| Оновлено 10 лютого 2022, 21:02
10334
28

Результативний спаринг. Динамо впевнено обіграло Широкі Брієг

Турецький збір київський клуб завершив перемогою над чемпіоном Боснії і Герцеговини

10334
28
Динамо Київ

У четвер, 10-го лютого, відбувся завершальний контрольний матч «Динамо» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником київського клубу виступив чемпіон Боснії і Герцеговини «Широки Брієг». Зустріч завершилася впевненою перемогою київського клубу з рахунком 4:1.

«Динамо» відкрило рахунок на 16-й хвилині матчу, коли арбітр призначив 11-метровий за фол Чульяка проти Боля. В результаті Шапаренко з точки розвів голкіпера і м'яч по різних кутах. За 10 хвилин до перерви динамівці подвоїли перевагу після класного удару зльоту від Гармаша.

Вже на старті другого тайму дебютним голом на зборах відзначився Ванат, котрий результативно зіграв на добиванні після пострілу від Циганкова. На 68-й хвилині боснійський клуб один гол таки відіграв - з пенальті відзначився Мужан. На більше суперника не вистачило, а за 9 хв до фінального свистка «Динамо» забило четвертий гол - дубль оформив Шапаренко, який переправив м'яч у дальній кут після прострілу від Циганкова.

Після цього матчу динамівці на кілька днів повернуться до Києва. А вже в неділю, 13 лютого, команда знову вирушить до Туреччини вже на третій навчально-тренувальний збір, який триватиме до 22 лютого. Це буде завершальний етап підготовки київського клубу до другої частини сезону і пройде він на південному узбережжі, в тому ж місці, де був і другий збір.

Раніше на цьому зборі динамівці розгромили чемпіона Болгарії «Лудогорець», здобули вольову перемогу у матчі проти ФК «Чукарички», який представляє чемпіонат Сербії, зіграли внічию з болгарським «Левські» і мінімально обіграли чорногорський «Рудар» та «Динамо» Тбілісі.

Товариський матч

«Динамо» Київ – «Широкі Брієг» – 4:1

Шапаренко (16, пенальті, 81), Гармаш (35), Ванат (47) - Мужан (68, пенальті)

Сирота (25), Боль (68) - Благаїч (58)

«Динамо» (1-й тайм): 1. Бущан – 24. Тимчик, 25. Забарний, 34. Сирота, 44. Дубінчак – 10. Шапаренко, 19. Гармаш (К), 14. де Пена, 7. Вербич, 99. Антюх – 28. Кулач

«Динамо» (2-й тайм):  71. Бойко (Моргун, 82) – 94. Кендзьора, 89. Боль, 9. Бражко, 20. Караваєв – 5. Сидорчук (К), 10. Шапаренко (Шкурін, 82), 29. Буяльський, 22. Вітіньо, 15. Циганков, 17. Ванат

«Широки Бриег»: 12. Міскич – 2. Медич, 5. Чульяк, 9. Мужан, 10. Благаїч, 15. Босанчич, 21. Лукич, 22. Бегич, 26. Муса (К), 29. Ікич, 42. Чавар