Ірина Кривко - Біатлон

Білорусь

 Білоруська біатлоністка Ірина Кривко народилася 30 липня 1991 року в місті Сенно. Зріст спортсменки 159 см, вага - 51 кг. У біатлон Ірина потрапила завдяки вчительці. Дівчина вчилася в п'ятому класі, коли на неї звернула увагу викладачка фізкультури Валентина Гордецька, колишня біатлоністка, і показала тренеру спортивної школи Валерію Михайловичу Лекторову.

 
Кривко стала 3-кратною призеркою юніорського чемпіонату світу. 1 срібло і 1 бронза були завойовані в естафеті. Ще 1 раз дівчина піднялася на 3-ю сходинку п'єдесталу пошани в гонці переслідування.
 
Дебют білоруски на Кубку світу припав на етап в Хохфільцені в сезоні 2011/12. Спортсменка фінішувала в спринті на 46-й позиції. За всю кар'єру Ірині вдалося лише 1 раз піднятися на особистий подіум. Це сталося у французькому Аннесі - Ле-Гран-Борнан в сезоні 2017/18, коли Кривко фінішувала другою в мас-старті.
 
Однак Ірина є олімпійською чемпіонкою Пхьончхана. Вона стала учасницею золотої жіночої естафети. За цю перемогу чемпіонка була удостоєна ордена «За особисту мужність».
 
У вільний час дівчина захоплюється прогулянками, любить дивитися фільми і слухати музику. Володіє білоруською, російською, англійською мовами. Є старшою сестрою біатлоніста Віктора Кривко. У 2018 році Ірина вийшла заміж за сервисмена збірної Білорусі Артема Лещенка.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності