Драматична розв'язка. Сербія насилу вийшла у фінальний раунд Євро-2024

Чорногорія в гостях вела у рахунку проти Угорщини, але програла матч

27892
16
Getty Images/Global Images Ukraine

19 листопада пройшли матчі останнього 10-го туру кваліфікації Євро-2024 у групі G, і розв'язка вийшла драматичною.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Сербії вийшла у фінальний раунд Євро-2024, зігравши внічию з Болгарією (2:2).

Відкривши рахунок, серби пропустили двічі в другому таймі. Поступаючись у рахунку (1:2), серби ледь не попрощалися із заповітною перепусткою. Рятівним для них став гол Срджана Бабіча на 82-й хвилині.

Чорногорія в гостях вела у рахунку проти Угорщини в середині 2-го тайму (1:0) і в якийсь момент у лайв-таблиці стала другою, але у підсумку програла матч (1:3).

Підсумки групи G: Угорщина (18), Сербія (14), Чорногорія (11), Литва (6), Болгарія (4).

Путівку від групи G, окрім Сербії, раніше також виборола Угорщина, яка стала переможцем квінтету.

Завдяки виходу Сербії у фінальний раунд – гарантовану путівку до плей-оф кваліфікації отримала збірна України.

Події матчу

82’
ГОЛ ! М'яч забив Срджан Бабіч (Сербія).
69’
ГОЛ ! М'яч забив Кіріл Десподов (Болгарія).
59’
ГОЛ ! М'яч забив Георгій Русєв (Болгарія).
17’
ГОЛ ! М'яч забив Мілош Вельковіч (Сербія).
(134)

Шатернікова пояснила, чому Ломаченко мовчить про війну в Україні
Бокс | 10 травня 2024, 13:10 9

Український боксер є досить закритою людиною

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди