Маріуполь програв Астані товариський матч, у якому було забито 5 голів

У першому таймі Кулаков реалізував пенальті, після перерви забив Хромей

871
1
ФК Маріуполь

14 лютого «Маріуполь» провів перший спаринг на другому зборі в Белеку. Суперником стала одна з найсильніших команд Казахстану – Астана.

Казахстанська команда краще розпочала матч, і вже на 2-й хвилині Педро Еуженіо відкрив рахунок. Ще за кілька моментів добре зіграв Гальчук. Поступово азовці перехопили ініціативу, і Заруцькому довелося демонструвати свою майстерність. Наприкінці тайму маріупольці зрівняли рахунок. Кулаков холоднокровно реалізував пенальті, який заробив Гулько.

На початку другого тайму маріупольці вийшли вперед. Драмбаєв перехопив м'яч на своїй половині поля та здійснив рейд до чужих воріт, який завершив гострим прострілом. З ударом В'юнника голкіпер «Астана» впорався, а ось Михайлу Хромею вже ніхто не міг завадити відправити м'яч у ворота.

Проте потім у двосторонній боротьбі «Астана» забила два м'ячі й здобула перемогу з рахунком 3:2.

Товариський матч

14 лютого. Белек (Туреччина). «Титанік»

«Маріуполь» (Україна) – «Астана» (Казахстан) – 2:3

Голи: Еуженіо, 2 (0:1). Кулаков, 39, пен (1:1). Хромей, 49 (2:1). Ховханнісян, 57 (2:2). Куат, 71 (2:3).

Маріуполь (1 тайм): Гальчук, Стасюк, Чоботенко, Биков, Меліченко, Чех, Гулько, Мішньов, Кащук, Топалов, Кулаков.

Маріуполь (2 тайм): Турбаєвський, Холод, Удод, Козик, Драмбаєв, Петерман, гравець на перегляді, Хромей, Микитишин, В'юнник, Гончарук.

Головний тренер – Остап Маркевич.

Астана: Заруцький, Рахманов, Гарсія, Перцух, Сагнаєв, Томасов, Ховханнісян, Безкоровайний, Аімбетов, Еуженіо, Джеремі.