Моніка Хойніш-Старега - Біатлон

Польща

 Польська біатлоністка Моніка Хойніш-Старега народилася 27 серпня 1991 року в місті Хожув. Зріст спортсменки 170 см, вага - 51 кг. У біатлон дівчина прийшла в 2003 році, через 4 роки потрапила до складу збірної Польщі.

 
Перші успіхи на міжнародному рівні прийшли до Моніки в 2010 році, коли дівчина завоювала 2 бронзові медалі (в спринті і переслідуванні) на юніорському чемпіонаті світу в Торсбі. У 2012 році спортсменка знову піднялася на подіум ЮЧС, вигравши срібло в індивідуальній гонці.
 
Свої виступи на етапах Кубка Світу спортсменка почала в 2010 році, але перші 2 сезони не показувала нічого вражаючого. Однак в сезоні 2012/13 Моніка Хойніш сенсаційно завоювала бронзу на чемпіонаті світу в Нове-Мєсто. Вдалою для спортсменки стала гонка з масового старту.
 
Наступні 5 сезонів результати польської спортсменки були дуже скромними, і лише в 2018 року атлетка знову змусила говорити про себе. На стартовому етапі сезону 2018/19 Моніка Хойніш стала другою в індивідуальній гонці, завоювавши свою першу і на даний момент єдину медаль на етапі Кубка світу.
 
Наступні старти показали, що дівчина значно додала. Її середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів в гонках скоротився в два рази відносно сезону 2017/18. Біатлоністка почала стабільно потрапляти в топ-10 і завершила сезон на 10 місці в загальному заліку Кубка світу.
 
Чаша терезів серед складових біатлонного успіху у Моніка Хойніш схиляється в бік стрільби. У сезоні 2018/19 Моніка успішно закрила 87,4% мішеней.
У вільний час дівчина любить дивитися фільми, плавати, подорожувати, слухати музику і читати книги. Володіє польською та англійською мовами. У 2019 вийшла заміж за польського лижника Мацея Старегу.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності