Селья Емоньє - Біатлон

Франція

 Французька біатлоністка Селья Емоньє народилася 5 серпня 1991 року в місті Понтарльє. Зріст спортсменки 161 см, вага - 51 кг.

 
Свою кар'єру в спорті Селья Емоньє починала як лижниця. Вона брала участь в Олімпійських іграх в Сочі в складі збірної команди Франції з лижних гонок (кращий результат - 4-е місце в естафеті). Крім того, Селья двічі стала чемпіонкою світу з лижних гонок серед військових в командному старті (в 2014 і 2015 роках).
 
У біатлон Селья Емоньє перейшла в 2015 році. У дебютній спринтерській гонці в Хохфільцені вона показала 57-й результат. В активі спортсменки 3 перемоги на Кубку світу, 2 срібла та 2 бронзи (всі - в естафетах). Також дівчина є бронзовою призеркою ЧС-2017 року Хохфільцені в складі жіночої естафети. Найкращий індивідуальний результат - 4-е місце в спринті (Холменколлен, 2019).
 
У вільний час Емоньє захоплюється музикою, плаванням, тенісом, гандболом і тріатлоном. Також любить прогулянки на природі. Володіє французькою та англійською мовами. У відносинах з однокомандником Сімоном Дестьйо.
 
*Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності