ЧЄ-2021 з біатлону. Меркушина завоювала срібло в індивідуальній гонці

Перша гонка чемпіонату Європи принесла збірній України медаль

ЧЄ-2021 з біатлону. Меркушина завоювала срібло в індивідуальній гонці
© Sport.ua. Анастасія Меркушина

У середу, 27 січня, в польському Душники-Здруй жіночою індивідуальною гонкою стартував чемпіонат Європи-2021 з біатлону.

26-річна українка Анастасія Меркушина закрила всі 20 мішеней і стала віце-чемпіонкою Європи. Вона програла лише 2,9 секунди досвідченій польці Моніці Гойніш-Старега, якій один промах не завадив завоювати золоту медаль.

Бронзовою призеркою гонки стала росіянка Лариса Кукліна, котра стабільно виступає на Кубку світу. Всього на індивідуальну гонку були заявлені 122 біатлоністки, з них фінішували 118. Дві не стартували, а ще одна, румунка Анастасія Толмачова, зійшла з дистанції після того, як не закрила жодної мішені на першій стрільбі.

Найтитулованіша учасниця гонки Віта Семеренко показала відмінну швидкість на лижні, і за умови ідеальної стрільби здобула б перемогу, але відразу три штрафні хвилини на другому рубежі дозволили їй зайняти лише 11 місце. А ось Ірина Петренко обійшлася без промахів, однак на лижні програла призерці досить багато. В результаті у неї п'ятий рядок фінішного протоколу.

Катерина Бех та Надія Бєлкіна зробили по два неточних постріли і посіли відповідно 9 і 23 місця, а Ганну Кривонос три промахи відкинули в п'ятий десяток.

Результати гонки:

1.  Моніка Гойніш-Старега  (0+1+0+0)  45:17,1
2.  Анастасія Меркушина  (0+0+0+0)  +2,9
3.  Лариса Кукліна  (0+0+1+0)  +15,5
 ...
5.  Ірина Петренко  (0+0+0+0)  +2:11,1
9.  Катерина Бех  (0+2+0+0)  +2:26,3
11.  Віта Семеренко  (0+3+0+0)  +2:44,4
23.  Надія Бєлкіна  (1+1+0+0)  +3:50,1
45.  Ганна Кривонос  (0+1+0+2)  +5:37,1

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 27.01.2021 22:24
    -3
    І Варвинець молодець і Семеренко, але перша дуже слабка ходом, а Меркушину обов'язково на чемпіонат(кубок) світу
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 27.01.2021 22:07
    -6
    Накінець ВТЕРЛА ВСІМ НОСА, ВОНА НАЙКРАЩА після Підгрушної українських біатлоністок, і завжди стріляла НАЙШВИДШЕ зі всіх на кубку світу, а не то що Європи
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 27.01.2021 21:31
    +1
    Забавно, между 4м и 5м местом 1.5 минуты разрыв... Вторая лига
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.01.2021 18:38
    -2
    А учитывая, что папа Меркушин курит с Брынзаком и Санитрой - Меркушина уже на ЧМ.
    Виту тоже возьмут под предлогом "предпоследний ЧМ."
    Остаётся на шестую путевку с Большим Преимуществом Блашко и с 1,% Бех.
    Петренко ногами не тянет ,(2 минуты проигрыш Меркушиной).
    Про Белкину и Кривонос забыли и не вспоминали.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.01.2021 18:33
    0
    Что Брынзаку можно показать сейчас минспорта?
    Медали с ИБУ и плачу - НЕТ не котируются.
    Серебро КМ Джимы - приятно и не более.
    Остаётся серебро ЧЕ Меркушиной - в зачёт!
    Наше светлое пятно.
    Дали буде...
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2021 18:30
    +1
    adidas77, 27.01.2021 18:29
    "Самая титулованная участница гонки Вита Семеренко показала отличную скорость на лыжне, и при условии идеальной стрельбы одержала бы победу "
    Хойниш - 1 промах (1 минута)
    Семерено 3 промаха (3 минуты) проигрыш Семеренко +2.44
    У вас что, совсем с математикой не алё???
    Я к тому веду, что ход у Семеренко был слабее , чем у польки.
    И есть брать равные показатели по промахам, то Вита бы проиграла всё равно.
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2021 18:29
    +1
    "Самая титулованная участница гонки Вита Семеренко показала отличную скорость на лыжне, и при условии идеальной стрельбы одержала бы победу "
    Хойниш - 1 промах (1 минута)
    Семерено 3 промаха (3 минуты) проигрыш Семеренко +2.44
    У вас что, совсем с математикой не алё???
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 27.01.2021 15:37
    +1
    в принципі можна говорити що це друголіговський турнір, але якщо глянути на п"єдестал, то і переможець і бронза то побачимо спорстменів постійних учасників кубка світу та чемпіонату світу.
    Але, навіть при таких умовах то Меркушина за умови чистої стірльби суперниць програла б їм майже хвилину (а суперниці далеко не ТОП-и світового біатлону).
    Так що медаль є для звітності ФБУ, також для особистої колекції спортсменки, але на результат біатлонної української команди це майже не вплине
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 27.01.2021 14:54
    +3
    PUTINHUILO, 27.01.2021 14:02
    По скорости мы по- прежнему на слабом уровне.
    Что говоритиь,если быстрейшей из наших была Вита Семеренко,которая выиграла у Меркушиной 15 сек.
    А на этапе КМ всего3 дня назад она привезла на первом этапе эстафеты 45 сек отставания
    А сколько у нее очков вообще в зачете КМ в этом году?
    А Санітара каже, що у нас на ЧС дуже сильна збірна буде. Мені цікаво подивитися, як це равлики мають перетворитися на зайців за 3 тижні....
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 27.01.2021 14:51
    +6
    Автор трішки помиляється щодо Семерено. При чистій стрільбі Віти та Хойніш вершою була би Хойніш...(якщо умовно мінусуємо - то мінусуємо усім).
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.01.2021 14:40
    -1
    Все МеТкушина на ЧМ.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 27.01.2021 14:10
    +4
    Хороший отборочный турнир для того, что бы представлять Украину на этапах Кубка Мира, вот и посмотрим.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 27.01.2021 14:02
    +8
    По скорости мы по- прежнему на слабом уровне.
    Что говоритиь,если быстрейшей из наших была Вита Семеренко,которая выиграла у Меркушиной 15 сек.
    А на этапе КМ всего3 дня назад она привезла на первом этапе эстафеты 45 сек отставания
    А сколько у нее очков вообще в зачете КМ в этом году?
    dudigo78
      dudigo78, 27.01.2021 13:53
    +5
    Вітаю з медаллю. Але це всього навсього ЧЄ - рівень кубка IBU. А по-друге це індивідуальна гонка, які не часто бувають на етапах кс. На мою думку, такі результати навпаки не на користь українському біатлону. Тому що знову прозвітують перед міністерством про медальки, а віз і нині там
    avtv5555
    online
      avtv5555, 27.01.2021 13:49
    -9
    Ну сейчас пойдут набирать медальки на третьисортном турнире. У нас же денег некуда девать. а на кубке мира эта "призерка" будет бороться за 80-100 места
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2021 13:27
    +10
    Молодчинка Петренко,если удалось залечить травмы ног,то и скорость появится,ей 28 лет,хороший эстафетный боец,сможет принести немало пользы
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.01.2021 13:18
    +4
    Неплохо выступили!!!В этой гонке чтоб кто не говорил главное хорошо стрелять. С этим наши справились!Вопросов относительно скорости быть не должно. Возможно если б быстрее где то бежали, то и хуже стреляли
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 27.01.2021 13:06
    +11
    Al Zolo, 27.01.2021 12:55
    скорость совсем никакая-потому в контактах у Насти мало шансов но свой минимум она выполнила
    Она быстрее Бех сегодня и немного медленнее за Виту. Видно что Настя прибавляет, и не исключаю того что именно её возьмут на ЧМ
    Cruijff
    online
      Cruijff, 27.01.2021 13:04
    +9
    Молодець!)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.01.2021 12:55
    +6
    скорость совсем никакая-потому в контактах у Насти мало шансов но свой минимум она выполнила
    Купап Еапр
    online
      Купап Еапр, 27.01.2021 13:06
    +11
    Al Zolo, 27.01.2021 12:55
    скорость совсем никакая-потому в контактах у Насти мало шансов но свой минимум она выполнила
    Она быстрее Бех сегодня и немного медленнее за Виту. Видно что Настя прибавляет, и не исключаю того что именно её возьмут на ЧМ
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2021 13:27
    +10
    Молодчинка Петренко,если удалось залечить травмы ног,то и скорость появится,ей 28 лет,хороший эстафетный боец,сможет принести немало пользы
    Cruijff
    online
      Cruijff, 27.01.2021 13:04
    +9
    Молодець!)
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2021 12:51
    +9
    Молодчинка Меркушина,на данный момент это отличный результат,с учётом не очень высокой скорости на лыжне
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 27.01.2021 14:02
    +8
    По скорости мы по- прежнему на слабом уровне.
    Что говоритиь,если быстрейшей из наших была Вита Семеренко,которая выиграла у Меркушиной 15 сек.
    А на этапе КМ всего3 дня назад она привезла на первом этапе эстафеты 45 сек отставания
    А сколько у нее очков вообще в зачете КМ в этом году?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 27.01.2021 14:51
    +6
    Автор трішки помиляється щодо Семерено. При чистій стрільбі Віти та Хойніш вершою була би Хойніш...(якщо умовно мінусуємо - то мінусуємо усім).
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.01.2021 12:55
    +6
    скорость совсем никакая-потому в контактах у Насти мало шансов но свой минимум она выполнила
    dudigo78
      dudigo78, 27.01.2021 13:53
    +5
    Вітаю з медаллю. Але це всього навсього ЧЄ - рівень кубка IBU. А по-друге це індивідуальна гонка, які не часто бувають на етапах кс. На мою думку, такі результати навпаки не на користь українському біатлону. Тому що знову прозвітують перед міністерством про медальки, а віз і нині там
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 27.01.2021 14:10
    +4
    Хороший отборочный турнир для того, что бы представлять Украину на этапах Кубка Мира, вот и посмотрим.
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.01.2021 13:18
    +4
    Неплохо выступили!!!В этой гонке чтоб кто не говорил главное хорошо стрелять. С этим наши справились!Вопросов относительно скорости быть не должно. Возможно если б быстрее где то бежали, то и хуже стреляли
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 27.01.2021 14:54
    +3
    PUTINHUILO, 27.01.2021 14:02
    По скорости мы по- прежнему на слабом уровне.
    Что говоритиь,если быстрейшей из наших была Вита Семеренко,которая выиграла у Меркушиной 15 сек.
    А на этапе КМ всего3 дня назад она привезла на первом этапе эстафеты 45 сек отставания
    А сколько у нее очков вообще в зачете КМ в этом году?
    А Санітара каже, що у нас на ЧС дуже сильна збірна буде. Мені цікаво подивитися, як це равлики мають перетворитися на зайців за 3 тижні....
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 27.01.2021 21:31
    +1
    Забавно, между 4м и 5м местом 1.5 минуты разрыв... Вторая лига
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2021 18:30
    +1
    adidas77, 27.01.2021 18:29
    "Самая титулованная участница гонки Вита Семеренко показала отличную скорость на лыжне, и при условии идеальной стрельбы одержала бы победу "
    Хойниш - 1 промах (1 минута)
    Семерено 3 промаха (3 минуты) проигрыш Семеренко +2.44
    У вас что, совсем с математикой не алё???
    Я к тому веду, что ход у Семеренко был слабее , чем у польки.
    И есть брать равные показатели по промахам, то Вита бы проиграла всё равно.
    adidas77
    online
      adidas77, 27.01.2021 18:29
    +1
    "Самая титулованная участница гонки Вита Семеренко показала отличную скорость на лыжне, и при условии идеальной стрельбы одержала бы победу "
    Хойниш - 1 промах (1 минута)
    Семерено 3 промаха (3 минуты) проигрыш Семеренко +2.44
    У вас что, совсем с математикой не алё???
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 27.01.2021 15:37
    +1
    в принципі можна говорити що це друголіговський турнір, але якщо глянути на п"єдестал, то і переможець і бронза то побачимо спорстменів постійних учасників кубка світу та чемпіонату світу.
    Але, навіть при таких умовах то Меркушина за умови чистої стірльби суперниць програла б їм майже хвилину (а суперниці далеко не ТОП-и світового біатлону).
    Так що медаль є для звітності ФБУ, також для особистої колекції спортсменки, але на результат біатлонної української команди це майже не вплине
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.01.2021 18:33
    0
    Что Брынзаку можно показать сейчас минспорта?
    Медали с ИБУ и плачу - НЕТ не котируются.
    Серебро КМ Джимы - приятно и не более.
    Остаётся серебро ЧЕ Меркушиной - в зачёт!
    Наше светлое пятно.
    Дали буде...