це мракобісся вже закінчиться! Религия - яд, береги ребят!