Втратили перевагу у два м'ячі. Олександрія розійшлася миром із Гурніком

Команда УПЛ у Туреччині зустрічалася з представником чемпіонату Польщі

1105
0
ФК Олександрія

У другому спарингу на турецьких зборах «Олександрія» зустрічалася з представником Екстракласу – вищої ліги Польщі – футбольним клубом «Гурнік».

У першому таймі до забитого голу команди практично грали без воріт. Основна боротьба була сконцентрована у центрі поля. На 19-й хвилині одна з небагатьох атак містян призвела до взяття воріт. Дениса Устименка збили майже біля лінії штрафного майданчику. До м’яча підійшов Денис Костишин, який зробив навісну передачу на Валерія Бондаренка, і той без проблем, головою, переправив м’яч у ближній нижній кут (1:0).

Другий гол підопічні Юрія Гури забили на 29-й хвилині. Денис Устименко, увірвавшись до штрафного майданчику суперника, віддав точну передачу на вільного Артура Авагімяна, який подвоїв рахунок у цій зустрічі (2:0). Футболісти «Гурніка», активізувавшись, відіграли один м’яч на 39-й хвилині, скоротивши відставання.

Після перерви гра пожвавішала. Поляки намагалися відігратися, створюючи тиск на ворота Георгія Єрмакова. На 75-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок, реалізувавши пенальті – 2:2 у підсумку.

У Туреччині «Олександрія» проведе ще три спаринги. 27 січня жовто-чорні зустрінуться із клубом «Балкані» Косово.

Товариський матч

26 січня 2022, 17:00, Туреччина

Олександрія (Україна) – Гурнік (Забже, Польща) – 2:2

Голи: Бондаренко, 19, Авагімян, 29 – Подольськи, 35, ?, 74.

Олександрія (1-й тайм): Білик, Чубатий, Бондаренко, Бабогло (к), Одарюк, Демченко, Ситников, Костишин, Авагімян, Устименко, Андрейчук.

Олександрія (2-й тайм): Єрмаков, Кожушко, Мельник, Дубра (к), Одарюк (Чубатий), Калюжний, Білошевський, Калітвінцев, Дришлюк, Авагімян (Устименко), Спінеллі.