Катерина Юрлова-Перхт - Біатлон

Росія
Екатерина Юрлова-Перхт

 Російська біатлоністка Катерина Юрлова-Перхт народилася 23 лютого 1985 року в місті Санкт-Петербург. Зріст спортсменки 159 см, вага - 59 кг. Спочатку спортсменка віддавала перевагу лижним гонкам. Однак у 2005 році Юрлова прийняла рішення про перехід в біатлон.

 
Спортсменка дебютувала на Кубку світу 6 березня 2008 року в Ханти-Мансійську, зайнявши 62-е місце в спринтерській гонці. У 2015 році сенсаційно стала чемпіонкою світу в індивідуальній гонці. При цьому до успіху в Контіолахті спортсменка жодного разу не піднімалася на подіум Кубка світу. У сезоні 2015/16 здобула першу перемогу на Кубку світу (гонка переслідування) в Антхольц-Антерсельві. На чемпіонаті світу-2019 в Естерсунді росіянка стала 2-ю в гонці з масового старту. Спортсменка є одним з кращих стрільців в біатлонному пелотоні.
 
Катерина Юрлова закінчила Санкт-Петербурзький державний університет за фахом спортивний психолог. У 2015 році вийшла заміж за масажиста збірної Австрії Йозефа Перхта. 13 листопада 2016 року у подружжя народилася дочка Кіра. Володіє російською, англійською та німецькою мовами. У вільний час любить писати вірші і подорожувати.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності