Результати: Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Індивідуальна гонка 15 км, Жінки
18.02.2020 15:15
        Промахи Час Відставання
1 Доротея Вірер 1+1+0+0 2 43:07.70 -
2 Ванесса Гінц 0+0+0+1 1 43:09.90 02.20
3 Марте Олсбю Ройселанд 0+1+0+1 2 43:23.50 15.80
4 Хана Оеберг 1+0+0+1 2 43:46.40 38.70
5 Франціска Пройсс 2+0+0+0 2 44:11.10 1:03.40
6 Моніка Хойніш-Старега 0+0+0+2 2 44:17.80 1:10.10
7 Крістіна Райдер 0+0+0+1 1 44:28.30 1:20.60
8 Маркета Давидова 1+1+1+0 3 44:38.40 1:30.70
9 Галина Вишневська 0+0+0+0 0 44:39.10 1:31.40
10 Єва Пускарчикова 0+0+1+0 1 44:40.30 1:32.60
11 Анастасія Меркушина 0+1+0+1 2 44:42.80 1:35.10
12 Деніз Херрман 1+1+0+2 4 44:48.60 1:40.90
13 Катерина Юрлова-Перхт 0+2+0+1 3 45:14.80 2:07.10
14 Ельвіра Карін Еберг 1+0+1+0 2 45:22.90 2:15.20
15 Тіріл Екгофф 1+1+2+0 4 45:28.40 2:20.70
16 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 0+1+0+2 3 45:31.80 2:24.10
17 Мілена Тодорова 0+2+0+0 2 45:42.00 2:34.30
18 Мона Брорссон 1+0+0+1 2 45:45.70 2:38.0
19 Жюстін Бреза 3+0+0+1 4 46:11.90 3:04.20
20 Катаріна Іннерхофер 2+1+0+1 4 46:17.00 3:09.30
21 Кайса Макаряйнен 1+2+1+1 5 46:17.30 3:09.60
22 Світлана Миронова 0+2+0+2 4 46:19.80 3:12.10
23 Лариса Кукліна 1+1+2+0 4 46:20.80 3:13.10
24 Пауліна Фіалкова 0+1+2+1 4 46:23.50 3:15.80
25 Байба Бендіка 1+2+1+0 4 46:25.40 3:17.70
26 Каролін Хорхлер 0+2+0+1 3 46:29.90 3:22.20
27 Аіта Гаспарін 1+1+0+1 3 46:40.50 3:32.80
28 Селья Емоньє 1+1+0+2 4 46:43.70 3:36.0
29 Віта Семеренко 2+0+1+0 3 46:50.20 3:42.50
30 Ірина Кривко 2+0+0+2 4 47:01.60 3:53.90
31 Жюлья Сімон 2+1+1+1 5 47:04.00 3:56.30
32 Ірина Старих 0+1+1+3 5 47:09.50 4:01.80
33 Надя Мозер 0+0+2+1 3 47:09.60 4:01.90
34 Фуюко Тачізакі 2+0+1+0 3 47:14.70 4:07.0
35 Емма Ландер 0+1+1+2 4 47:22.80 4:15.10
36 Даніела Кадєва 2+0+0+0 2 47:24.40 4:16.70
37 Юлія Джима 0+1+2+2 5 47:30.90 4:23.20
38 Танг Цзялінь 0+2+0+0 2 47:37.00 4:29.30
39 Сюві Мінккінен 1+0+0+1 2 47:37.10 4:29.40
40 Івона Фіалкова 1+1+0+3 5 47:38.40 4:30.70
41 Федеріка Санфіліппо 2+2+0+0 4 47:48.80 4:41.10
42 Валя Семеренко 1+1+0+2 4 47:49.70 4:42.0
43 Йоханна Скоттхайм 1+2+0+2 5 47:52.20 4:44.50
44 Чу Янь Мень 2+0+2+0 4 47:54.40 4:46.70
45 Лотте Лі 1+1+0+0 2 48:01.20 4:53.50
46 Люсі Чарватова 3+1+0+2 6 48:14.00 5:06.30
47 Лінн Перссон 2+1+2+0 5 48:16.80 5:09.10
48 Катерина Бельченко 1+1+0+2 4 48:19.80 5:12.10
49 Мікела Каррара 2+2+1+0 5 48:28.50 5:20.80
50 Анна Сола 2+2+1+0 5 48:39.40 5:31.70
51 Ліза-Тереза Хаузер 2+1+2+0 5 48:39.90 5:32.20
52 Анаїс Бескон 2+2+1+1 6 48:40.20 5:32.50
53 Йоханна Таліхярм 0+1+2+1 4 48:49.50 5:41.80
54 Юлія Швайгер 1+2+1+1 5 48:51.50 5:43.80
55 Сюзан Данклі 2+0+1+2 5 48:56.80 5:49.10
56 Сарі Маєда 1+1+1+2 5 49:10.20 6:02.50
57 Селіна Гаспарін 1+3+2+1 7 49:17.60 6:09.90
58 Клер Іган 0+3+2+1 6 49:18.90 6:11.20
59 Лєна Хеккі 2+3+1+1 7 49:29.00 6:21.30
60 Сюнньове Сулемдаль 0+3+0+1 4 49:32.90 6:25.20
61 Наталія Кочергіна 2+1+2+1 6 49:34.30 6:26.60
62 Тереза Вінкларкова 1+1+2+0 4 49:35.00 6:27.30
63 Вероніка Махінякова 0+2+0+1 3 49:37.30 6:29.60
64 Аманда Лайтфут 1+2+1+0 4 49:46.10 6:38.40
65 Дафінка Коєва 1+2+0+1 4 49:47.40 6:39.70
66 Ніна Задравец 0+2+2+1 5 50:08.90 7:01.20
67 Марі Едер 4+2+1+1 8 50:14.90 7:07.20
68 Регіна Ойя 1+0+3+2 6 50:25.50 7:17.80
69 Емілі Дрессігакер 2+1+0+0 3 50:32.00 7:24.30
70 Сара Бодрі 1+0+3+0 4 50:33.00 7:25.30
71 Ліза Віттоцці 1+3+3+1 8 50:40.20 7:32.50
72 Чанг Янь 3+0+1+0 4 50:41.50 7:33.80
73 Кінга Збілут 1+2+2+2 7 50:54.60 7:46.90
74 Еліза Гаспарін 1+3+2+1 7 50:57.00 7:49.30
75 Анна Фроліна 0+1+4+2 7 50:58.00 7:50.30
76 Юлія Матвієнко 1+0+0+0 1 51:09.50 8:01.80
77 Олена Кручінкіна 1+3+3+1 8 51:17.10 8:09.40
78 Туулі Томінгас 1+3+1+1 6 51:23.50 8:15.80
79 Джоанн Рід 1+1+2+2 6 51:26.70 8:19.0
80 Алла Гиленко 1+1+3+0 5 51:49.70 8:42.0
81 Леа Айнфальт 3+1+3+1 8 51:52.80 8:45.10
82 Еніко Мартон 2+0+1+1 4 51:54.20 8:46.50
83 Сара Поня 1+1+0+0 2 52:06.00 8:58.30
84 Каміла Зук 1+3+4+2 10 52:12.60 9:04.90
85 Анастасія Кондратьєва 2+1+4+0 7 52:18.80 9:11.10
86 Тереза Полякова 4+0+1+0 5 52:29.20 9:21.50
87 Меган Бенкс 1+2+2+2 7 52:34.70 9:27.0
88 Ірина Кручінкіна 3+2+1+2 8 53:20.60 10:12.90
89 Ніка Блаженіч 1+1+1+3 6 53:26.90 10:19.20
90 Юріє Танака 1+1+3+2 7 53:27.90 10:20.20
91 Полона Клеменчич 2+2+3+2 9 54:42.00 11:34.30
92 Йоанна Якела 3+2+4+2 11 54:49.00 11:41.30
93 Єва Пуце 0+3+1+2 6 55:31.70 12:24.0
94 Джиліан Колеборн 1+2+3+2 8 55:35.20 12:27.50
95 Марія Абе 1+2+3+1 7 56:20.30 13:12.60
96 Юнг Юмі 2+0+2+3 7 57:26.80 14:19.10
97 Аніка Козіца 4+1+4+3 12 1:00:57.10 17:49.40
98 Арюнтунгалаг Енхбайяр 5+3+4+2 14 1:02:42.90 19:35.20
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності