Булеца приніс перемогу. Зоря виграла спаринг у збірної Узбекистану U-23

На 64-й хвилині відзначився Сергій Булеца із передачі Владислава Кабаєва

1979
0
ФК Зоря Луганськ

У понеділок, 24 січня, луганська «Зоря» провела черговий контрольний поєдинок на зборах у Туреччині.

Команда Віктора Скрипника з мінімальним рахунком 1:0 обіграла олімпійську збірну Узбекистану.

Єдиний гол «Зоря» забила на 64-й хвилині. Владислав Кабаєв віддав гольову передачу на Сергія Булецу, який розпечатав ворота суперника.

27 січня луганська команда проведе поєдинок із польським клубом «Ракув».

Товариський матч

24 січня, Туреччина

Зоря Луганськ – Узбекистан U-23 – 1:0

Гол: Сергій Булеца, 64.

Зоря (перший тайм): Олександр Сапутін, Абдулла Абдуллаєв, Данило Алефіренко, Ахмед Алібеков, Назар Байрук, Гільєрме, Максим Хлань, Денис Нагнойний, Раймонд Овусу, Максим Сміян, Ігор Снурніцин.

Зоря (другий тайм): Антон Жилкін, Максим Імереков, Денис Фаворов, Олег Данченко, Жуніньо, Владислав Кабаєв, Сергій Булеца, Максим Луньов, Єгор Назарина, Дмитро Хомченовський, Олександр Гладкий.