Данило Гончарук відкрив рахунок, а потім Артем Холод точно пробив зі штрафного

783
0
ФК Маріуполь

6 лютого «Маріуполь» провів свій третій спаринг на зборах в Анталії, обігравши македонський «Сілекс» (2:0).

Перший тайм пройшов із великою ігровою перевагою маріупольців. Проте Кащуку, Кулакову та Мишньову реалізувати свої моменти не вдалося.

Після перерви маріупольці також домінували. На 67-й хвилині підопічні Остапа Маркевича відкрили рахунок. Микитишин навісив на дальню штангу, В'юнник головою переправив м'яч на протилежний кут воротарського – Данило Гончарук переправив м'яч у ворота.

За 10 хвилин українська команда подвоїла свою перевагу. Артем Холод чудово пробив зі штрафного.

Товариський матч

6 лютого. Сіде (Туреччина). Стар.

«Маріуполь» (Україна) – «Сілекс» (Північна Македонія) – 2:0

Голи: Гончарук, 67, Холод, 77.

«Маріуполь» (1-й тайм): Гальчук, Стасюк, Чоботенко, Козик, Драмбаєв, Чех, Мишньов, Гулько, Кащук, Топалов, Кулаков.

«Маріуполь» (2-й тайм): Турбаєвський, Світюха, Удод, Чоботенко (Козик, 57), Холод, Хромей, Шостак, Петерман, Микитишин, В'юнник, Гончарук.

Головний тренер – Остап Маркевич.

«Сілекс»: Божиновськи, Льямаларі, Ф.Стойчевськи, С.Стойчевськи, Дюков, Додевськи, Райков, Косєв, Каланоськи, Манасєвськи, Спіркоськи.