Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 21 лютого 2022, 14:49
31995
2

Зимові збори клубів УПЛ 2022: розклад і результати контрольних матчів

Sport.ua стежить за тренувальними зборами команд української Прем'єр-ліги

| Оновлено 21 лютого 2022, 14:49
31995
2
Зимові збори клубів УПЛ 2022: розклад і результати контрольних матчів
ФК Шахтар Донецьк

Пропонуємо до уваги читачів результати та розклад контрольних матчів команд української Прем'єр-ліги на зимових навчально-тренувальних зборах у 2022 році.

ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Клуб Перший збір Другий збір

Вихід з відпустки:

13.01

16.01 - 01.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

24.01. Шахтар – Вольфсбергер (Австрія) – 4:1

28.01. Шахтар – Маріуполь (Україна) – 0:0

28.01. Шахтар – Шахтар Солігорськ (Білорусь) – скасовано

31.01. Шахтар – Црвена Звезда (Сербія) – 3:2

06.02 - 19.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

12.02. Шахтар – Шахтар Караганда (Казахстан) – 2:1

15.02. Шахтар – Маріуполь (Україна) – 1:2

18.02. Шахтар – Астана (Казахстан) – 3:0

19.02. Шахтар – Рига (Латвія) – 0:0

Вихід з відпустки:

14.01

17.01 - 27.01 (Іспанія)

Контрольні матчі:

21.01. Динамо – Атлетіко Пульпіленьйо (Іспанія) – 4:0

22.01. Динамо – Расінг Уніон (Люксембург) – 4:0

25.01. Динамо – Реал Мурсія (Іспанія) – 3:1

27.01. Динамо – Буде-Глімт (Норвегія) – 1:1

31.01 - 21.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

31.01. Динамо – Лудогорець (Болгарія) – 4:1

02.02. Динамо – Чукарічкі (Сербія) – 3:2

04.02. Динамо – Левські (Болгарія) – 1:1

07.02. Динамо – Рудар (Чорногорія) – 1:0

08.02. Динамо – Динамо Тбілісі (Грузія) – 1:0

10.02. Динамо – Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) – 4:1

13.02. Динамо – Інджія (Сербія) – 4:0

15.02. Динамо – Кайрат (Казахстан) – 4:0

17.02. Динамо – Валмієра (Латвія) – 2:0

19.02. Динамо – Пахтакор (Узбекистан) – 0:0

21.02. Динамо – РФШ (Латвія) – 2:1

Вихід з відпустки:

17.01

23.01 - 06.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

28.01. Дніпро-1 – Берое (Болгарія) – 2:1

04.02. Дніпро-1 – Дечич (Чорногорія) – 1:0

05.02. Дніпро-1 – Спартак Суботиця (Сербія) – 3:0

09.02 - 23.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

12.02. Дніпро-1 – Борац (Боснія і Герцеговина) – 3:2

12.02. Дніпро-1 – Согдіана (Узбекистан) – 1:1

17.02. Дніпро-1 – Ауда (Латвія) – 0:1

17.02. Дніпро-1 – Тобол (Казахстан) – 1:0

Вихід з відпустки:

10.01

16.01 - 01.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

19.01. Зоря – Погонь (Польща) – 1:3

20.01. Зоря – Сабах (Азербайджан) – 1:1

23.01. Зоря – Актобе (Казахстан) – 2:2

24.01. Зоря – Узбекистан U-23 – 1:0

27.01. Зоря – Ракув (Польща) – 2:3

31.01. Зоря – Спартак Суботиця (Сербія) – 3:2

05.02 - 17.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

09.02. Зоря – Металург (Узбекистан) – 2:2

09.02. Зоря – Валмієра (Латвія) – 2:1

12.02. Зоря – Окжетпес (Казахстан) – 1:1

12.02. Зоря – Оденсе (Данія) – 3:2

16.02. Зоря – Желєзнічар (Боснія і Герцеговина) – 4:1

16.02. Зоря – Буньодкор (Узбекистан) – 2:1

Вихід з відпустки:

17.01

22.01 - 18.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

09.02. Ворскла – ЛКС (Польша) – 0:1

12.02. Ворскла – Атирау (Казахстан) – 1:2

18.02. Ворскла – Каспій (Казахстан) – 2:2

Не заплановано

Вихід з відпустки:

10.01

19.01 - 31.01 (Туреччина)

Контрольні матчі:

23.01. Олександрія – Заглембе (Польща) – 1:2

26.01. Олександрія – Гурнік (Польща) – 2:2

27.01. Олександрія – Балкані (Косово) – 0:1

31.01. Олександрія – Каспій (Казахстан) – 1:1

31.01. Олександрія – Вайле (Данія) – 3:0

06.02. Олександрія – Рандерс (Данія) – 2:2

08.02. Олександрія – Капфенберг (Австрія) – 2:1

10.02. Олександрія – Тобол (Казахстан) – 0:0

13.02. Олександрія – Торпедо Кутаїсі (Грузія) – 1:1

04.02 - 17.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

06.02. Олександрія – Рандерс (Данія) – 2:2

08.02. Олександрія – Капфенберг (Австрія) – 2:1

10.02. Олександрія – Тобол (Казахстан) – 0:0

13.02. Олександрія – Торпедо Кутаїсі (Грузія) – 1:1

17.02. Олександрія – Аксу (Казахстан) – 2:2

Вихід з відпустки:

16.01

16.01 - 10.02 (Україна)

Контрольні матчі:

25.01. Десна – Лівий берег (Україна) – 1:1

29.01. Десна – Оболонь (Україна) – 0:1

05.02. Десна – Чернігів (Україна) – 0:1

11.02 - 26.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

14.02. Десна – Вележ (Боснія і Герцеговина) – 1:2

17.02. Десна – Торпедо Кутаїсі (Грузія) – 2:0

20.02. Десна – Кривбас (Україна) – 2:0

Вихід з відпустки:

18.01

21.01 - 27.01 (Ковалівка)

28.01 - 18.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

01.02. Колос – Раднік (Сербія) – 0:1

05.02. Колос – Рудар (Чорногорія) – 1:0

06.02. Колос – Аустрія Лустенау (Австрія) – 0:3

11.02. Колос – Каспій (Казахстан) – 0:1

12.02. Колос – Сараєво (Боснія і Герцеговина) – 3:2

17.02. Колос – Самгуралі (Грузія) – 0:0

17.02. Колос – Левадія (Естонія) – 3:1

Вихід з відпустки:

12.01

18.01 - 18.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

24.01. Верес – Градец-Кралове (Чехія) – 1:1

29.01. Верес – Карвіна (Чехія) – 3:4

02.02. Верес – Спартак Суботиця (Сербія) – 4:0

04.02. Верес – Полісся (Україна) – 1:2

07.02. Верес – Левські (Болгарія) – 1:2

08.02. Верес – Металіст (Україна) – 1:2

10.02. Верес – Вележ (Боснія і Герцеговина) – 2:3

12.02. Верес – Чорноморець (Україна) – 2:2 (по пен. 2:4)

13.02. Верес – Саннес Ульф (Норвегія) – 1:1

Не заплановано

Вихід з відпустки:

13.01

26.01 - 19.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

27.01. Металіст 1925 – Брегалниця (Північна Македонія) – 0:4

29.01. Металіст 1925 – Антальяспор (Туреччина) – 0:0

30.01. Металіст 1925 – Воєводина (Сербія) – 2:3

04.02. Металіст 1925 – Пролетер (Сербія) – 1:2

09.02. Металіст 1925 – Ресовія (Польща) – 1:0

09.02. Металіст 1925 – Желєзнічар (Боснія і Герцеговина) – 1:2

14.02. Металіст 1925 – Самгуралі (Грузія) – 1:0

14.02. Металіст 1925 – Алашкерт (Вірменія) – 2:1

18.02. Металіст 1925 – Оболонь (Україна) – 0:1

18.02. Металіст 1925 – Рух (Україна) – 2:2

Не заплановано

Вихід з відпустки:

09.01

10.01 - 30.01 (Винники)

Контрольні матчі:

22.01. Рух – Корміл (Україна) – 5:1

22.01. Рух – Скала (Україна) – 4:0

29.01. Рух – Юность (Украина) – 4:1

29.01. Рух – Нива Тернополь (Украина) – 1:0

30.01 - 21.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

06.02. Рух – Акжайик (Казахстан) – 1:1

06.02. Рух – Левадія (Естонія) – 2:1

12.02. Рух – Валмієра (Латвія) – 2:0

12.02. Рух – Насаф (Узбекистан) – 2:0

18.02. Рух – Металіст 1925 (Україна) – 2:2

19.02. Рух – Буньодкор (Узбекистан) – 2:0

Вихід з відпустки:

10.01

16.01 - 16.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

22.01. Львів – Гартберг (Австрія) – 0:0

24.01. Львів – Татран (Словаччина) – скасовано

26.01. Львів – Динамо Тбілісі (Грузія) – 0:0

28.01. Львів – Тепліце (Чехія) – 1:1

30.01. Львів – Раднички (Сербія) – 0:1

07.02. Львів – Чиксереда (Румунія) – 3:1

07.02. Львів – Шукура (Грузія) – 1:0

11.02. Львів – Динамо Батумі (Грузія) – 1:0

15.02. Львів – Вендсюссель (Данія) – 1:1

15.02. Львів – Туран (Казахстан) – 0:0

Не заплановано

 

Вихід з відпустки:

09.01

09.01 - 27.01 (Туреччина)

Контрольні матчі:

15.01. Чорноморець – Університатя (Румунія) – скасовано

18.01. Чорноморець – Лехія (Польша) – 0:0

18.01. Чорноморець – Лехія (Польща) – 2:0

19.01. Чорноморець – Мезекевешд (Угорщина) – скасовано

22.01. Чорноморець – Пріштіна (Косово) – 4:0

23.01. Чорноморець – Дріта (Косово) – 1:1

26.01. Чорноморець – Шкупі (Північна Македонія) – 1:1

31.01 - 18.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

04.02. Чорноморець – Металіст (Україна) – 3:3 (по пен. 5:6)

07.02. Чорноморець – Полісся (Україна) – 1:1 (по пен. 4:5)

08.02. Чорноморець – Сабуртало (Грузія) – скасовано

12.02. Чорноморець – Верес (Україна) – 2:2 (по пен. 4:2)

13.02. Чорноморець – Діла (Грузія) – скасовано

17.02. Чорноморець – Дордой (Киргизстан) – 3:1

Вихід з відпустки:

15.01

15.01 - 27.02 (Україна)

28.02 - 18.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

30.01. Інгулець – ЦСКА 1948 Софія (Болгарія) – 1:2

04.02. Інгулець – Чукарички (Сербія) – скасовано

07.02. Інгулець – Діла (Грузія) – 2:0

10.02. Інгулець – Медзь (Польща) – 0:0

13.02. Інгулець – Астана (Казахстан) – скасовано

14.02. Інгулець – Динамо Батумі (Грузія) – 1:2

16.02. Інгулець – Кривбас (Україна) – 1:0

18.02. Інгулець – Відзев (Польща) – 1:1

Вихід з відпустки:

14.01

14.01 - 31.01 (Закарпаття)

Контрольні матчі:

22.01. Минай – Дебрецен (Угорщина) – 0:1

28.01. Минай – Ужгород (Україна) – 1:1

01.02 - 22.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

04.02. Минай – Медзь (Польща) – 1:1

07.02. Минай – Пахтакор (Узбекистан) – 0:1

10.02. Минай – Діла (Грузія) – 2:1

17.02. Минай – Брабрандт (Данія) – 0:0

19.02. Минай – Согдіана (Узбекистан) – 1:0

20.02. Минай – Агробізнес (Україна) – 1:0

Вихід з відпустки:

17.01

25.01 - 06.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

28.01. Маріуполь – Шахтар (Україна) – 0:0

29.01. Маріуполь – Вождовац (Сербія) – 2:2

02.02. Маріуполь – Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) – скасовано

03.02. Маріуполь – Сараєво (Боснія і Герцеговина) – скасовано

06.02. Маріуполь – Сілекс (Північна Македонія) – 2:0

14.02. Маріуполь – Астана (Казахстан)

19.02. Маріуполь – Карпати Львів (Україна)

09.02 - 19.02 (Туреччина)

Контрольні матчі:

14.02. Маріуполь – Астана (Казахстан) – 2:3

15.02. Маріуполь – Шахтар (Україна) – 2:1

19.02. Маріуполь – Карпати Львів (Україна) – 2:1

Денис Шаховец
Оцініть матеріал
(38)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Моуріньо хоче підписати в Рому вундеркінда з Шахтаря
Футбол | 18 травня 2022, 16:07 0
Моуріньо хоче підписати в Рому вундеркінда з Шахтаря

Михайло Мудрик зацікавив клуб зі столиці Італії

Лаціо погодив трансфер хавбека Шахтаря за 8 мільйонів євро
Футбол | 19 травня 2022, 00:12 0
Лаціо погодив трансфер хавбека Шахтаря за 8 мільйонів євро

Ще 2 мільйони «гірники» зможуть отримати у вигляді бонусів

Новини партнерів
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
🐼
Самые серьёзные соперники это Црвена Звезда и Будё-Глимт.
BekXan
Максимову скажите что Ворскла играет в футбол, а не гимнастикой на песке занимается.Каким образом команда собирается играть тур без игрового тонуса и лавки....Как можно подготовить команду не сыграв ни одной контрольной игры?Одна игра и та ещё под вопросом.Руководство Лысак походу совсем отмороженное.