Тіріл Екгофф - Біатлон

Норвегія

 Норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф народилася 21 травня 1990 року в місті Берум. Зріст спортсменки 164 см, вага - 59 кг. Кар'єру біатлоністки Тіріл почала в 1999 році.

 
Дебют біатлоністки на Кубку світу відбувся 17 березня 2011 року в Холменколлені. У спринті дівчина зайняла 50-е місце. Перша особиста медаль в дорослому біатлоні підкоряється норвежці 15 грудня 2013. Спортсменка виграла бронзу в гонці переслідування. У цьому ж сезоні молодий Тіріл підкоряється олімпійський п'єдестал. Екхофф стає олімпійською чемпіонкою Сочі-2014 в змішаній естафеті, а також виграє бронзу в мас-старті. А на старті сезону 2014/15 дівчина здобуває першу особисту перемогу на Кубку світу. Щасливим для норвежки став спринт в Естерсунді.
 
Тріумфально для Тіріл Екгофф завершується ЧС-2016 в Холменколлені. Біатлоністка піднімається на вищий щабель п'єдесталу пошани в спринті, жіночій естафеті, а також завойовує бронзу в складі змішаної естафети. На Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані спортсменка здобуває срібло в змішаній естафеті та бронзу в мас-старті. Дівчина вважається швидкісною біатлоністкою.
 
Екхофф любить проводити вільний час з друзями, а також захоплюється лижним альпінізмом, скелелазінням, йогою, в'язанням. Володіє англійською, норвезькою мовами. Є молодшою ​​сестрою відомих норвезьких біатлоністів - Стіана Екгоффа і Кайї Екгофф. Знаходиться в стосунках.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності