Ударний другий тайм. Динамо розгромило Кайрат

Чемпіон України продовжує переможну серію на зборах у Туреччині

14359
17
ФК Динамо Київ

У вівторок, 15-го лютого, відбувся контрольний матч «Динамо» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником київського клубу виступив бронзовий призер чемпіонату Казахстану «Кайрат». Зустріч завершилася упевненою перемогою чемпіона України з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі було відкрито на 7-й хвилині першого тайму: Андрієвський на лівому фланзі отримав передачу від Буяльського і зробив простріл у карний майданчик, який результативно замкнув у свої ворота захисник казахстанського клубу Касабулат. Більше голів у першій 45-хвилинці команди не забивали, хоча варто відзначити, що «Кайрат» володів перевагою у володінні м'ячем.

У другому таймі тренерський штаб Луческу провів низку замін, які дали свої плоди. В результаті динамівці ще тричі відзначилися у воротах суперника. Так, на 63-й хвилині головою передачу з правого флангу від Циганкова результативно замкнув Сирота. На 75-й хвилині забив і сам Віктор, відзначившись красивим прямим ударом зі штрафного. Під завісу матчу четвертий гол у ворота Устименка вколотив вийшовший на заміну Владислав Кулач, який результативно замкнув простріл з правого флангу від Томаша Кендзьори.