Наставник Олімпіка: «Одне очко – це плюс, але грою я незадоволений»

Ігор Климовський – про матч з «Ворсклою»

987
4
ФК Олімпік Донецьк. Ігор Климовський

Виконуючий обов'язки головного тренера донецького «Олімпіка» Ігор Климовський прокоментував нічию в матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги проти полтавської «Ворскли» (1:1):

«Грою я незадоволений. Ми непогано почали. У нас виходило вступати в пресинг на старті поєдинку. Ми змогли забити швидкий гол. Але до середини тайму ми чомусь відійшли від нашого плану, пропустили гол і опустили голову.

У перерві ми поговорили і повинні були йти зустрічати суперника вище, але нічого не виходило. Одне очко - це, безумовно, плюс, очки нам зараз потрібні. Але по грі - дуже важко...

Складно, коли за два дні до гри відбувається зміна тренера. Хлопці звикли до Вісенте Гомеса, він не один місяць працював з ними і готував команду. Це непроста ситуація. Так, ми спілкувалися з кожним, але, самі розумієте, коли відбуваються такі речі, вони не можуть не впливати на футболістів. Гра сьогодні не вийшла.

Пауза, яка, ймовірно, зараз виникне, піде на користь команді. Буде час все обдумати», - сказав Климовський.