Олег ШАНДРУК: «Найжахливіший другий тайм у нашому виконанні навесні»

Виконувач обов'язків головного тренера «Вереса» підвів підсумки гри проти «Руха»

493
0
НК Верес. Олег Шандрук

Тренер рівненського «Вереса» Олег Шандрук підсумував матч 26 туру УПЛ, в якому його підопічні поступилися львівському «Руху» з рахунком 1:3.

«Це найбільш жахливий другий тайм у нашому виконанні у весняній частині сезону. Важко дати справді об'єктивну оцінку одразу після гри. Але в таких поєдинках, коли є хороший тайм, коли ми маємо перевагу в рахунку, команда повинна надійніше грати перед власними воротами.

Дуже хочу передивитися перший пропущений гол. Не можу зараз сказати, хто зробив основну помилку в тому епізоді. Ми сто відсотків не дограли той епізод. Плюс питання, чи міг Богдан Когут вийти на цей м'яч.

Другий гол – це теж наша помилка. У «Руха» є індивідуально сильні виконавці, які за таке карають. Повторюся – після вдалого першого тайму так грати в другому не можна.

Звісно, ми хотіли перемогти. Нам потрібні очки. Навіть нічиї нас вже можуть не врятувати. Тому ми змушені грати активно. Звичайно, дотримуючись наших принципів гри в обороні. Але ми маємо грати активно. Сьогодні після перерви цієї активності не було. Чому? Говоритимемо про це з командою.

Щодо замін – у перерві ми їх не робили, бо повністю контролювали гру в першому таймі. Але у футболі все передбачити неможливо. Гравці, які ідеально відіграли перший тайм, повністю провалили другий.

Можу лише вибачитися перед вболівальниками, які сьогодні приїхали до Львова нас підтримати», – сказав Шандрук.