Два спаринга. Після нічиєї Чорноморець всуху обіграв Лехію

Одеська команда відправила у ворота суперників два м'ячі

7377
9
ФК Чорноморець

Одеський «Чорноморець» на навчально-тренувальних зборах у Туреччині провів два товариські поєдинки із польською «Лехією» з Гданська.

Тренери «Чорноморця» та «Лехії» домовилися провести фактично два матчі, кожен із яких складався з двох таймів по 30 хвилин.

Після нічиєї (0:0) українська команда у другому матчі перемогла з рахунком 2:0. Забиті м'ячі на рахунку Дмитра Юсова та Беки Вачіберадзе.

«Чорноморець» – «Лехія» (Гданськ, Польща) – 0:0

18 січня 2022 року. 16:00. Белек. Футбольний центр «Лімак»

«Чорноморець»: 1. Варакута, 4. Бергквіст, 25. Мартинович, 9 Путря, 37. Дубко, 21. Бобко (капітан), 7. Цітаішвілі, 23. Ернандес, 88. Ванцаш, 20. Цонєв, 10. Русин.

«Чорноморець» – «Лехія» (Гданськ, Польща) – 2:0

18 січня 2022 року. 17:30. Белек. Футбольний центр «Лімак»

Голи: Юсов (10), Вачіберадзе (35).

«Чорноморець»: 12. Кринський (Васил, 31), 2. Біловар, 5. Ларін, 45. Брагару, 27. Д. Кузик, 6. Кадірі, 8. Вачіберадзе (капітан), 91. Михайленко, 3. О. Кузик (Пєтков, 31), 11. Штогрін (Ванат, 31), 17. Юсов.