Ильичевец на вершине таблицы молодежного первенства!
Первенство молодежных команд. 6-й тур. Полная статистика
Еще до первого гола полтавчане должны были забивать дважды. Бацула два раза после навесов Потапенка выпрыгивал в штрафной соперника выше всех и бил головой. Но непослушный мяч никак не залетал в ворота от головы Андрея. Зато на 25 минуте, встретившись со лбом Лешка, после подачи углового в исполнении Бацулы, футбольный снаряд все таки юркнул в сетку за спину Антонченку. После открытия счета мог отличиться Баранник, но на сей раз вратарь «Кривбасса» спас свою команду.
После перерыва снова инициативой владели полтавчане. Саркисян сыграв на опережение после прострела с фланга, попал в перекладину. А хозяева, создав, по сути, единственный маломальский момент возле ворот Лавренюка смогли забить. Стретович получив пас от партнера в штрафной пробил в ближний угол с 10 метров. Мяч, коснувшись рук Лавренюка, который изо всех сил пытался достать удар, залетел в ворота – 1:1. Обидно, ведь могли ребята из «молодежки» «Ворсклы» привезти из Кривого Рога победу.
Sport.ua
«Кривбасс» - «Ворскла» - 1:1
Голы: Лешко 25 – Стретович 82.
«Кривбасс»: Антоненко, Мирошниченко, Жданов, Васильев, Билык, Соседко, Куценко, Ляшенко, Петриченко, Стретович, Габовда.
«Ворскла»: Лавренюк, Вовкодав, Лешко, Ткачук, Бацула, Филь (Марусич 85), Курелех, Потапенко, Василенко (Радченко 58), Чичиков (Саркисян 46), Баранник (Мартынюк 73).
Предупреждения: Соседко, 44. Билык, 61. Арвеладзе, 73. Кицута, 84. – Лешко, 13. Вовкодав, 41. Филь, 53. Ткачук, 85.
Удаления: Билык, 84.
«Оболонь» - «Металлист» - 1:0
Голы: Яковенко 33
«Оболонь»: Литвиненко, Майданевич (Шендрик 46), Леонидов О., Черемихин, Остапенко, Шевчук, Турчанов (к), Месхия, Мякушко (Барилко С 46), Ковалец (Сокуренко 46), Яковенко (Бондаренко 46)
«Металлист»: Леонидов В (к), Бордиян (Шопин 62), Литвяк, Череватенко, Барвинко, Штетина (Радченко А 46), Загинайлов (Ткачук 77), Еременко, Чонка (Гегедош 46), Ткачев, Будник
Предупреждения: Шендрик 74 - Штетина 42, Еременко 90+1, Радченко 90+2
Удаления: Месхия 47
На 33-й минуте Яковенко не реализовал пенальти (вратарь)
Після трьох поразок поспіль із сумарним рахунком 2:15 молодіжний склад «Карпат» у рамках 6-го туру першості України отримав другу перемогу в сезоні. Причому «зелено-білі» обіграли не кого будь, а однолітків з луганської «Зорі», яка перші п’ять матчів, як і лідер першості маріупольський «Іллічівець», пройшли без турнірних втрат. Та ще й виграли підопічні Андрія Сапуги з переконливим рахунком 4:1.
Вболівальники молодіжки «Карпат» на гру проти «Зорі» прийшли з не надто оптимістичними настроями. Скептики, за їх словами, нічого доброго від гри проти одного з лідерів першості не очікували. Більше того, вони були готові навіть до чергового розгрому «зелено-білих». Не надто рожевими були й мрії оптимістів, які в кращому випадку розраховували на нічию. І вже точно практично ніхто не сподівався побачити те, що насправді трапилося у цій грі. А трапилося те саме, що й у матчі другого кола попереднього сезону основних складів «Карпат» і «Зорі»: ворота луганчан захищав екс-карпатівець Юрій Мартищук, якому довелося чотири рази діставати бальон із сітки, а фінальний свисток зафіксував перемогу «зелено-білих». Втім, давайте про все за порядком.
Гра розпочалася у середньому темпі, відповідно до погодніх умов – на сонечку максимальні швидкості особливо не увімкнеш. Події розвивалися головним чином між двома карними майданчиками, а кіперів суперника гравці обох команд тримали в ігровому тонусі ударами з-за меж карного майданчика. І один з них ледь не досягнув мети: на 11-й хвилині центральний захисник господарів Роман Подоляк підключився до атаки і відважився на дальній постріл метрів з 38-ми – круглий пройшов у кількох десятках сантиметрів від лівої хрестовини воріт гостей. А за сім хвилин перший удар карпатівців з близької відстані досягнув цілі. Наніс його Павло Гордійчук, який першим відгукнувся на простріл справа від лицьової лінії Вадима Семчука – 1:0. Юрій Мартищук у цьому епізоді не мав жодних шансів врятувати свої ворота від гола.
Невдовзі після забитого м’яча Андрій Сапуга змушений був зробити заміну – найдосвідченіший гравець команди Ігор Тістик, який діяв у цій грі на лівому фланзі атаки, отримав травму і замість нього вийшов 17-річний цьогорічний випускник карпатівської Академії футболу Вадим Страшкевич. Однак втрата одного з лідерів жодним чином не вплинула на атакувальний настрій господарів. Більше того, саме Страшкевич став одним з учасників напрочуд красивої комбінації, яка завершилася другим голом у ворота гостей. Ще один цьогорічний випускник Академії Амбросій Чачуа отримав м’яча в центрі поля і зробив довгу діагональ на лівий фланг на Страшкевича, який на швидкості, обігравши по ходу захисника, увірвався в карний майданчик і відкотив круглого під удар Юрію Козелу. 18-річний центрфорвард «зелено-білих» розстрілював ворота суперника ударом в дотик метрів з десяти. Як і в епізоді, коли забивав Павло Гордійчук, Юрій Мартищук врятувати свою команду від неприємностей міг лише теоретично – 2:0 – йшла 28-ма хвилина матчу.
Другий забитий м’яч остаточно змусив повірити підопічних Андрія Сапуги, що їм цілком до снаги обіграти одного з лідерів першості. Щобільше, господарі поля не тільки не скинули обертів, а навпаки, продовжили тиск на ворота гостей і за якихось три хвилини перевага «зелено-білих» над «біло-чорними», які щоправда сьогодні грали у червоній формі з білими елементами, сягнула вже трьох голів. Після подачі корнера опорником «Карпат» Ігорем Озарківим з правого флангу атаки, м’яч перелетів весь штрафний і опинився у Степана Гірського на лівому фланзі. Оборонець господарів пройшов з ним кілька метрів вздовж лицьової лінії поля і закинув бальон немов рукою на дальню стійку, де ніким не прикритий Вадим Семчук пробив головою і сфера впритул до стійки залетіла у сітку – 3:0.
Як і очікували до матчу деякі вболівальники, у повітрі «запахло» розгромом. Щоправда не «Карпат», а «Зорі». Як то кажуть, дрібничка, але приємна. Четвертий м’яч у ворота команди Володимира Микитина на 42-й хвилині мав забивати Павло Гордійчук. Один з найбільш активних гравців у матчі в складі обох команд і автор першого гола у грі на 42-й хвилині отримав круглого на підступах до штрафного майданчика і увірвався в карний, майстерно обігравши по ходу трьох суперників. Опинившись таки на ударній позиції, він все зробив ніби то правильно – пробив, але удар вийшов не достатньо сильним, а головне, прямо в руки кіперу.
І все ж до свистка на перерву глядачі на трибунах ще один забитий гол таки побачили. Однак особливо їх він не втішив, адже успіху досягнув дальній удар новачка «Зорі» Сергія Ференчака, який переїхав до Луганська із Севастополя. Пробив він метрів з 25-ти непогано, але склалося враження, що кіпер «Карпат» Роман Данкович не чекав удару... Тому гол «Зорі» жодним чином не випливав з логіки розвитку подій на полі. Та як би там не було, команди пішли на відпочинок за рахунку 3:1 на користь «Карпат».
По перерві гості одразу пішли вперед, намагаючись якомога швидше скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Вже на перших хвилинах вони подали три кутових поспіль, але жоден з них особливих проблем для оборони «Карпат» не склав. Відбивши спробу гостей організувати щось схоже на штурм, підопічні Андрія Сапуги тут же наочно продемонстрували супернику, як потрібно забивати, відновивши у такий спосіб свою перевагу в три м’ячі. Причому зробили це «зелено-білі» після подачі... кутового. Корнер знову подав Ігор Озарків, м’яч після нетривалої боротьби на другому поверсі відлетів на Романа Ботвинника і той, надзвичайно холоднокровно, як на свої 18 років, оцінивши ситуацію, віддав коротку передачу на свого тезку і ровесника Подоляка, який ударом метрів з шести пробив так, що Юрій Мартищук навіть оком не моргнув – 4:1.
Поновивши солідну перевагу в рахунку, «Карпати» віддали територію гостям, які, віддамо їм належне, до самого фінального свистка намагалися виправити ситуацію на краще. Однак господарі, хоч і оборонялися, але в принципі саме вони контролювали гру. Тому й гострих моментів біля їхніх воріт практично не виникало. Лише на 88-й хвилині Микита Кислий з меж карного майданчика намагався зробити передачу партнеру під удар, а в результаті кругли полетів у дальній кут воріт. Роман Данкович був безсилий врятувати ситуацію, але в цьому епізоді його підстрахувала стійка. А запам’яталася кінцівка зустрічі зовсім необов’язковим вилученням з поля гравця «Зорі» Олександра Голікова, який отримав повторне попередження. Причому другий «гірчичник» він отримав в центрі поля, коли ситуація зовсім не вимагала надмірної активності.
А підводячи підсумки гри, треба сказати, що можливо, на діях гостей позначився той факт, що до Львова «Зоря» добиралася потягом, а на поле вийшла через чотири години після того, як більш ніж добу провела в дорозі. Однак це в жодному разі не применшує враження від хорошої гри та переможного результату «Карпат». Ми ще тиждень тому, коли «зелено-білі» у Києві поступилися «Динамо» з таким же рахунком 1:4, відзначали, що в діях карпатівської молодіжки є певний прогрес. Інша справа, що вболівальник майже ніколи не бачить змін на краще, якщо команда програє. Цього ж разу, напевне, всі відзначать, що підопічні Андрія Сапуги додають у майстерності. Адже здобуто перемогу з гарним рахунком при зовсім непоганій грі. А самим гравцям, привітавши їх з перемогою, яка для багатьох з них стала першою на цьому рівні, хочеться побажати продовжувати щоденно багато працювати і віддаватися на всі сто відсотків у кожній грі. І тоді таких матчів, як сьогодні, в їхньому житті буде ще багато–багато...
Sport.ua
«Карпаты» - «Заря» - 4:1
Голы: Гордийчук, 18, Козел, 28, Семчук, 31, Подоляк, 50 – Ференчак, 45+2.
«Карпаты»: Данкович, Савченко, Токар, Подоляк, Гирский (Покладок, 86), Чачуа, Озаркив, Гордийчук (Ботвинник, 46), Тистык (Страшкевич, 22), Козел (Смук, 73), Семчук (Гудак, 83).
«Заря»: Мартыщук, Коротецкий (Парамонов, 51), Гордиенко, Семененко (Манжгаладзе, 53), Мягков, Голиков, Квасов (Пьянов, 55), Ференчак (Мазур, 46), Жарый, Батищев (Кохман, 80), Кислий.
Предупреждения: Токар, 14, Гордийчук, 36, Ботвинник, 83 – Жарый, 17, Семененко, 51, Голиков, 57.
Удаления: Голиков, 90 (друге попередження).
Молодежная команда «Динамо» в рамках первенства сыграла вничью с ровесниками из столичного «Арсенала». Обменявшись в первом тайме забитыми мячами, команды так и не смогли определить победителя.
Открыть счет удалось динамовцам. Во второй игре подряд отличается Сергей Рыбалка – на этот раз полузащитник блестяще пробил со штрафного, назначенного в 20-ти метрах от ворот. Впрочем, по истечении получаса игры номинальные хозяева восстановили равновесие – после диагональной передачи Протченко ударом с линии штрафной направил мяч в угол ворот Богуша.
В основном игра проходила в равной борьбе, разве что в концовке динамовцы могли вырвать победу, но свой момент не реализовал Панфилов.
Sport.ua
«Арсенал» – «Динамо» – 1:1
Голы: Протченко (30) – Рыбалка (18).
«Арсенал»: Погорелый, Краевой, Стеценко, Черненко, Бушман (Михальченко, 69), Куансах (Фабунми, 62), Скакун (Бровко, 62; Деревяго, 89), Мостовой, Али, Протченко, Вечурко.
«Динамо»: Богуш, Трубочкин, Парцвания, Братков, Черноморец, Боровик, Савченко (Маик, 60), Буяльский, Рыбалка, Калитвинцев (Ефремов, 69), Хлёбас (Панфилов, 55).
Предупреждения: Мостовой, 2. Бушман, 57. Краевой, 90+1. – Панфилов, 90+1.
Резервисты и «Днепра», и «Шахтера» удачно начали нынешнее первенство, но к очной встрече без потерь подойти не смогли. Наша команда, уступив дома «Ильичевцу», сыграла вничью в Одессе, а «горняки» в последнем туре не сумели переиграть «Кривбасс». Словом, оба соперника — и без того достойные друг друга — были голодные до побед.
Дмитрий Михайленко на этот поединок выставил ставший уже привычным костяк основного состава своих подопечных, добавив к юным футболистам восстановившегося после травмы Марио Холека (он занял место в центре обороны рядом с Александром Насоновым) и отбывшего дисквалификацию Дениса Андриенко. В запасе при этом остался еще один опытный футболист Александр Гладкий.
Счет был открыт уже на 6-й минуте. Караваев, опередив на правом фланге Непляха, откликнулся на заброс из глубины и в касание перебросил из угла штрафной выскочившего из ворот Шелихова. Кроме этого момента, долгое время соперники не могли предложить друг другу ничего, кроме пары-тройки дальних ударов. Игра проходила в невысоком темпе и была при этом не очень содержательной. О каких-то комбинациях речь не шла вообще — все атакующие потуги оппонентов сводились к длинным передачам, которые в большинстве своем до адресатов не доходили.
Новомосковские трибуны оживились в середине тайма. С интервалом в две минуты команды потеряли по одному игроку. Сначала вторую желтую карточку получил Денис Андриенко, удаленный уже во втором домашнем матче подряд, а затем Михаил Пыско сбил выходившего один на один Каверина, за что сразу увидел перед собой красный свет.
Образовавшееся свободное пространство постепенно стал завоевывать «Днепр». Пусть без особой остроты, но хозяева постепенно завладели территорией. Момент был создан на 33-й минуте: Каверин мощно пробил из района линии штрафной, однако Тетенко в броске перевел мяч на угловой. А еще через несколько минут перед воротами оказался Войцеховский, однако его удар был заблокирован.
Ближе к концу тайма перевес днепрян стал просто подавляющим. И на 40-й минуте наша команда забила заслуженный гол. Евгений Пасич совершил сольный проход по правому флангу, добравшись до лицевой, и отпасовал в центр Войцеховскому, который переправил мяч в сетку. Буквально тут же похожий пас отдавал уже автор гола, но оставшийся в чужой штрафной после розыгрыша стандарта Холек на какие-то сантиметры не дотянулся до мяча перед пустыми воротами.
Второй же тайм начался с еще более быстрого гола, чем первый. Шелихов вновь нерасчетливо выскочил навстречу Караваеву и сбил его на входе в штрафную. Пенальти спокойно реализовал Чурко.
При этом картина игры не изменилась: «Днепр», как и перед перерывом, владел преимуществом. Вскоре сравнять счет вновь мог Войцеховский, однако его удар после индивидуального прохода в штангу парировал Тетенко. У хозяев были и другие интересные атаки, однако забил вновь «Шахтер». После подачи углового Шелихов вновь не добрался до мяча, Ордец головой переправил его дальше к воротам, и круглый по высокой траектории опустился рикошетом от штанги в сетку.
И в дальнейшем эта неутешительная тенденция продолжилась. На 73-й минуте гости провели быструю контратаку, и Кулач, проскользнувший между защитниками оказался справа под углом с глазу на глаз с Шелиховым и технично послал мяч в ворота мимо него. После этого судьба поединка стала окончательно ясна, и оставшееся время прошло достаточно спокойно.
Sport.ua
«Днепр» - «Шахтер» - 1:4
Голы: Караваев (6), Войцеховский (40), Чурко (48), Ордец (60), Кулач (73)
«Днепр»: 89. Шелихов Денис, 12. Андриенко Денис, 25. Холек Марио, 35. Разуваев Алексей (90. Мигунов Александр, 66), 36. Бабенко Руслан, 38. Насонов Александр, 42. Пасич Евгений (39. Сваток Александр, 87), 49. Каверин Виталий (46. Будагов Байрам, 76), 65. Неплях Евгений — к, 77. Бохашвили Евгений (22. Гладкий Александр, 46), 87. Войцеховский Владислав
«Шахтер»: 1. Тетенко Артем, 2. Жичиков Максим (15. Кисиль Руслан, 45), 3. Дуць Игорь, 4. Ордец Иван, 5. Пыско Михаил, 6. Малышев Максим — к (14. Кольцов Виталий, 90), 7. Караваев Александр (16. Гринь Сергей, 50), 8. Нойок Александр, 9. Кулач Владислав (13. Стебловский Сергей, 86), 10. Садоха Владимир (17. Гришин Валерий, 72), 11. Чурко Вячеслав
Предупреждения: Малышев (20), Шелихов (48)
Удаления: Андриенко (22), Пыско (24)
У суботу, 13 серпня, молодіжний склад «Волині» провів черговий матч першості. В гості до лучан завітала «Олександрія». Волиняни розпочали матч вкрай активно і вже на 5-хвилині Пічкур пробив зі штрафного вище воріт. Затим відмінну нагоду відзначитись втратив Євген Павлов, який елегантно замкнув фланговий простріл у виконанні Подригулі, однак м’яч пройшов повз стійку. А ще через хвилину той же Павлов, знаходячись перед порожніми воротами, не встиг замкнути простріл Жука з лівого флангу.
Надалі, як і в дебюті, основні події, за певними виключеннями, розгорталися поблизу воріт гостей, котрі діяли «вісім в захисті» з розрахунку на контратаки. Так, на 11-хвилині, після подачі кутового класно пробив головою Ізворану, однак голкіпер олександрійців зумів витягнути м’яч з нижнього кута. «Волинь» не збавляла обертів, та зненацька розіграш чергового кутового несподівано для всіх перейшов у швидкий контрвипад гостей, який їм вдалося завершити ударом з лінії карного у нижній кут – гол.
Після пропущеного м’яча волиняни ще більше посилили натиск на ворота суперника. На 22-хвилині «Волинь» розіграла комбінацію, яку завершував ударом з 20 метрів Приндета, та шкіряний пройшов повз ціль. А через дві хвилини два Євгени: Пічкур та Павлов, продемонстрували ряд фінтів у штрафному майданчику суперника, проте до удару по воротах справа не дійшла, бо під м’яч лягала вже ледь не вся команда суперника. Однак на 30-й хвилині Євген Пічкур прийняв діагональну передачу справа, пройшов порожнім лівим флангом у штрафний майданчик і невідпорно пробив у дальній кут – гол!!! Після забитого м’яча надзвичайно активний Пічкур продовжував шматувати оборону суперника і накрутивши відразу трьох опонентів завдав удар з правої в дальній кут, однак на цей раз кіпер суперників вдало зіграв. А вже у наступній атаці «Волинь» створила черговий стовідсотковий момент, коли Подригуля лише трішки не влучив у дальній кут, вийшовши віч-на-віч з голкіпером. Могли лучани виходити вперед і на останніх хвилинах тайму, коли Карасюк низом пробив з небезпечного штрафного – однак, повз стійку...
Після яскравого і насиченого моментами першого тайму другий виглядав доволі нудно, причиною чому став і ряд замін у складі господарів. Гра проходила у взаємній боротьбі, а гості доволі часто зупиняли атаки волинян грубими фолами, за які арбітр не поспішав показувати жовті картки. Лучани активізувались на 70 хвилині, коли Жук відпасував у карний на неприкритого Хомченка, а Віктор пробив… у руки кіперу. Ще за хвилину Жук легко пройшов 4 суперників і з гострого кута пробив вище воріт. За мить уже Хомченко на правому фланзі обіграв декількох опонентів і прострілив у штрафний майданчик, де оборонець «Олександрії» панічно виніс м’яч на кутовий, розіграш якого особливих дивідендів не приніс…
В кінцівці матчу Волинь відчутно притисла гостей і створила цілий ряд гольових моментів. Так, на 74-й хвилині Ряшко пробивав з метрів тридцяти – неточно. Потім з гострого кута завдавав удару Жук – вище воріт. Не забили молоді Хомченко і Коблюк. А вже більш досвідчений Подригуля, вийшовши на ударну позицію з лівого флангу, пробив прямо у воротаря. Та все ж, незадовго до фінального свистка «Волинь» нарешті домоглася свого, коли Хомченку вдалося головою замкнути навіс Коблюка – 2:1. Однак закінчення матчу видалось шокуючим: помилка захисту волинян призвела до виходу відразу декількох гравців Олександрії на ворота і одному з них таки вдалось заштовхнути м’яч у ворота (це, до речі, був лише третій удар гостей по воротам господарів за гру). Як наслідок, за відчутної ігрової і територіальної переваги лучани замість розгромної перемоги задовольнилися лише нелогічною нічиєю.
«Волынь» - ПФК «Александрия» - 2:2
Голы: Пичкур(30), Хомченко(90) - Боровский(17), Кременчуцкий(90+1)
«Волынь»: Постранский(1.Романенко, 46), Карасюк, Годований, Ізворану (51.Никитюк, 46), Гринченко(15.Максимюк, 46), Ряшко, Прындета, Жук, Подрыгуля, Павлов(40.Хомченко, 46), Пичкур (47.Коблюк, 70).
ПФК «Александрия: Рудык, Петренко, Банада, Сафонов, Боровский, Колесник(18.Пискун, 46), Муштоватый, Котляр, Кременчуцкий, Леука, Полярус
Предупреждения: Жук(21), Никитюк(62) - Муштоватый(61), Сафонов(68)
Приучили игроки мариупольской молодежки своих болельщиков к победам. С учетом прошлого сезона накануне встречи с одесситами выигрышная серия составила 6 игр. Этот факт, помноженный на зрелищную и результативную игру, привлекает болельщиков не только на трибуны стадиона. За отчетным матчем зрители наблюдали даже стоя за забором стадиона. И без «профессиональных» ультрас со специально заготовленными текстами мариупольские болельщики стоя и скандированием «Молодцы» провожали своих любимцев после встречи.
Дебют был за хозяевами, упустившие в первую десятиминутку как минимум пять превосходных момента. Открыл атракцион щедрости Иванов. Егор, опередив голкипера, перебрасывал Николаева – голкипера подстраховал Рожок, выбив мяч на угловой с линии ворот. Затем дважды был близок к успеху Александр Касьян. Отличный удар с 18 метров удался Окриашвили. Был момент у Кичи. Одесситы отвечали редкими, но довольно опасными контратаками. Как, например, на 18 минуте, когда Александров головой пробрасывал мяч себе на ход, но его опередил своевременным выходом Шевченко.
И все же счет открыли именно хозяева. Реактивный Кича прошел по левой бровке и сделал подачу в центр штрафной - Иванов в падении пробил головой под перекладину - 1:0.
Отыгрались гости довольно быстро. Спустя 4 минуты в ворота «Ильичевца» был назначен пенальти (ситуация получилась довольно спорной, ну да ладно) и Силантьев пробил в правую «девятку». До конца тайма больше ничего интересного на поле не происходило. Марипольцы, пропустив, несколько расстерялись и на время отдали инициативу гостям. Но «моряки», ведомые Леонардо (довольно сомнительный «импорт». Уж не на Малой Арнаутской его «изготовили»?) благоприятным моментом не воспользовались.
После перерыва подопечные Волкова вновь заиграли «первым номером». Основная опасность для ворот одесситов исходила от Окриашвили (провел блестящий матч) и Кичи. На 56 минуте количество атак все-таки переросло в качество. Подача Кичи и Иванов головой забивает в ближний угол - 2:1.
Серия замен в составе одесситов никак не повлияла на ход встречи. Более того, мариупольцы могли увеличить счет на 77 минуте. Чорний левой ногой закрутил мяч в ближнюю девятку, но кожаный снаряд угодил в крестовину. А «закрыл счет» 17-летний выпускник футбольной школы «Ильичевца» Дмитрий Мишнев. Его удар из-за штрафной в правую «девятку» был из разряда неберущихся – 3:1. Таким образом, демонстрируя классный футбол и одержав шесть побед, наша «молодежь» вышла на «чистое» первое!!!
«Ильичевец» - «Черноморец» - 3:1
Голы: Иванов, 23 (1:0). Силантьев, 27 – с пен. (1:1). Иванов, 56 (2:1). Мишнев, 83 (3:1).
«Ильичевец»: Шевченко, Шевчук (Аблитаров, 46), Микицей,Терехов, Резников, Скоблов (к) (Насибулин, 46), Окриашвили (Мишнев, 78), Кича, Отрок (Чорний, 61), Иванов, Касьян (Добрянский, 61).
«Черноморец»: Николаев, Мартыненко, Владов (к), Шульц (Булый, 80), Сербул, Леонардо, Силантьев (Кулишенко, 59), Рожок, Березовский (Нестеренко, 73), Бобко (Вдовиченко, 68), Александров (Паламар, 65).
Предупреждения: Терехов, 60 – Леонардо, 45, Кулишенко, 87.
Чуть больше месяца продолжалась безвыигрышная серия футболистов молодежного состава донецкого «Металлурга». Конечно, настроение у молодых ребят перед матчем с «Таврией» было не лучшим. И все же подопечные Сергея Шищенко смогли ответственно подойти к этому поединку и одержать заслуженную победу.
На протяжении 101 минуты игры (рефери компенсировал 11 минут к обоим таймам), дончане были сильнее. Наши футболисты хотели одного – добиться победы, крымчане хотели другого – не проиграть. Отсюда и вывод, какой футбол увидели зрители на трибунах стадиона «Авангард». В первом тайме супершанс был у Руслана Мамутова, но его выход один на один ликвидировал Мельниченко. Дальние удары Приймы и настойчивость Иванко плоды не принесли.
Все изменилось в тайме втором. Хозяева прибавили в скорости, здорово «сине-белые» заиграли на флангах. И это принесло плоды. Сначала Ателькин мощно выстрелил со штрафного – кипер гостей мяч перед собой отбил, а первым на добивании был Соломка. Крымчане тут же побежали отыгрываться, и наши ребята грамотно воспользовались свободными зонами в обороне противника. Вскоре Костюк, обыгравшись в стенку с Ателькиным, вышел один на один с вратарем и несильным, но точным ударом, забил свой первый гол за «Металлург». Подопечных Шищенко было не остановить. Вот уже Ателькин мощно пробивает из пределов штрафной – кипер гостей (лучший игрок в их составе) мяч парирует. В компенсированное время Слободяк зарабатывает право на одиннадцатиметровый. Ателькин, переиграть с «точки» Мельниченко не смог. И все же убедительным, по счету, а также по игре, результат матча сделал Соломка. Юрий поборолся с соперником, обыграл голкипера и забил мяч в пустые ворота – 3:0.
Эта победа, нашей «молодежки» нужна была как глоток свежего воздуха. Надеемся, что впереди наших ребят ждут большие победы.
Sport.ua
«Металлург» Донецк – «Таврия» – 3:0
Голы: Пьянов (24, с пенальти)
«Металлург» Д: 31. Воробьев; 2. Барановский; 4 Билоус(к); 3. Костюк; 17. Грищенко; 16. Прийма (10 Ателькин 45`); 6. Полюлях; 8. Задирака (21. Соломка 55`); 7. Квашук (9. Тимофеенко 85`); 13. Мамутов (5. Слободяк 62`); 19. Иванко (15. Славов 45`)
«Таврия»: 25. Мельниченко 3. Опарин; 29. Граф; 19. Пелюшекно; 5. Смигунов; 22. Матвиенко; 10. Мельник (18. Горбатько 78`) ; 8. Баринов; 9. Гончаренко (4. Верещак 72`); 11. Степанюк (к) 15. Коробко
Предупреждения: Матвиенко(44) ,Слободяк(92), Пелюшекно (92)
На 91 минуте Ателькин не реализовал пенальти (вратарь).
ТАБЛИЦА МОЛОДЕЖНОГО ПЕРВЕНСТВА
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Назар Волошин привлекает внимание клуба Чемпионшипа
Именитый ринг-анонсер увидел в поединке ничью